Svarbiausia dabar – geriau „Metalurgs“ investuotojas mano Lipman

Finansinių sunkumų AS „metalurgs“ teisinės apsaugos (TAP) patvirtinimo veiksmų plane yra geras dalykas, ir dabar svarbiausia yra kuo greičiau pritraukti investuotojų, kurie investuoja į gamybos atnaujinimą, verslo portalas „Nozare.lv“ sakė akcininkas Kirovas Lipman.

„Dabar įgyvendinti TAP planą, manau, kad būtų investuotojas ir ieškoti bendrovės veiklai nebeturėtų būti leidžiama jokio nusikaltimo“, sako Lipman.

Paklaustas, ar dabar jis gali investuoti į įmonę, kaip anksčiau buvo žadėta keletą kartų Lipman sakė, kad jo pozicija išlieka ta pati – jis yra pasirengęs nedelsiant investuoti reikiamas lėšas, su sąlyga, kad įmonė jau nebe du kiti pagrindiniai akcininkai Sergejus ir Ilja Zaharjins SegalS.

„Jei aš ateiti į investavimo verslo, tada daryti su partneriu, kuris yra rimtas investuotojas. Atskleisti dabar, nors, kuris yra investuotojas, nes tai nebūtų teisinga“, sakė Lipman.

load...

Jis pridūrė, kad dabar sunku įvertinti, ar „metalurgs žodis“ rugsėjo gali atnaujinti gamybą, kaip reikalaujama pagal TAP plano, nes jis neturėjo pakankamai informacijos apie tai, kas vyksta įmonėje. „Stebiuosi, kad kol nėra nekalba man nesuteikia informacijos. Jei aš leidžiu rankeną, bendrovė jau seniai dirba“, sakė Lipman.

Paklaustas, ar jis turi pasitikėjimą, kad bus pritraukti investuotojus ir Zaharjins SegalS, Lipman sakė, kad kol kas nemato jokių rimtų investuotojų. „Viskas gyvenime yra tik kalbėti, bet neturėjo rimtų investuotojų lėšos buvo investuojamos ne realių veiksmų.“, Sakė Lipman.

Jis taip pat pažymėjo, kad jeigu investuoti į „Metalurgs“, tada įmonė būtų rimtai pakeista rėmo konstrukcija. Lipman išreiškė nerimą, kad tokia didelė kompanija taip ilgai galėjo dirbti be marketingo skyrius, kurie privalo sėkmės parduodant.

Kaip pranešama, UAB „metalurgs“ šį mėnesį yra pritraukti apyvartinį kapitalą, kuris vėliau pasirodė į akcijas, ir paleisti gamybą per mėnesį, interviu su laikraščio interviu „Daily News“ sakė bendrovės direktorius Haraldas Velmers.

Kaip pranešama, Liepoja teismas antradienį patvirtino „Metalurgs“ TAP planą, kuris nustato priemones, siekiant atkurti įmonės veiklą, verslo portalas „Nozare.lv“ informuotas „metalurgs“ atstovė Simona Laiveniece.

Teismas patvirtino TAP suteikia verslo atsigavimą, praneša laikraštis. Kreditorių reikalavimai, įskaitant ir Lietuvos valstybės, „SEB banka“ banko ir „Citadelė“, nebus prarasti savo pinigus, bet išieškojo rugsėjo 30, 2015, čiaupo galo.

Velmers matyti, kad priemonės, kurių ėmėsi įmonės gali būti atliekami be kreditorių pritarimo, ir yra tie, kur kreditoriaus sutikimas. Anot TAP turto, kuris nereikalauja bendrovė pagrindinę veiklą, bus parduodami, pavyzdžiui, nekilnojamojo turto UAB „Sātiņi energijos“ akcijų, tačiau įvairovė negali būti parduodami kaip „centro“ ledai „akcijų, taip pat nekilnojamojo turto, kurios yra būtinos gamybos.

Nors TAP numato bendrovės veiklos atkūrimo rugsėjį, siekiant atsižvelgti į tai, kad pradeda veikti turėjo būti rugsėjo 1, nurodant Velmers, pabrėždamas, kad šį mėnesį ketinama didinti kapitalą dabartiniame atkūrimo maždaug 10 milijonų, iš kurių bus kapitalizuojamos ir pavirs “ metalurgs „akcijos.

Velmers pažymi, kad LPP neturi pinigų skolinti – jie gali būti tiek esami akcininkai, taip pat investuotojai. TAP taip pat numatyta, kad darbuotojų skaičiaus optimizavimo, tačiau konkretūs skaičiai to pavadinimo būtų per anksti sakyti Velmers, jie pripažįsta, kad sumažinimas būtų negamybinės sričių, pavyzdžiui, verslo administravimo.

„Jei jis (TAP), nebūtų galima padaryti, tai vargu ar bus priimtas kreditorių“, paklaustas, ar TAP veiksmų planas bus realizuoti atsakomybės Velmers.

Kaip pranešama, „metalurgs“ yra TAP. Liepoja priėmė bendrovės TAP planą, bendrovės specialistai sukūrė ir derinamas su bet ir daugiau nei 55% neužtikrintos kreditorių teikimu, ir apie iš išorės finansų patarėjo klubo kreditoriai „Prudentia konsultantų informavo“ Metalurgs „.

„Metalurgs“ į finansinių sunkumų dėl, nutraukė gamybą. Iždo liepą iš valstybės biudžeto mokama „Metalurgs“, o ne visų Italijos banko skolos gamyklų „UniCredit SpA“ – € 67.465.056, arba 47.414.711 latas. Prieš tai, balandžio Italijos banko Iždo padarė „metalurgs“ valstybės garantuojamų paskolų pagrindinė dalis 6.128.456 € (4.307.103 latų).

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *