ST 6,2 mln parduodami kaip „Kelių administracijos kontrolinį

Rygos savivaldybės sudarant akcijų pirkimo sutartį su akcinės bendrovės „Rigas Santechnikos transportas autobase“ iš 6,2 milijono pardavė savo kontrolinį akcijų paketą valdo „kelių direkcijos“ (88,73% akcijų), akcinės bendrovės, informavo kontorą „Magnusson“, kuris kartu su finansinių patarėjų, „Behrens UAB“ organizuoja akcijų pardavimo.

Nors susidomėjimas akcijomis parodė, kad pareiškėjų skaičių iš Lietuvos ir užsienio akcinės bendrovės „Rigas Santechnikos transportas autobase“ kaip tik potencialus pirkėjas susitiko su Rygos miesto tarybos reikalavimus iki vasario 25 d. pateikti už sutartą pardavimo kainą pasiūlymą, kuris tikrai yra prieš krizę rinkoje įvertinimas.

Pagal pirkimo-pardavimo sutartį, pirmadienį visa pirkimo kaina buvo sumokėta. Kadangi daugiau nei 94 000 latų daugiau nei akcijų vertinimą. Rygos miesto taryba gavo 6.206.400 latų.

Kaip pranešama, „Kelių direkcija“ akcijų siūlome, yra vienas paduoda pareiškėjas ir pareiškėjo konsultantas šiuo metu nagrinėja pateiktus dokumentus. Vietos valdžia nusprendė parduoti akcijas 13.024 „Kelių direkcija“ akcijų, įskaitant 8304 akcijų, kurių kiekvienos nominali vertė yra 150 LVL ir 4720 akcijų, kurių kiekvienos nominali vertė yra 50 LVL, kurie kartu sudaro 88,73% visų kapitalo dalių ir balsavimo teisių. Mažiausia pardavimo kaina akcijų buvo 6.270.000.

load...

Iš anksto įmonių pardavimo buvo organizuojami aukcionai, tačiau abu kartus pardavimo mėginimai nepavyko, nes pati aukcionas žinoma pareiškėjui nėra. Todėl pardavimo strategija buvo pakeista ir bendrovės pardavimų organizavimas spalis 2012 pritraukė konsultantą. Viešame konkurso savivaldybei „Miestas Rygos Lombard“ akcijų ir „Kelių direkcija“ akcijų pardavimo sandorių paslaugos organizavimo praėjusį spalį laimėjo kontorą „Varul“, kuris dabar pasikeitė savo pavadinimą į „Magnusson“, kuris dėl šio Tarybos paslaugos kainuos 169.360 latų Pridėtinės vertės mokestis, išskyrus vertė.

AS „Kelių Tarnyba įregistruota įmonių registre lapkričio 1 1991 perregistruota komerciniame registre spalio 22, 2004. Jie įsteigė Rygos miesto tarybos (88,73%), Nacionalinė socialinio draudimo agentūros (0,93%), įvairių asmenų (3,99%) kapitalo ir darbuotojų (6,35%). Akcinis kapitalas šiuo metu sudaro 35 akcininkų investicijų iš 1.669.800 latų arba 14 680 vardinių akcijų. Pagrindinė veikla yra Pilsētsaimniecība infrastruktūra (keliai, gatvės, viadukai, tiltai, aikščių) statyba ir priežiūra techninių dokumentų kūrimo, kanalizacijos, drenažo sistemos ir dėl išmetimo kolektoriaus veikimo.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *