Styling hair for Job Interview

Kai aš pradėjau rašyti šį straipsnį, pirmas dalykas, kad pašoko, mano galva, buvo eilutė iš filmo Darbo mergina, kur herojė nukerta savo ilgus plaukus, jos pasiteisinimas būtį: „Jei nori būti rimtai atsižvelgta, jums reikia rimtai Plaukų „. Ši eilutė gali būti ne daugiau tiesa!

Kai norite dirbti verslo aplinką, ypač tokiose vietose kaip bankų ir įmonių, norite ieškoti geriausių jūs galite ir jaustis užtikrintai. Tuo pačiu metu norite būti rimtai atsižvelgta. Jūsų išvaizda gali atlikti arba nutraukti darbo interviu.

Yra tam tikrų dalykų, kurie sąmoningai ir nesąmoningai įtakos pašnekovas anketa sprendimą iš jūsų ir jūsų plaukai yra teisę ten sąrašo viršuje.

Taigi, kaip plaukų stilių darbo interviu? Štai keletas patarimų ir keli puikus šukuosena interviu.

load...

Šukuosena Interviu – Stilius jūsų plaukai geriausias!

Švaraus Plaukų:

Tai savaime suprantama, nesvarbu, kokio stiliaus jums pasirinkti, įsitikinkite, kad jūsų plaukai yra švarūs ir neriebus. Įsitikinkite, kad jis yra gerai kondicionieriai ir atrodo aptakus ir valdomas.

Spalva:

Pamirškite apie ryškiai rausvos ir mėlynos spalvos, kad jūsų plaukų spalva natūrali, jūs nenorite akivaizdžių renginiai ar nenatūraliai blond plaukus, tuo daugiau natūralių jūsų plaukai atrodo, tuo labiau rimtai jums bus imtasi. Gauk glostantis lowlights ar subtilius akcentus ne daugiau, bet ne daugiau.

Efektyvus Plaukų:

Jūsų plaukai turėtų atrodyti tokia veiksminga, kaip jus. Trumpas arba ilgas, jums neturėtų būti stumia jį atgal visą laiką arba nusukimas su juo. Tai turėtų atrodyti mažai priežiūros; norite parodyti, kad jūs esate labiau tikėtina, kad dirbti skaičiuoklės nei plaukus. Suteikti išvaizdą, kad jūs neturite laiko, kad padaryti savo plaukus, bet ji vis dar atrodo gerai yra norimą išvaizdą.

Grynas vs Curly:

Turite interviu šukuosena moterims su ilgais plaukais taip pat. Ne pabrėžti! Tiesūs plaukai suteikia efektyviau ir rimtas išvaizdą. Nors garbanoti plaukai yra daugiau rūpesčių atrodo, kad gali būti ne pati geriausia pokalbiui dėl darbo. Bet jei jūs galite kontroliuoti savo garbanas gerai, nieko panašaus. Tol, kol jie nėra garbanotas, esate geras.

load...

Kirpčiukai ir skyrybas:

Minkštas pusėje valomas kirpčiukai yra iš tikrųjų puikus interviu, jie piešti akis tiesiai į jūsų veidą ir, kad yra svarbu dėmesio. Pusėje Skirstomi yra mažiau blaško dėmesį nei centro išsiskyrimo, taip pat atrodo švelnesni vizualiai.

Dauguma šukuosena interviu tol, kol jie nėra įžeidžiantis gerai. Chignons, žemos ponytails, buki ir vokeliai gabalai ar paprastas bandelė, visa susidaryti įspūdis, kad jūs suteikiate mažiau laiko priežiūrai, efektyviai ir meilės darbų daugiau, nei tai daro plaukus. Ir tai tikrai yra, ko jums reikia. Tiesiog nereikia riesti su Mohawkas ir jūs gerai.

Paskutinis, bet ne mažiau, dėvėti tokią šukuosena darbo interviu, kad jūs galite lengvai išlaikyti. Be to, nereikia įdėti paprasto iki stiliaus, kaip jūsų plaukai gali linkę nukristi iki puse dienos. Pašnekovas bus sužavėtas, jei apklausiamasis atrodo praleisti mažiau laiko skardinimo plaukus ir kas gali pasirodyti pasiruošę ir tikri.

load...