Stabdžių: pakeisti savo rankas

Siekiant užtikrinti saugią kelionę, jūs visada turėtų kontroliuoti stabdžių sistemos savo automobilio būklę. Ir vienas iš jos svarbiausių sudedamųjų dalių yra stabdžių trinkelės. Keičiant šias dalis nuo visų šiuolaikinių automobilių, vidaus ir užsienio produkcija turėtų būti atliekamas po kiekvieno dešimties tūkstančių kilometrų. Priešingu atveju saugos keliones lašai nuliui. Šiandien mes kalbame apie tai, ką valstybė turėtų būti teikiama kaip atsarginė dalis ir padaryti jį pakeisti su jų pačių rankose.

Kokie turėtų būti kokybės stabdžių kaladėlės?

Pakeitimas šios dalys yra atliekamas tik tada, kai spaudžiant stabdžio pedalą automobilis pradeda rėkti stabdžių remontas ir išmeta klaikus girgždėjimas. Tai rodo, neatitinkantiems būklę trinties medžiagų – pagrindinis komponentas šioje dalyje. Jei tokie simptomai yra stebimas, ir automobilis yra gana leistinas stabdymo kelias, ji sako, kad stabdžių trinkelės pakeitimas ( Nissan ar VAZ – nesvarbu) nėra būtinas. Tačiau po tam tikro laiko automobilis pradeda stabdyti blogai, ten yra griežimas ir kiti nemalonus. Tokiu atveju, jums reikia nedelsiant remontuoti automobilį.

Ar galiu pakeisti galines stabdžių trinkelės (PSA) savo rankomis?

load...

Kaip žinote, buitinė automobiliai yra žinomi dėl jų naudojimo paprastumas (jie gali būti pataisyta, net šioje srityje), tačiau pokytis tai negailėti savo daugiau rankas gali ne tik savininkai VAZ, tačiau užsienio automobilių savininkai, ir nesvarbu, kokia automobilio amžiaus.

Įrankiai

Taigi, tam, kad šis remontas, jums reikia parengti jack balonnik, erkių, taip pat yra dreifo plieno 6-8 centimetrų. Tik su tokia įrankių rinkinį, kurį gali turėti pakeisti stabdžių trinkeles. Šis pakeitimas atliekamas keliais etapais. Aptarsime kiekvieną iš jų:

Pirmiausia jums reikia įdėti automobilį ant lygaus, sauso paviršiaus (Svarbiausia, kad tai buvo ne viadukas) ir naudojant domkratą pakelti automobilį keletą centimetrų, kad padangos nėra sąlyčio su kelio paviršiumi. Tada jums reikia imtis rato raktu ir atsukite varžtus ant rato. Mes techninis aptarnavimas vilniuje neturėtume pamiršti, kad transporto priemonė turi būti rankiniu stabdžiu arba įrankių. Automatinio pavarų perjungimo svirties perdavimo atveju turėtų persikelti į padėtį P. Priešingu atveju, aišku, kad automobilio lizdą, o galbūt ir riedėti žemyn (kuris yra, kodėl jums reikia pasirinkti daugiausia lygaus paviršiaus). Tada, kai reikia išvalyti šepetėliu iš žnyplių sukauptą darbo metu auto purvo ir atsukite varžtus stabdžių trinkeles. Pakeitus dalį nesibaigia. Prieš jį, jums reikia ištekėti šiek tiek stabdžių skysčio (pageidautina 100 mililitrų švirkštu). Įdiegus naujas trinkeles reikia užpildyti atgal ta pačia suma.

Naujos prekės turėtų būti elgiamasi su grafitiniu tepalu, ir tik tada įdiegta į automobilį. Surinkti atbuline tvarka.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *