Tavo vaistažolių arbata buvo neteisinga! 7 klaidos, kurias turite vengti

Kai jums reikia sveikai padidinti, pirmas dalykas, kuris ateina į jūsų protas gali būti raminantis puodelis žolelių arbatos.

Be to, kad be kofeino, šiltas ir skanus, žolelių arbata turi daug naudos sveikatai, taip pat. Vaistažolės turime visus gydomųjų galių, nuo raminančių neramus protas ir pilvuką prie skolinimo sąlygų sušvelninimo nemiga rūšių.

Čia yra keletas klaidų, kad jūs turite išvengti su žolelių arbata:

1. Įrašyta cukraus Make It Saldūs

Vienas iš svarbiausių tikslų, kurių žolelių arbata yra paneigia cukraus poveikį ant jūsų kūno. Jei pridėsite cukraus, jis neturi prasmės.

load...

Tačiau, jei esate saldus meilužis, galite pakeisti cukrų su medumi, tačiau įsitikinkite, kad jums nereikia pridėti daugiau nei arbatinis šaukštelis. Tiek žolelių arbata ir medus padės jums mesti svorį ir todėl gali būti laikoma gera kombinacija. Tačiau, jei norite pridėti medaus prie žolelių arbatos, tegul arbata atvės truputį ir tada pridėti medaus šaukštelį. Tai yra todėl, kad jis yra nerekomenduojama maišyti medų su karštu maisto medžiagos.

Kitas pakaitalas medaus ir cukraus Jaggery. Pridėti tik mažą kiekį jaggery į savo vaistažolių arbata, kaip pernelyg Jaggery veda prie svorio padidėjimo.

2. Įrašyta pieno Žolelių arbata

Tulsi ir pienas yra nesuderinami vienas su kitu, ir dauguma vaistažolių arbatų sudėtyje Tulsi kaip ingredientas. Taigi, pridedant pieno vaistažolių arbatos nerekomenduojama.

Kita priežastis, dėl kurios pridedant pieno žolelių arbatos yra tai, kad pienas yra turtingas mityba, kuri veda prie svorio padidėjimo. Ir jei jūs gerti žolelių arbatą sumažinti svorį, pridedant pieno jai nebus tarnauti svorio tikslą ilgiau.

load...

Bet, jei žolelių arbata, kad jūs naudojate yra labai aštrus, ir jei jūs duoti vaikams, galite pridėti šiek tiek pieno nuraminti prieskonių skonį.

3. Geriamojo arba per karšta arba per šaltas

Jei norite gerti žolelių arbatą, palaukite kurį laiką ir tada ją. Geriamojo žolelių arbatos per karšta ar per šalta nebus siūloma kaip po poveikis priklauso nuo Jūsų kūno tipą.

Jei jūsų kūnas tipas yra Kapha arba Vata, galite gerti karštą. Bet jei jūsų kūnas tipas Pitta, tai geriau gerti drungno arbata.

4. ŠILDYMAS

Jei rengiate žolelių arbata, tai geriau, kad jis būtų šviežias, o ne šildymo ir kaitinimo tą pačią arbatą ir vartoja ją. ŠILDYMAS yra prieš Ajurvedos principus, kaip jis dega visas veikliąsias medžiagas, apie žolelių.

5. Geriamojo jį visą laiką

Kai Pitta yra labai didelis, ypač vasaromis, siūloma, kad būtų išvengta žolelių arbata.

6. Laikydami uždarytu dangteliu Kurdamas Žolelių arbata

Ajurveda teigia, kad, kai jūs virti vandenyje, laivas turi būti atviras, kad vanduo patenka išgaruoja truputį. Be to, jei norite pridėti ingredientai, vandens ir maišykite jį nuolat, tai daro arbata turtingesnė su maistinių medžiagų.

7. Ne konsultuojantis su gydytoju prieš pradėdami vartoti vaistažolių arbata

Nors vaistažolių arbata yra gera sveikata, ji gali pabloginti keletą simptomų taip pat. Taigi, jei jūs kenčia nuo diabeto, arba jei jūs gaunate pavargę greitai, tai geriau ne gerti žolelių arbatą.

Pasikonsultuokite su savo gydytoju ir tada žolelių arbata.

Labai svarbu ieškoti žolelių arbata, kuri turi aukštos kokybės sudedamąsias dalis. Įsitikinkite, kad jūs virti ją ilgą laiką ty 10-15 minučių, jei norite gauti visus savo privalumus.

Taigi, buvo Jums padaryti kuri nors iš minėtų klaidų, o alaus savo žolelių arbatos? Jei taip, jūs turite nustoti kartoti juos dabar!

Tikimės, kad jums patiko straipsnis. Pasidalinkite savo nuomonę žemiau komentarų laukelyje.

load...