Stogo izoliacija: instrukcija su pastabomis

Jei turite vasarnamį ar tiesiog norite jį sukurti, turite suprasti, kaip svarbų darbą dėl stogo prietaiso. Ir čia mes kalbame ne dizaino ar formos, nes skonio ir spalvos bendražygiai ten, ir prietaiso ir stogo izoliacija. Bet iš tikrųjų, labai sunku apibrėžti vienu metu stogas pagamintas kokybiškai, ar ne. Bet kitą dieną su blogu oru dot „i“. Galų gale, tik tinkamai izoliuoti stogų turi aukštą garso ir šilumos izoliacija. Denginio leidžia išvengti tokių nemalonių akimirkų, kaip kondensacijos, šilumos nuostolius ir pernelyg drėgmės namuose.

Kaip apšiltinti stogą iš vidaus? Sekite mūsų instrukcijas su nuotraukomis ir jūs visi turi pavykti. Norėdami pradėti darbą ant stogo izoliacija iš vidaus yra būtina iš esmės peržiūrėti visą stogo erdvę. Jei pastebėsite kokių nors defektų, jie turi būti eliminuojami. Medienos elementai nereikia šlifuoti ir gydyti su antiseptiku.

load...

Tipai izoliacija:

– Minkšta ko izoliacija. Daugeliu atvejų 8-pėdų ritinėliai mineralinio, stiklo ar akmens vatos. Be to, šios rūšies medžiaga gali būti pagaminti plokštės ir kilimėliai. Storis lapo gali pasiekti 10 cm.

– Palaidos izoliacija. Tai gali būti polistireno granulių arba granulės skalūnų. Jie supakuoti į maišus maždaug 100 kg. Pavyzdžiui, toks maišelį pakankamai izoliuoti grindis 1 m2.

Reikėtų pažymėti, kad visos šios medžiagos yra lengvos, atsparios ugniai ir turi mažą šiluminį laidumą.

load...

Darbo eigą

Mes pradėsime darbą šyla su hidroizoliacijos filmo montavimą. Būtina nustatyti skliausteliuose priemonėmis kabės arba cinkuoti vinys. Hidroizoliacijos instaliacija turi būti padaryta visoje šlaito. Nepamirškite apie sutampa. Netoliese audiniu ir uždengtu turėtų kištis 10 cm. Negalima SAG drobės daugiau kaip 2 cm centre.

Jei izoliacinio sluoksnio storis yra mažesnis už santvaros kojų aukštis, hidroizoliacijos membrana yra įdiegta ant viršutinio plokštumos gegnių. Jei izoliacijos storis yra didesnis, būtina padidinti ūgį priemonėmis baruose ir juos montuoti hidroizoliacijos.

Dabar jums reikia pritvirtinti izoliacija. Po išpakavimo motina, suteikti jiems šiek tiek laiko „poilsio“ juos priimti savo pradinio dydžio. Įdiekite kilimėliai reikia, suspausto valstybė „vraspor“ tarp gegnių. Jei motina plotis yra didesnis nei tarp gegnių aikštelėje, tada jums reikia sumažinti jį. Tačiau atkreipkite dėmesį į tai, kad motina turėtų būti platesnis nei 30 cm tarpą. Tai yra būtina geros fiksacijos.

Be to, nereikia pamiršti apie garų barjerą. Jis montuojamas ant apatinės santvaros plokštumoje ir apsaugota kuokšteliniams arba cinkuoti vinys. Skersai ir išilgai rampos turėtų būti apie 10 cm persidengti. Visa medžiaga turi būti suklijuoti su izoliacine juosta. Siekiant galutinai išspręsti garų barjerą, padaryti aktorius.

Visi darbai turi būti atliekami tiksliai, efektyviai, laikantis reikalavimų, tada jūsų stogo truks jums ilgą laiką.

load...