Shriya Saran makiažas, grožio ir fitneso paslaptys

Shriya Saran laikoma viena gražiausių aktorių dominuoja hindi ir Pietų Indijos kino pramonę. Jos nekaltas Doe akimis grožis, ilgas blizgantis spynos, ir jos smėlio laikrodžio figūra nustatėte etalonas jaunosios aktorės. Skaitykite daugiau sužinoti apie Shriya Saran grožio ir fitneso patarimų!

Shriya Saran Grožio paslaptys, Makeup Secrets & Fitness paslaptys

Pusryčiai ir jos nauda!

Kaip ir daugelis aktorių, kuris audra B miestelis su savo prideginimas gera išvaizda, Shriya per iškelia daug reikšmės nuo pusryčių. Todėl ji teigia, ji pradeda savo dieną su sunkiųjų pusryčius sudaro košė, Paratha ir omletas, pagamintas iš kiaušinių baltymus. Dal ir ponia pirštas yra jos kuokšteliniams pietūs kartu su trupučiu nešlifuoto ryžių su luobelėmis. Ji teigia, kad visiškai smaguris ir negali išsiversti be žuvies kiekvieną dieną. Saran pageidauja jos žuvis kepta arba plikyti, nes tai sunaudoja mažiau aliejaus. Ji taip pat myli Chennai, nes lengvai prieinamas šviežios žuvies.

Vištienos ir raudonos mėsos nereikia sudominti šį grožį. Ji myli Goan ir Malabar virtuvės su savo žuvies patiekalams. Ji užbaigia savo dieną su Roti ir daržovių. Migdolai, vaisiai sudaro jos pagrindinis maistas kiek snacking yra susirūpinęs. Tailando virtuvė yra jos mėgstamiausia, nes jis yra didelis šviežių daržovių ir apima daržovės su savo mėsos.

Treniruotės režimas:

Nepaisant Tvirtinimas, kad smaguris, Shriya pavyks daug išlaikyti savo ūgio struktūrą. Ji sveria apie 54 kilogramų ir sunkiai dirba ant pilvo ir tonizuojantis kūną pasiekti, kad tobulas formos. Jos fitneso rutina yra sunkūs kardio pratimus. Ji dirba už 45 minučių kasdien.

load...
  • Kaip ir daugelis kitų aktorių daug, Shriya prisiekia gydomųjų galių joga. Joga ne tik padeda jai atsikratyti viršsvorio bei įmonėms iki jos raumenys, bet taip pat padeda padidinti koncentraciją galią. Kaip aktorė, nereguliarus tvarkaraščiai ir ilgų darbo valandų gali mesti bet kokią sporto grafiką išjungti pavarą. Tai kur joga yra tokia naudinga užtikrinant disciplinos jausmą.
  • Ji ypač orientuota į savo abs ir ginklų, kurį ji mano du savo problemines sritis. Tai daroma per sudėtingas derinys galios joga ir Iyengar joga. Šie du asanos yra laikomi vieni iš labiausiai sudėtingų pozų ir jie sutelkti dėmesį į visas kūno sritis. Saran naudoja juos gauti atspalvių plonas rankas ir absoliučiai skalbimo lenta ABS.
  • Vienas iš Shriya anketa patarimai yra užbaigti vakarienę 8 val. Pavėluoti pietūs ar vėlai naktį snacking, kurių daugelis iš mūsų yra linkę, sukelia pilvo pūtimas ir diskomfortas jausmą. Svarbu, kad vienas realizuoti savo virškinimo pajėgumus ir sumažinti suvartojamų atitinkamai pažaboti daugiau valgyti.

Kitos paslaptys Shriya:

  • Shriya netiki taikant sunkiųjų makiažas. Ji vengia makiažas, o pas šalims, nes jos ūgliai reikalauja visos susigulėjimo daug vistiek. Ji yra laiminga su savo Kajal, akių kontūro, tušas, skaistalai ant ir lūpų spalva.
  • Shriya Saran yra labai ypač apie mažinant jos druskos vartojimas, nes jis išlaiko vandenį organizme. Ji, tačiau pripažįsta, kad jos silpnumo cukraus ir saldžių produktų. Jos saldus dantis nebuvo leista jai visiškai sumažinti dėl saldainių ir kitų desertų, bet ji sugeba išlaikyti savo apdaila skaičių iš darbo, ir valgyti saikingai kiekius.

[Skaityti: Grožio paslaptys]

Yra daug dalykų, kuriuos galite išmokti iš Shriya Saran fitneso ir grožio rutina. Kaip ji išlaiko save, savo disciplina ir savęs suvokimas, jos atsidavimas ir nuoširdumas apie savo treniruotės režimų yra viskas, kad mes gerai laikytis. Net galite turėti panašaus Shriya paveikslą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sekti žvaigždės paslaptis ir pasiekti, kad nuostabų paveikslą.

load...