Stengiuosi pašalinti Juodagalvius? Šis neįprastas įrankis gali padėti jums išeiti!

Daugelis žmonių, tiek suaugusieji ir paaugliai vienodai kenčia nuo veido defektų. Jie bando įvairių beviltiška priemones jų atsikratyti, nes jie yra tikrai erzina.

Mes galime pašalinti inkštirus, naudojant dantų šepetėlį? Na, leiskite mums sužinoti iš toliau paštu.

Kaip kovoti inkštirų

Vėlyvas mano paauglystėje, aš pastebėjau, kad mano minkštas ir dėmės, laisvos odos netrukus tapo karšta vieta inkštirų ir spuogų. Bandžiau rinkti kiekvieną triuką galima nuo knygų ir žurnalų, ir bandė juos visus beviltiškai. Jie nepadarė stebuklų, bet vietoj paliko mane su negraži spuogų visame mano veidą. Tai buvo tikrai skaudi!

Inkštirų yra viena iš labiausiai erzina odos trūkumų. Jie yra tik spuogus be odos virš jų. Kadangi nėra odos, jie yra veikiami tiesiogiai į orą, palaipsniui formuoja nepatogus sluoksnį, kuris suteikia jiems tamsiai juodos spalvos. Inkštirų atsiranda, kai naftos ir purvo įstrigę į poras ir tapti poveikis ten. Atsikratyti šių nemalonių smulkmenų yra ne tai, kad sunku, kaip atrodo. Patikrinti, kaip tai įmanoma:

load...

Man buvo patarta vienas iš mano draugų, kad mes galime pašalinti inkštirus lengvai su šepetėliu pagalba. Taigi, be eikvoti bet kuriuo metu, puoliau sekti procedūrą nurodė jai – ir pasitikėti man gals, kad tikrai dirbo!

1. Naudojant Dantų pasta:

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai taikyti nedidelį kiekį dantų pastos ant jūsų Wągr. Tegul ji įsikurti apie 5 minutes. Po to, imtis seną ir nenaudojamą dantų šepetėlį. Sudrėkinkite sritį ir dantų šepetėlį ir nušveiskite jį per Wągr ​​švelniai.

Po šveitimo už maždaug 3 iki 5 minučių, palikite jį panašaus. Tegul pasta išdžiūti per odą, ir jūs galite eiti ir miegoti. Kitą rytą, nuplauti dantų pasta švelniai ir exfoliating valikliu.

Jūs gausite pastebėti atsižvelgiant į Wągr ​​išvaizdos skirtumą. Dabar, švelniai suimkite odą aplink teritoriją ir taikyti šiek tiek spaudimą apačioje. Tada, naudojant ištraukimo įrankis, pabandykite paimti džiovintų juodgalves. Jūsų Viršų bus pleiskanoti lengvai. Pakartokite jį reguliariai, kol nukentėjusiose vietovėse yra aiškūs.

Dantų pasta padeda išdžiūti Viršų, kad, kai jūs vartojate jį išjungti naudodami gavybos įrankis, jis nebus skausmas daug. Ji taip pat padeda sumažinti patinimą tam tikru mastu. Jei naudojate mentolio dantų pastą, jos garai gali sukelti dirginimą į akis. Taigi, įsitikinkite, kad ne taikyti dantų pastą per arti savo akimis.

load...

Jei dantų pasta nėra gerai dirbti ant jūsų odos, nesijaudinkite; Turiu dar vieną alternatyvą už jus!

2. Naudojant citrinų sultys:

Užpilkite šiek tiek citrinos sulčių ant savo minkštos šeriais dantų šepetėlį kartu su vienu ar dviem lašeliais nimbamedžio aliejumi arba simondsijų aliejų. Kaip už senovės posakių, nimbamedžio aliejumi ir su juo susijusių produktų yra labai naudingas odai. Na, jis veikia dėl kliringo išjungti spuogai ir inkštirus, kaip gerai!

Švelniai nušveiskite artimųjų dantų šepetėlį apie paveiktoje zonoje inkštirų. Po minutės ar dviejų, nuplaukite jį su vandeniu ir vėl pakartotinai citrina ir aliejumi dantų šepetėlį ir nušveiskite jį per odą. Stenkitės būti lengva su juo ir švelniai šveitimas sukamaisiais judesiais.

Negalima tai padaryti jokių įpjovimų ar įbrėžimų, nes mišinys yra citrinos sulčių. Rūgštinis pobūdis citrinos sulčių gali sukurti deginimo pojūtis per jautriai odai – todėl geriau vengti taikyti jį per šias zonas.

Atlikite vieną kartą per savaitę ir ne daugiau nei tai!

Nepamirškite sterilizuoti dantų šepetėlį su karšto verdančio vandens, po kiekvieno naudojimo, nes purvinas šepetėlis gali sukelti infekciją jūsų odai.

Neradote paprasta? Jei taip, tada eiti ir suteikti jai pabandyti ir pasidalinti savo patirtimi čia!

load...