Sunkios krepšinio treniruotės – kas tai yra ir kokios jos naudos?

Sporto salės, Aerobika atrodo neišsami be sunkiųjų maišą. Sunkusis maišas visada buvo viena iš seniausių, patikimiausias būdų gauti galingai tinka. Yra daug priežasčių, kodėl jis turėtų likti savo fitneso kasdieninį dalis; gal net savo namų dalis. Leiskite parodyti jums, kodėl.

Ruoškitės viso kūno kardio treniruotės

Perlisty raumenys nebūtų per dieną. Aš tikiu, kad realių kovotojų ir ateityje boksininkų tik orientuota į pataikyti sunkiųjų maišą. Treniruotės tiesiog atsitiko suteikti jiems apibrėžtą, neįtikėtiną ieškote kūną. Radau, kad perforavimo sunkiųjų maišą pat,

 • Degina riebalus ir kalorijas greičiau,
 • Gerina medžiagų apykaitą,
 • Užsiima raumenis abiejų rankų ir kojų,
 • Pagerina perforavimo galia,
 • Statyti jėgą ir ištvermę,
 • Statyti koordinaciją,
 • Todėl plėtoja savigynos įgūdžius.

Sunkusis maišas treniruotės apima perforavimo įdaryti maišą sveriančio 40 – 100 svarų. Dešimt raundai didelio intensyvumo pratimų ir 45 sekundžių poilsio tarp raundų sudaro rutiną. Garsai sunku? Tai geriau būti, jeigu norite atrodyti ir jaustis tarsi spyris boksininkas.

Pagrindiniai sunkų krepšį pratimai

Sunkiųjų krepšys gali būti paremiami paspara visur, todėl jis gali būti jūsų gyvenimo erdvę dalis ar už jos ribų (1).

load...

Pagrindiniai štampus apimti,

 • Grynas teisė arba tarptautinė teisė
 • Grynas kairėje arba tarptautinė kairė
 • Teisė overhand arba Jab
 • Kairysis overhand arba Jab
 • Dešinę ir į kairę kablys
 • Dešinę ir į kairę UpperCut
 • Žemas gairelės kojos
 • Žemas smūgis kairę koją
 • Aukštą smūgi atliko komanda dešinės kojos
 • Aukštą smūgi atliko komanda kairėje kojos
 • Kelio streikas

Treniruotės

Sekite šią kalorijų deginimas kardio rutinos du kartus per savaitę; mėgautis lenktynių metabolizmas naudą dienų vėliau.

 1. Įšilimo jūsų kūnas su šviesos ruožų
 2. Užtikrinti jums atlikti bendrus sėjomainą, taip pat, orientacija kulkšnių, riešų, pečių, klubų
 3. Dabar pradėti nuo pagrindinių štampus
 4. Įtraukti 25 Jabs, 25 kryžminių Perforatoriai 25 kabliukų ir 25 aukštus spyrius
 5. Užtikrinti, kad jūs mesti štampus jėga, o ne stumia šalin į maišą; už tai jūs turite išlaikyti teisingą atstumą
 6. Po pagrindinių štampus, padidinti intensyvumą derinant štampus (2)
 7. Laikykite savo balansą, kaip jūs atsikratyti ir paspauskite maišelį su galios
 8. Kiekvienas raundas turi trukti bent 2 minutes
 9. Užbaigti 10 raundai bokso, o pakaitomis kiekvieną Punch ir kryptį
 10. Poilsio labai trumpais intervalais tarp raundų
 11. Laikyti juda, net kai ilsisi
 12. Kai baigsite visus raundus, atvėsti su šviesos ruožų

Man tai skamba nuostabus. Tai yra kardio daug per trumpą laiką. Bet iš to, ką girdžiu, jei jums sukurti savo ištvermę lėtai, nėra geresnio treniruotės nei šis.

Kodėl sunkų krepšį Workout darbai

 1. Perforavimo savo širdį tiesiog padidina savo ištvermės, nes tai treniruotės padidina jūsų širdies ir kvėpavimo tinkamumą. Per tą laiką, kurį galėtų likti ant kojų ir judėti greičiau, ilgesniam laikotarpiui.
 2. Be koordinuoti savo galūnes, tai rutina leidžia jums sukurti branduolių stabilumą. Maišymo štampus, perkeliant svorį ir balansuoti per visa tai padeda sušvelninti šerdį.
 3. Su sunkiųjų maišą, jūs ne sutelkiant dėmesį į raumenis. Tačiau aukštos riebalų deginimas juda pareikšti apie kietų raumenų apačioje formavimas. Jie davė grakštus ir apibrėžiamas išvaizdą prie kūno, kuris yra laimingas šalutinis poveikis.
 4. Šio rutinos kaina yra minimali. Sunkiųjų krepšys, mažai vietos, pirštinės ir gera pora batų – ir jūs visi nustatyti. Nėra įranga yra privalomi.
 5. Vienas geras priežastis motyvuoti save gauti maišas yra, tai yra tiesiog perforavimo maišas. De-stresas su sunkiųjų maišą ir prarasti daug kalorijų, o į jį. Išreikšti bet kokį negatyvumą su keliais gerai mesti štampus, nukreipti savo frustraciją į maišą, kad bus pataikė jums atgal.

Patarimai Norėdami Make It Verta

1. „Focus on the Bag

Ne tik sutelkti dėmesį, bet manau, kad iš maišo, kaip priešininkas, kuris yra apie pulti jus. Naudokite savo rankas nukreipti viršutinėje kaip siekis galvos, o kojos pabūti formą iš apatinės pusės. Atkreipkite dėmesį į maišą, kad matote, kur jums Punch.

2. Nežiūrėkite

Nors svarbu atkreipti dėmesį, tai nebus gerai darote, kad nuolat spokso į vieną vietą. Sunkiųjų krepšys treniruotės, jums reikia judėti nuolatos, mesdamas iš smūgių ir štampus mišinį. Spoksoti vienoje vietoje bus galima tik prarasite savo balansą.

load...

3. Balansas, tada Punch „

Augalų kojas, rasti savo balansą ir tada iškrauti Punch. Jūsų kabliukai ir Jabs turėtų turėti savo raumenų už jų galią. Jei patenka į maišą, esate ne darbo raumenis. Be to, treniruotės ragina Punch, o ne stumti. Subalansuota kojų darbas aplink maišelį siūlo didesnį perforavimo galia.

4. Teisti Atstumas

Efektyviai žemės štampus, teisti atstumą tarp jūsų ir maišelį per rutinos. Stovėti per arti ir paspausite per lėtas. Stovėti per toli ir jums nereikia pasiekti sunkiųjų maišą. Taigi judėti su maišo, po jo, arba juda atgal greitai, o jūs pasodinti tuos stiprius štampus.

5. Rezultatas Teisingai

Nerizikuojant susižeisti, nukentėjo jūsų riešo laikomi tiesiai visais laikais (3). Niekada sulenkti savo riešą per Punch. Kick su pėdos priekinei smūgių ir kulno šalutinis smūgių. Technika yra būtina veiksmingo sunkiųjų maišą treniruotės rutina. Mūvėti apsaugines pirštines ir avalynę per treniruotę.

6. Breathe tinkamai

Nelaikykite savo kvėpavimą tik todėl, kad jūs sutelkiant dėmesį į Punch galios. Kiekvieną kartą, kai jums mesti punch, iškvėpti. Tai užtikrina tinkamą aprūpinimą deguonimi Jūsų kraujyje, raumenų ir smegenų. Su kiekvienu iškvėpimą, taip pat galite padidinti perforavimo galia.

Šie veiksmai užtikrins Jums saugią treniruotės rutina. Kad būtų nuostabu, apsvarstyti esate boksininkas ir mesti visas smūgių ir štampus iš kovos poziciją. Sutelkti dėmesį į savo kūno judesius visiškai šiam laiko trukmę ir ten būtų iš linksmumas jausmas laukia kitoje pusėje.

Ar jums patinka postą? Prašome pasidalinti savo mintimis į komentarus skyriuje žemiau. Mes norėtume išgirsti iš tavęs!

load...