Skinny girl Diet – 5 pagrindines taisykles, kurias turėtumėte laikytis

Liesas mergina mityba yra dietos kuriamos ir išpopuliarintas Bethenny Frankel, Garsenybių ir natūralių maisto virėjas. Skirtingai nuo daugumos kitų dietų, ši dieta yra ne avarijos dieta, kur jūs turite mesti maisto apskritai. Dietos leidžia valgyti bet kokį maistą, kurį norite natūra, bet saikingai ir alternatyviai. Yra dešimt pagrindinių taisyklių, kad vienas turi laikytis. Laikantis pagal taisykles nėra labai sunku, nes jis neprašo absurdiškų aukų patiekalų. Dietos leidžia pažinti savo kūną ir valgyti tai, ką jų kūnai nori.

Skinny Girl Dieta

1. Valgykite, kas jums patinka:

Dauguma dietų šiandien atrodo, pasmerkti tam tikrų rūšių maisto vartojimą. Bet sveikas liesas mergina mityba nedaro tokio dalyko. Dietos pripažįsta faktą, kad visi maisto grupės yra svarbios mūsų kūnuose. Tai kodėl dieta leidžia angliavandenių ir riebalų, kokios kitos dietos paklausti iškirpti suvartojimą.

Mityba yra visiškai pagrįsta pusiausvyra. Geriausias būdas laikytis dietos, be per daro angliavandenių ir riebalų, yra kontroliuojant dalį. Jei esate turintys riebalų patiekalas, tada sunaudoja tik nedidelę jo dalį. Jei maža dalis yra linkęs padaryti jums alkanas, tada jums gali turėti baltymų turtingą patiekalą po truputį intervalu. Tai užtikrina, kad mažai riebalų valgote naudojamas iki jūsų kūno. Maisto grupės subalansuoti vienas kitą, nes jie yra priimami teisinga dalį ir reikiamu intervalais.

load...

Maniau, kad dieta prašo jums valgyti subalansuotą maistą, kurį sudaro visi, kad jums patinka, dieta nėra paprašyti vieno išvengti perdirbto maisto. Natūralus gamina yra būdas eiti, jei norite gauti geriausius rezultatus.

2. Ne kitas kasdieniškas Dieta:

Yra daug dietų, kurios gali vertus, jūs nustatytą meniu jums praryja savaites. Tokie dietos veda į niekur, nes mažai žmonių įsitikinimą, kad valgyti tuos pačius patiekalus kiekvieną dieną. Liesas mergina dieta leidžia valgyti skirtingus dalykus, nes ji pirmiausia leidžia mažomis porcijomis daug patiekalų. Ji taip pat prašo jums nereikės tą patį patiekalą tą pačią dieną. Taigi, jūs galite lengvai turėti daug įvairių indų visą dieną.

Ši veislė gali išlaikyti jūsų padėklų patenkintas. Jūs galite puoselėti maisto, kad jūs valgote, nes galite valgyti patiekalų kasdien. Jei subalansuoti produkciją ir kontroliuoti dalį galite mėgautis savo skonį pumpurus viską, ką nori.

3. Iškirpti Besaikis:

Dauguma dietų nepavyksta, kai jūs pradėti binging. Liesas mergina dieta turi tokius klausimus neturi. Žmonės paprastai besaikis jei jie yra priversti valgyti atstūmimo maistą kiekvieną dieną, tačiau ši dieta prašo jums valgyti viską, ką nori, bet saikingai. Taigi nėra reikalo pataikauti savo gomurį. Taigi, galima pamatyti, kaip dieta padeda sumažinti binges siūlydami visiems, kad jūs galbūt norėsite valgyti, bet teisinga porcijomis.

4. Kulinarinis:

Daug kartų tu gali pabėgti nuo pakvietimų į įvykius, nes bijai maisto gausa vilioja jus iš savo dietos. Liesas mergina dieta gali padėti jums likti socialinės ir net leis jums valgyti. Dietos esmės klausia jums kontroliuoti savo porcijas. Taigi, jei jūs valgyti tada viskas, ko jums reikia padaryti, tai padalinti patiekalas, kad jums būtų paprastai ryja visi patys. Viola! Galite valgyti ir laikytis dietos tuo pačiu metu.

load...

5. Pradėkite dabar!

Jūs galite gauti šią knygą Natūralu Thin: atskleisti savo Skinny Girl ir laisvai save nuo dietos Lifetime žinoti visas mitybos taisykles. Jei norite pradėti, prieš jums galimybę nusipirkti knygą, prisiminkite, to- kontroliuoti savo dalį, subalansuoti savo maistą, vengti perdirbto maisto ir visų pirma žinoti savo organizmo poreikius.

load...