Šri Lanka ir Maldyvai

Šri Lanka – žodis ant lūpų kaip gyva krioklio, kuris prasideda nuo atogrąžų lapija apaugusių uolų kalvos. Tai primityvus būgnų ritmas ir tiesiog aplaistytas arbatos aromatas, safyras blizgesį ir aštrus kario skonį. Tai pat ryški kaip ir Rytų rinkoje, kaip paslaptingas ir viliojantis budistų mantrų šokti anglis. ši šalis vieną dieną galite puslapis per visą istoriją civilizacijos tomų enciklopedijos.

Primityvi džiunglių pilna laukinių leopardai ir drambliai, didžiojo šou griuvėsiai Ševo buvusių civilizacijų klestėti. Kaimo keliai ruožtu veda prie įvairių tautybių žmonių, kurių pasitikėjimas atidėti į savo kraštą priešais protėvių religijos. metropolis Kolombo miesto, Vakarų technologijų pažangą ir nesugebėjimas pašalinti seną azijietiškos miestų tradicinius bruožus. Tačiau kurortų, išsidėsčiusių palei pietvakarių pakrantės salos, siūlo moderniausius patogumus ir puikus smėlio paplūdimiai. Yra ne daug vietų žemėje, kur vienas gali pasigirti su tokiu turizmo galimybes, kurios yra Šri Lanka įvairovė Apie 65000 km² žemės,

Maldyvų salos, esančios į Ceilono salos pietvakariuose, yra laikoma viena iš seniausių pasaulio šalių, bet ankstyvosios istorijos mažai žinoma. Maldyvų turizmo apskųsti, tačiau ne tiek daug per savo istoriją, bet jos pobūdis ir klimatas. Minkštas, baltas smėlis, palmės supasi vėjyje, o tyras vanduo – tai jis suviliotas tūkstančiams žmonių atvykti čia!

Maldyvai, kaip perlai išsibarsčiusios Indijos vandenyne, suteikia unikalią vaizdą, kas yra atogrąžų rojus. Palmių fringed koralų salą su sniebgalto smėlio paplūdimiai, krištolo skaidrumo ir šiltas vandenyno vandenys, turkis lagūnos, puikūs koraliniai rifai ir egzotinių povandeninį pasaulį šimtmečio į šimtmetį užburia visus turistus, kurie nusileido Maldyvuose.

load...
load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *