Soulflower.biz apžvalga – sąžiningas internetinis pirkėjų apžvalga

Dabar naršo Shopper- apžvalga Soulflower.biz

Minia, The nešvarumus, šilumos! Kas nori išeiti ir parduotuvė, kai jūs galite padaryti, kad iš komfortą savo namuose? Na, čia yra interneto prekybos portalas, kuris siūlo natūralų ir rankų darbo maudytis ir sveikatingumo produktų apžvalga – Soulflower.biz

Apie Soulflower:

Soulflower yra internetinė prekybos portalą, kurioje išskirtinai atsargos ir parduoda Soulflower produktus. Jie turi vonios ir sveikatingumo produktus nuo muilo ir valymo masažuoti aliejai ir drėkinančių asortimentą. Visi parduodami savo svetainę produktai yra pagaminti iš 100% natūralių ingredientų ir neturi būti jokių dirbtinių cheminių medžiagų.

Soulflower.biz apžvalga ir Kaip pirkti:

Iš Soulflower Svetainės dizainas atspindi parduodamų produktų! Svetainė atrodo labai ekologiškas ir malonus, ir rožinės spalvos, schema yra miela. Tinklapis turi visų pasiūlymų jie veikia šiuo metu, kartu su kuponų kodų demonstraciją. Jų teikiamas produktai yra suskirstyti į įvairias kategorijas ir pirkėjai galite naršyti kiekvieną kategoriją atrinkti produktus, kuriuos jie patinka. Ar patikrinkite dovanų skyrių – Tai yra gražių dovanų variantų įvairių skonių ir aromatų, tokių kaip levandų, jazminų, ir tt

load...

Pirkėjų taip pat gali ieškoti produktų pagal pavadinimą arba ingredientas (pvz arbatmedžio, alavijų ir tt) ir kad į paieškos rezultatų bus sąrašas visų produktų, kurių sudėtyje yra tos konkrečios ingredientas. Tai labai naudinga funkcija tiems, kurie ieško konkrečios gamtinės ingredientas. Vienas dalykas, radau naršydami svetainę buvo tai, kad buvo keletas techninių trikdžių – kai kurie puslapiai nėra apkrovos tinkamai ir kartais paieškos skirtukas neveikia! Būdamas interneto prekybos portalas, manau, kad jie turėtų būti tikrai atsargūs apie šiuos dalykus, kaip ji daro įtaką vartotojo apsipirkimo patirčiai.

Kai paspausite ant produkto, svetainė suteikia aprašymas, ingredientus ir nauda sveikatai produkto kartu su įvertinimais ir nuomones žmonių, kurie naudojo jį. Pasirinkę „Pridėti į maišą“ parinktį, Pirkinių krepšelis bus automatiškai atnaujinamas. Pridėję visas produktus, kuriuos norite pirkti, galite „kasos“ your cart. Jei jūsų pirkinys yra tinkamos bet nuolaida, iškylantis bus automatiškai rodomas suteikiant nuolaidą informaciją ir kupono kodą, kuris turi būti taikomas.

Svetainė turi keletą mokėjimo galimybes, įskaitant mokėjimo kortelės, PayPal ir grynais pristatymo. Svetainė apdovanojimai „Soulflower Taškai“ už kiekvieną pirkinį, kuris gali būti išperkami prieš būsimus pirkinius. Deja, grynais pristatymo užsakymų nėra tinkamos Soulflower taškų! Aš nesuprantu priežastis, už tai ir tikiuosi, kad jie iš karto jį pakeisti. Soulflower teikia nemokamą pristatymą visiems užsakymams virš Rs.450.

Mano Pirkiniai Patirtis su Soulflower:

Aš jau miršta išbandyti ekologiškus rankų darbo muilas ilgą laiką ir taip tvarkingai du muilai – Sexy braškių ir eiti mangai (skamba Yummy teisę?) Iš savo svetainės. Turėjau keletą klausimų apie šių muilų saugojimo pora ir naudojo savo interneto pokalbių išvalyti šias abejones. Į Soulflower pagalbinis personalas buvo labai draugiškas ir atsakė į visus mano klausimus patenkinamai. Aš pasirinko grynais pristatymo mokėjimo parinktį ir buvo apkaltintas Rs.50 papildomai siuntimui.

Mano paketas buvo pristatytas praėjus 5 dienoms po Padėjau tvarką. Jis buvo supakuotas tvirto kartono konteinerį, kuriame esančios mano sąskaitą, taip pat. Buvau šiek tiek nusivylęs pakuotės, nes ji buvo labai paprastas ir produktai Aš kalė buvo gana brangus. Būtų malonu, jei Soulflower gali Puošiame savo pakuotes. Beje, tiek muilas aš užsisakiau atvyko puikios būklės. Paketas taip pat turėjo dovanų kuponą atspausdintas ant IT- Tai neabejotinai skatina pirkėjus priimti būsimus pirkinius.

load...

Ar aš Parduotuvė Soulflower.biz vėl?

Taip aš norėčiau. Yra daug įdomių ir unikalių ekologiškų produktų pasiūla, kad norėčiau tyrinėti daug. Ši svetainė yra lengva naršyti ir turi keletą patogi mokėjimo galimybes, jau nekalbant apie jų puikų klientų aptarnavimą.

Ar jūs kada nors pirko internete Soulflower.biz? Kaip buvo jūsų patirtis? Prašome pasidalinti savo mintimis su mumis komentarus skyriuje žemiau!

load...