Segal ir Zaharjinam iki pirmadienio grįžo akcijas arba bankroto LM

Sunkumų Liepaja metalo apdirbimo įmonė „metalurgs“ (LM) akcininkai ir Ilja Sergejus Zaharjins SegalS susitikimas su bendrovės kreditoriais klubas patarėjas „Prudentia“ sutarė pirmadienį rugpjūčio 19 pagal susitarimą pabaigos pasirašyti LM priklausančių akcijų jų atsisakymo, sakė Zaharjins.

Pasak jo, iš dviejų akcininkų akcijų atveju iki pirmadienio pabaigoje atsisakyta arba nutraukiama LM ištaisyti pagal įstatymą ir bendrovė paskelbė bankrotą.

„Toli nuo jų akcijų vienintelis būdas išgelbėti bendrovę,“ sakė Zaharjins, pridurdamas, kad jis ir SegalS pasirašys ant visų savarankiškai valdomų akcijų LM atsisakymo susitarimą.

Jis atkreipė dėmesį, kad tai yra pinigų kilmė atkurti gamyklos cechas, atsižvelgiant į likusių kreditorių.

load...

Savo ruožtu, bendrai savininkas LM Kirov Lipman, kuris, kartu su Segal ir Zaharjinu susitiko su „Prudentia“ atstovai sakė, kad neįmanoma atkurti įmonės veiklą, kai abu akcininkai nenori investuoti į save metalurgs.

Jis pridūrė, kad „Prudentia“ iš akcijų grąžos iki pirmadienio sąlyga nesibaigė jam. „Man tai buvo ne todėl, kad aš įsipareigojo investuoti į (įmonės) dešimt milijonų. Žinoma, iš pradžių jie (Zaharjinam ir Segal) įdėti akcijas“, sakė Lipman.

„Prudentia“ vairuotojas Carl Krastiņu nepranešė, tačiau bendrovė nurodė, kad jis komentuoja su LM akcininkai susilaikyti posėdyje.

LM pateko į finansinių sunkumų. Įmonės pagrindinė pramonė dėl apyvartinių lėšų trūkumo buvo nutrauktas. Savo ruožtu, įmonės pagrindiniai kreditoriai, įskaitant iždo, ieško būdų, kaip sutaupyti ligotas įmonę. Tiek kreditorių, klubas ir bendrovės vadovybė šiuo metu ieško investuotojų bendrovės.

Liepoja teismas gegužę bendrovės teisinė apsauga Teismo ir paprašyta pateikti įmonės 26 liepa gelbėjimo planą. LM teismas su prašymu pratęsti skirtą už mėnesio planą, kuris teismas patenkino pateikimo terminą.

load...

LM yra didžiausias darbdavys Liepojoje – įmonėje dirba apie du tūkstančiai žmonių. Bendrovės akcijos dėl „NASDAQ OMX Riga“ antrąjį sąrašą. Įmonė yra privati ​​ir didžiausi – Zaharjins, SegalS ir Lipman.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *