Šiltos grindys: privalumai ir trūkumai

Žmonės, kaip ir gėlių, ir įvairaus šilumos mylintis. Bet kai langas šalčio stiprėja ir baterijos auga šalta namo gyventojų, visiškai viskas tampa nemalonus. Grindinis šildymas tokiose realybes jau seniai šildymo alternatyva. Apie tai, kaip jis yra teisėtas, ir mes šiandien kalbėsime.

Dviejų tipų grindų šildymo

Prieš apibrėžti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, mes jums pasakys apie grindų veislių.

load...

Pirmasis iš jų – vandens grindų – šildo patalpą per karšto vandens vamzdžių. Metalo ir plastikinių vamzdžių yra naudojamas, pagal kurią sistema yra laikoma patvarus. Jie pumpuojamas siurblys vandens iš rezervuaro. Tai yra daugiau, nei ekonomiškai efektyviu būdu, kaip energijos sąnaudos sumažėja iki 55%. Tačiau ne viskas taip rožėmis klota: vanduo kloti grindis daugiabučių namų reikia kvalifikuotai, ar kaimynai gali būti paliktas be šilumos. Galbūt tai yra tai, kas yra priežastis, kad už vandens grindų įrengimas reikalauja oficialaus leidimo būsto departamentas.

Antrasis tipas – elektrinis grindų šildymas – „atšilimas“ priemonėmis elektros kabelių ir tinka bet kurioje patalpoje. Be to, papildoma įranga reikalinga. Tačiau, tuo daugiau šilumos, tuo didesnė energijos suvartojimas, ir grindų danga iš aukštos temperatūros gali deformuotis.

Mes lyginame: bendruosius kriterijus

· temperatūros

„+“        Fiziologinis suvokimas šilumos yra toks žmogus, kad mūsų kojos ir kūnas turi būti pašildytas daugiau nei galvą. Skirtumas gali pasiekti 5 ° C temperatūroje Taigi, konvekcija oras (iš baterijos arba garo katilas) pakyla iki lubų nuo kambario viduryje, ir asmuo gali atrodyti, kad kambaryje kietas, nors akivaizdžiai neteisingas paskirstymas šilumos. Šiuo atveju, net temperatūros radiatoriuje jausmas šaltumas padidėjimas nėra atmesti. Grindų šildo orą, todėl savo ruožtu, kad šildymo pojūtis tampa harmoninga.

load...

„+“,        Bet tai dar ne viskas: grindinis šildymas sumažinti oro srautų judėjimą, o kartu su juo, ir mažų dalelių dulkių ir pelėsių cirkuliacija. Tai yra labai naudinga žmonėms, kenčiantiems nuo astmos ar alergijos. Jums gali prireikti drėkintuvai, siekiant užtikrinti maksimalų komfortą, netgi palyginti su šildymo karštu oru šildomos grindys „džiovintus“ daug mažiau.

„-“        Kaip, pavyzdžiui, į grindų šildymo atėmus iki ten šį kriterijų. Tiesiog žmonėms, turintiems „karštas“ kraujo kategorija, mylintis cool plytelės, nėra pasirengęs keistis paskutinį šilumą.

· Estetika ir saugumas

„+“,        Nepaneigiamas privalumas grindinis šildymas tapo jų „zamaskirovannost“: jokių šiurkščių dėžutės po langais – radiatorius bus gražus grindis, kad nebus sumažinti Naudingo ploto iš kambario. Jūs neturite jaudintis, kad mažas vaikas nebūtų sudeginta ar nukentėjo smailiu kampu. Tai komfortas tikrai racionalus ir gražus.

„-“        Tačiau yra atvejų, kai standartinė baterija atlieka svarbų vaidmenį. Styling „senoviniais“, pavyzdžiui, labai pagailo jo sienų radiatorių. Be jų, atmosfera bus be prieskonių, neišsami. Be to, pirmenybė yra grindinis šildymas forma gali turėti įtakos jums už rimtą (ir net vietos) remonto: turite paslėpti elementus „senosios“ sistema sienų ar grindų.

· efektyvumas

„+“        Šiltos grindys, skirtingai nuo baterijų, nepraranda vientisumo, o ne „traukti“ šaltą orą iš gatvės, o tai reiškia, kad šilumos nuostoliai negali vaikščioti ir kalbėti. Kodėl jums reikia papildomo šilumos srautą ir papildomos šildymo išlaikyti šilumos lygį, jei ji yra iš tikrųjų pinigų į kanalizaciją? Beje, vėjas: lauko oras bus sumažinti drėgmę ir „sausa“ odą ir gleivines. Jūs reikia?

„-“        Atkreipkite dėmesį, kad kaitinimo elementai yra tiesiogiai liečiasi su grindų danga. Tačiau ne visos medžiagos yra šilumos mylintis: medis gali nulaužti nuo sausumo, kištukas bus sumažinti šilumos iš, kilimas, taip pat „perimti“ per daug. Jei neturite atsižvelgti į šį specifiškumą, kuriuo grindų šildymas bus bent nepagrįstas.

pastaba

Čia yra savybių, kurios turi būti parengtos pora.

1. Be to, kad d grindų šildymas buvo visiškai išmontavimas viršelio iki paramos struktūros namuose, sistema bus jums 7-10 cm aukščio iš kambario.

2. Nuo pirmojo taško taip natūraliai sudėtingumą remonto. Sutikite, tai nemalonu imtis naują ar net dar pilnai tinka grindų, nes neaišku, kur nutekėjo. Štai kodėl darbuotojai turi būti samdomi labai patyręs ir gerai įsteigta bendrovių, kurios teikia ilgalaikę garantiją savo darbui dėl grindinio šildymo montavimas.

debunking mitą

Ir, pagaliau, mes skolingi Trejos devynerios sutriuškinti populiarus stereotipas, kad elektrinis grindinis šildymas kenkia sveikatai. Mėgėjai vieningai teigia, kad elektromagnetinis laukas generuoja prietaiso (net jei ji nėra jaučiamas fiziškai), neigiamas poveikis širdies ir kraujagyslių sistemai.

Bet, kad vieningai gynė techninių mokslų daktaras: sandorių sumą šiltą aukšte dešimtosios dalies amperais (palyginimui, dabartinis pyatilampovaya liustra sunaudoja 100 kartų daugiau galios). Kas aiškiai tai reiškia, kad galimas poveikis dėl grindų šildymo sistemos ant žmogaus kūno yra tiesiog juokinga.

Čia, iš tiesų, visi argumentai „už“ ir „prieš“, ir nuspręsti, kaip gerai Šiltos grindys, jus!

Šaltiniai Nuotraukos: ultra-plast.ru, masterok.od.ua, gidrostar.ru, devi.dn.ua, otoplenie.azzuro.ru, drago24.pl, assets.stendas.lt, irkmts.ru.

load...