Štai kaip galite stebėti Pitta Dosha disbalanso simptomus Jūsų kūne

Ajurveda yra tvirtai įsitikinęs, kad viskas visatoje yra sudaryta iš penkių elementų – vandens (JAL), priešgaisrinės (Agni), Oro (Vayu), erdvė (Akasha), ir Žemės (prithvi). Šie puikūs elementai laikomi subtiliais materijos narių ar energijos ir yra sujungti vienas su kitu.

Asmens natūralus Konstitucija (prakriti) nustato, kaip jie įtakoja tam tikrų elementų, daugiau nei kiti. Šis viešbutis skirsto došas į tris tipus:

1. Pittadoša, kur ugnis elementas yra dominuojantis.

2. Vata doša, kai oro ir kosmoso elementai dominuoja.

load...

3. Kaphadoša, kur dominuoja žemės ir vandens elementai.

Pittadoša reglamentuoja šilumos, medžiagų apykaitą, ir transformaciją į kūno, proto ir sielos. Ji kontroliuoja virškinimą, medžiagų apykaitą mūsų jutimo suvokimą ir kaip mes diskriminuoti dalykus kaip teisingas, ar klaidingas.

Disbalansas į pittadoša gali sukelti nusodrintojo virškinimą ir taip pat sumažina organizme medžiagų apykaitą. Ajurveda teigia, kad šie du simptomai yra priežastis bet kurios kitos ligos, kurią sukelia mūsų organizme. Taigi, tai yra labai svarbu žinoti, pita disbalanso simptomai, kad būtų galima užkirsti kelią ligoms, kurias sukelia, nes jį.

Simptomai Pitta disbalansas

1. Deginimo pojūtis kūne

Skausmas ir deginimas yra akivaizdžiausias simptomai pittadoša disbalansą.

2. Alkio ir troškulio

Nuo pittadoša yra susijęs su ugnies, in pita disbalansas sukelia virškinimo problemų, ir jūs galų gale jaučiasi alkanas ir ištroškęs gana dažnai.

load...

3. Problema užmigti

Tai dar vienas požymis, kad yra sukeltas dėl pita disbalansą. Tačiau problemų miegas taip pat sukelia dėl to, kad į vatadoša padidėjimas taip pat.

4. Dažnas Karščiavimas

Temperatūros padidėjimas yra pita disbalanso ženklas. Pita yra susijęs su ugnies, ir tai, kodėl yra dažnai padidėja kūno temperatūra.

5. Urge vartoti šaltą maistą arba gėrimai

Kadangi jūsų kūnas negali kontroliuoti gaminamo nes pita pusiausvyros pernelyg šilumą, jis trokšta šaltų gėrimų subalansuoti šilumos. Asmuo su pita disbalansas taip pat praranda savo toleranciją saulėje arba būti sąlytyje su karštu vandeniu ilgesnį laiką.

6. Prakaitavimas

Paprastai, žmogus su pita dominavimo prakaitavimas daug ir jo / jos prakaito skleidžia nemalonų kvapą.

7. Uždegimas organizme

Pita yra sudaryta iš ugnies ir vandens, todėl, uždegimas kartu su drėgnumas yra bendra.

8. Netoleruojate aštrus maistas

Aštrus maistas sukelia į pita padidėjimą, o kūnas tampa nepakantūs į ją. Be to, ji veda prie dažnų ir kietų išmatų.

9. Anksti Pjūvis plaukų

Nors pradžioje nuplikimas yra vata disbalanso simptomas, per anksti Pjūvis yra pitta disbalanso simptomas.

10. Opos ar Pus Iš žaizdos

Iš žaizdos būklė pablogėja dėl to, kad iš pita pusiausvyros ir tai sukelia pūliai ar lėtai.

Kai pita padidina, galite pastebėti, geltona spalvos odos, akių, šlapimo, ir net išmatomis. Taigi, nors liga, sukeliančia paraudimas ar blyškumas jūsų kūno yra tiesioginis nurodymas pita disbalansą. Gelta yra vienas iš tokių pavyzdžių.

Pitta pusiausvyros simptomai yra gana skirtingi, kaip už Čaraka. Jie yra tokie:

1. Niežulys ty Kandu 2. Prakaitavimas ty SVEDA 3. Odos paraudimas ty raaga 4. Deginimo pojūtis ty daaha 5. Strutošana ty paaka 6. Dažnas išskyros iš kūno, daugiausia pūliai ty SRAVA 7. Body šilumos forma ty ushna 8. Sloughing ty kleda

Tačiau sumažėjimas pittadoša sukelia šių simptomų:

1. Trūksta Pasveikink organizme 2. Trūksta šilumos organizme 3. Silpnas virškinimo sistemai 4. Pilkumos ir interesų stokos bet kokį darbą

Tai yra pita disbalanso poveikis mūsų organizmui. Jei pastebėsite minėtų simptomų, kreipkitės į gydytoją. Tikimės, kad jums rasti pirmiau pateikta informacija naudinga. Pasidalinkite savo nuomonę žemiau komentarų laukelyje.

load...