SEO patarimai, kurie palengvins žmonėms kelią iki Jūsų svetainės

SEO patarimai

1. Protingai pasirinkite raktažodžius

Raktažodžiai – tai žodžiai, pagal kuriuos klientai randa jūsų svetainę, naudodamiesi paieškos sistemomis. Todėl reikėtų taip optimizuoti svetainę, kad ji būtų lengvai randama pagal šiuos žodžius ar frazes. Turite pasirinkti raktažodžius, kurie tiksliai atspindi jūsų verslą. Jie turi būti pakankamai specifiniai, kad tiktų potencialiems www.gmarketing.lt klientams, bet ne per siauri.

Žinoma, jūs greičiausiai turėsite daugybę raktažodžių. Geriausia būtų skirtingiems puslapiams pasirinkti skirtingus raktažodžius. Jei jūsų įmonė gerai žinoma, naudokite jos pavadinimą puslapyje „Apie mus“. Bet dauguma klientų ieškos produktų ar paslaugų, o ne jūsų vardo.

load...

Norėdami išsirinkti geresnius raktažodžius, peržiūrėkite lankomumo statistiką, kad žinotumėte, kokie paieškos terminai padėjo surasti jūsų svetainę. Taip pat išbandykite paieškos terminus, kad pamatytumėte, kurie iš jų veikia konkurentų svetainėse.

2. Protingai naudokite raktažodžius

Jūsų svetainės raktažodžiai turėtų būti kiekvieno puslapio metaantraštėje. Metaantraštė yra pačiame naršyklės lango viršuje, virš meniu juostos.

Raktažodžiai turėtų pasirodyti ir kiekviename atidaromame interneto puslapyje. Ypač svarbu, kad jie dažnai pasirodytų pradinėse pastraipose.

Vis dėlto atsispirkite pagundai naudoti per daug raktažodžių. Paieškos sistemos gali tai pastebėti ir sumažinti jūsų puslapio reitingą. Optimaliam raktažodžių tankiui parinkti yra specialių įrankių. Tačiau venkite programinės įrangos, kuri rašo svetainės puslapius.

load...

Auksinė SEO taisyklė: niekada neaukokite turinio kokybės dėl raktažodžių. Tai paveiks jūsų puslapio reitingą. O svarbiausia – jūsų svetainė nepritrauks lankytojų.

3. Patikrinkite raktažodžius

Patikrinkite raktažodžius „mokėjimo už paspaudimą“ informacine priemone „Google’s AdSense“, „MSN adCenter“ ar kita „mokėjimo už paspaudimą informacinė programa patikrins raktažodžio efektyvumą. Pamatysite, ar raktažodžiai padidins svetainės lankomumo srautus. Įsitikinsite, kad raktažodžiai skirti mokiems klientams.

„Mokėjimas už paspaudimą“ gali būti brangus. Tačiau tai pritrauks klientų į jūsų svetainę.

„Mokėjimas už paspaudimą“ nėra ieškos modulio optimizavimo pakaitalas. Jį reikia naudoti kartu su seo paslaugos, kad įvertintumėte raktažodžius. Jei rezultatai menki, pagalvokite, kaip pakeisti raktažodžius.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *