Šventės Bulgarijoje – dėkingas keliautojas apžvalgos

Nereikia eiti toli gauti pirmos klasės atostogų už prieinamą kainą. Vienas iš kaimyninių šalių, kurioje aukščiausio lygio aptarnavimas ir laikas, praleistas kurorto yra įsimintinas buvo ir išlieka Bulgarija. Šventės Bulgarijoje pasilieka nuosekliai teigiamų atsiliepimų šioje šalyje nori grįžti vėl. Yra daugiau nei 30 skirtingų kurortų. Ir kiekvienas iš jų yra unikali dvasia ir skonis Bulgarijoje.

Vienas iš populiariausių paplūdimio kurortas yra laikomas Sunny Beach. Jo paplūdimiai ruožas daugiau kaip 16 kilometrų. Čia svečiai kviečiami kurorto viešbučių su daugiau nei šimtas skirtingo lygio komfortu ir paslaugų sąraše. Ačiū patogus apgyvendinimas turistams teikiama daug pramogų tiek sausumos ir vandens. Dėl Sunny Beach teritorijoje yra keli vandens parkai, pramogų centrai, pramogų parkų ir daug vietų, pramogų kiekvieno skonį. Kambario kaina parai pradedant 15 keliones lektuvu €. Beveik visi Sunny Beach viešbučiai, kaip 5-žvaigždė ir šeima kainą įeina pusryčiai arba su pusryčiais ir vakariene. Paplūdimiai grynumas ir paslaugų lygį, mes kalbame ne, nes čia viskas daroma dėl svečių patogumui. Po apsilankymo Sunny Beach atostogų Bulgarijoje palieka visada teigiamų atsiliepimų čia ir gerbti jų lankytojai padaryti daug jų komfortą.

Vienas iš seniausių ir labiausiai gerbiamų kurortų šalyje yra laikomas Šv Konstantino ir Elenos sala. Tai gražus parkas su daugybe mineralinių šaltinių ir senovės medžiai, nuošalesnėse įlankų ir neįtikėtinai objektų, esančių ant kranto. Specialusis vertė yra spyruoklės, kurią sukūrė keletą medicinos praktikos, kurie gali išgydyti net labiausiai išsekę kūną. Palyginti su kitų kurortų, esančių ant virš perpus vidutiniškai saloje kaina.

Poros su vaikais Bulgarijoje geriausiai keliones i graikija paskutine minute pasirūpinti ramioje kurortuose. Norėdami tai padaryti geriausiai tinka Nessebar ir Sozopol. Nessebar, įsikūręs ant Juodosios jūros pakrantėje krantų, ne tik pasideginti paplūdimyje, bet ir susipažinti su patrauklių šalies istorijoje. Be to, senovės architektūros ir istorinių paminklų, atostogos Bulgarijoje gaus gerus atsiliepimus dėka nuostabiais vaizdais, atidarymo visoje kurorto. Kambarių Nessebar kaina nuo 15 iki 80 € už naktį. Tuo pačiu metu siūlo papildomų paslaugų prieglobos padaryti patogiausia pramoga.

load...

Nepamirštamą šeimos poilsiui siūlo lankytojams Sozopol. Turtinga istorija, paminklai, įdomūs pastatai ir nuostabus oras, kad šis kurortas Bulgarijoje yra labai patrauklus šeimoms. Su savo patogi vieta, švelniu klimatu Sozopol, todėl jūs galite atsipalaiduoti ištisus metus. Svečiai kviečiami aplankyti miesto istorinių muziejų, festivalių, tarp jų ir garsųjį festivalį „Apollo“, daug šiukšlių Trakijos pastatų ir nepamirštamą pigios keliones i kipra kelionę laivu į Petro ir Šv Ivanas saloje.

Vaikų atostogos Bulgarijoje yra geriau organizuoti stovyklą „Mistral“, įsikūręs St Vlas. Dienų kaita skaičius gali būti parenkamas priklausomai nuo vaiko (11 iki 15 dienų) pageidavimus. Kaina – 350-520 eurų per pamainą. Į kainą įeina 4 patiekalų, mokymą įvairiose studijose, klubuose ir papildomas paslaugas. Vaikai įmaišykite 2, 3, 4 miegamieji kambariai. Kiekvienas iš jų turi klimato kontrolė, šaldytuvas, televiziją ir svetainės erdvė. Privatus paplūdimys 700 metrų nuo stovyklos. Bulgarijoje, daug sveikatos centrai vaikams, kurie yra laimingi, kad tilptų vaikams komfortą ir parodys jiems rūpi likti atostogauti.

Apie atostogas Bulgarija yra tik teigiami atsiliepimai. Nepriklausomai nuo viešbučio ir kurorto, metodo vietą ir paskirtį į kelionę, kiekvienas svečias sutiktas su pačiu šilumą ir svetingumą. Nuostabus derinys paslaugų kokybės, aptarnavimo lygio, švelnus klimatas, švari jūra, orientyrų ir prieinamomis kainomis! Visa tai daro Bulgarijos poilsio ne tik įsimintina, bet ir už prieinamą kainą.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *