Statybos linijos tarp Bordo ir Tulūzos sušaldyti

load...

Apie tai pranešė Prancūzijos nacionalinio radijo RTL prieš specialioje ataskaitoje Ekspertų komitetas, kurio pareiga buvo išnagrinėti 70 projektus nacionalinių transporto infrastruktūros schemos paskelbimo. Visi projektų, kurių bendra pasiekė 245.000.000.000 € planuojama įgyvendinti iki 2030 m vertės programą įtrauktas, sako „Le Figaro“.

Netrukus po programos formulavimo, tapo aišku, kad visi lektuvo bilietai 70 projektai netraukia valstybę finansiškai, dėl kurių komisija buvo įsteigta, skirta nustatyti labiausiai „neišgali“ už šalies vystymąsi. Tarp jų buvo greičio linija Bordo-Tulūza. Tačiau, kaip Susisiekimo ministerijos atstovas inicijavo projektus, pavyzdžiui, keturių greičių linija LGV Bretagne-Pays de la Loire, Ekskursijos-Bordo eilutės pabaigos LGV Rytus ir aplinkkelių ryanair kaunas Nimas ir Monpeljė, bus nutrauktas.

Apie tai pranešė Prancūzijos nacionalinio radijo RTL prieš specialioje ataskaitoje Ekspertų komitetas, kurio pareiga buvo išnagrinėti 70 projektus nacionalinių transporto infrastruktūros schemos paskelbimo. Visi projektų, kurių bendra pasiekė 245.000.000.000 € planuojama įgyvendinti iki 2030 m vertės programą įtrauktas, sako wizzair „Le Figaro“.

Netrukus po programos formulavimo, tapo aišku, kad visi 70 projektai netraukia valstybę finansiškai, dėl kurių komisija buvo įsteigta, skirta nustatyti labiausiai „neišgali“ už šalies vystymąsi. Tarp jų buvo greičio linija Bordo-Tulūza. Tačiau, kaip Susisiekimo ministerijos atstovas inicijavo projektus, pavyzdžiui, keturių greičių linija LGV Bretagne-Pays de la Loire, Ekskursijos-Bordo eilutės pabaigos LGV Rytus ir aplinkkelių Nimas ir Monpeljė, bus nutrauktas.

load...
load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *