Šventės Indija

Sveiki atvykę į Indiją – vienas ir tik žemės, ant kurios koegzistuoja harmonijos ir proto, skurdas ir prabanga, milijardas indų ir daugiau nei 300,000,000 induizmo dievybių dvasia – daugumoje organinių ir gražus savo natūraliame šalyje. Nežinoma, sėjėjas pasodinti pirmąją sėklą žmonijai. Galbūt todėl, poilsis Indijoje pritraukia ne visai įprastus mėgėjams egzotinių turizmo – tokius keliautojus, o kaip piligrimai, kurie eina į išminties buveinę, tikėdamiesi rasti tiesą. Ir tas, kuris ieško visada randa!

Žinoma, yra daugiau „tradicinių“ atostogos Indijoje: jaukūs viešbučiai su liūdnai „viskas įskaičiuota“, paplūdimiai, suvenyrų ir naktį pramogų. Bet yra Ajurveda, sadhu ir žmogus galėjo tapti Buda, kuris gimtinė, yra vertas dėmesio tik su turto paskirstymo ir pramogų? Bent jau tai yra nesąžininga.

Paradoksalu, bet likti Indijoje – net ir gana sunkus darbas. Žinoma, emocinis, vidinis planas. Visų pirma, tai susiję wizzair lt su gyvenimo ir keletą manierų ir papročių indėnų. Taigi, daugelis keliautojų atranda šią šalį dažnai nemaloniai nustebino skurdas, yra šiukšlių ir nepriimtina gausa nuo Atsižvelgiant į Europos taško, požiūrio į moteris. Žinoma, savęs aukojimas našlių ritualas – Sati – nustojo būti įprasta praktika, tačiau tradiciniai lavonų vis dar plaukiojantis ir eisiu su šventųjų Gango, moterims, gaminti šviesą ir mergaitės yra engiami prislėgtųjų ir kartoninė dėžutė, kaip ilgą laiką namuose nebus laikomas tik priimtina, bet padorų būstą. Bet – tik vienas asmuo įvairi Indija.

Taip pat oficialiai keliauti Indijoje privalomo vizito į Taj Mahal „šepečiu“, konservuoti kolonijinės dvasia Kolkata, Delis ir eklektiškas šventyklos kelionė į fantastikos gyvenime – Bolivudas. Dauguma kelionių agentūros, siūlančios paskutinės minutės keliones į Indiją, ir taip pigus skrydziai i ryga pat siūlo ekskursijas į gamtos rezervatų ir nacionalinių parkų šalyje.

load...

Kitas hipostazė – Indija dvasiškai praturtina ir švietimo. Tai, visų pirma, ašramuose – nuostabus derinys vienuolynų ir mokyklų vidaus plėtrai. Čia ateina visiškai skirtingi žmonės, turintys visiškai skirtingus tikslus. Kažkas nori gyventi „šventa“ vieta asketas, susikaupti ir pažinti save, for someone ašrame – unikalus reabilitacijos centras, taikos ir guldyti, kiti – su specialių metodų pagalba, paskaitos ir meditacijos tikisi pasiekti naują dvasinį lygį. Be to, šalis klaidžioja daug „šventų“ žmonių – sadhu turimas mokymą Dalai Lamos. Studijavimas specialius turus Indijoje, galite rasti įdomių kalnų ekspedicijas į Himalajus. Ypač gerbėjai šiuo maršrutu kaip Blavatskaja ir Rerichas – tai unikali galimybė prisiliesti prie paslapties ir pajusti visą galingą energiją šventas vietas. Štai kaip pigus bilietai i paryziu informatyvus ir naudingas, galima likti Indijoje. Po tokių piligriminių kelionių, daugelis keliautojų jaustis dvasiškai valyti ir net šiek tiek apsišvietęs.

Bet tai ne tik vienuolynai, šventyklos ir šventyklas įvairovė – daugiau nei kas nors prašytojų Stebuklų veikia unikalią atmosferą Indijoje, kurie atsirado dėl to, kad visiškai unikalių žmonių šioje šalyje. Indėnai tikrai nemirtingas – nes po kita fizinė mirtis ateina kitą fizinį gyvenimą. Šis ciklas yra tęstinis ir absoliuti, kad vieną dieną tampa amžinybės – begalinis „šiandien“ be reikalo „rytoj“ ir „vakar“, kuriame net teoriškai nėra tokio dalyko kaip skurdas, pavydas, neteisingumo jausmo. Vietoj to – nuolatinis tikra šypsena ir begalinis laimės jausmas. Ir tegul ji yra šiek tiek utopinis požymis – tai pagrindinis žavesio. Tai buvo neliesti atmosferą Dvasią Indijoje – geriausias pirkimo ir nušvitimą už prašytojų kažką šią nuostabią šalį.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *