Savaitgalį Gdanske III

Ateikite ir klausytis, kažkas keisto pukšķ. Jūs matote, kai stiebai, burės valcavimo, ir galiausiai, žavinga, antikvariniai burlaivis. Atrodo, kad ji taip pat gali lipti. Pasirodo, kad jis taip pat gali veikti tiesiogiai bus hit kelių ir tiesiog laukia mūsų. Neįtikėtina.

Paimkite vietą prie stalo ir žiūri į Galeon Lew yra attauvots. Atsižvelgiant į didelį vairą, į kurią dabar vykdo vairininkas ir kaip mes eiti viduryje. Greičiau mes einame, garsiau, nes pukšķina valtis. Bokštas biuro Pasirodo derinti kaminą, todėl garsas yra kaip svetimas. Iki Vesterplatei ir atgal vizināmies pusantros valandos, todėl užsisakyti gėrimai gaivus mergina duoda mums nedelsiant.

Na, gauti pasiruošę pradėti mājpusi. Eik vėl per senamiestį, rasti automobilį ir nusprendžia apsilankyti vietiniame prekybos centre. Labai galvijų parduotuvė. Kitaip tariant, mes perkame pietūs. Taip, ir braškių tortas. Ši šventė 🙂

Iš idėja – eikime mājpusi, bet kai miego pradės ateiti, ieškos viešbutyje. Tiksliau motelis. Yra daug, kad galėtų sekti skelbimus. Wright buvo vairuotojo, todėl atsiduriame prie Olštyno, kad yra ne ilgesnis pagrindinės magistralės ir motelīši neberodomi. Mes surandame didelis daudzzvaigžņu apskuręs viešbutis, kuris yra ne visi nori mokėti astronomijos suma. Taigi, kaip mes einame toliau nuo Olsztyn. Ir tada, toli už miesto ribų matote, kai kelionė, kuri žada lova ir pasukite vidų.

load...

Labai graži mergina, mes sėdi kambaryje taip pat siūlo vakarienę šalia pastato, kuris turėjo restoranas. Abu jie mesti, bet todėl, kad mes braškių tortas priešais. Bet pusryčiai parakstāmies. Šį kartą, jie yra 100 zlotų.

Ir pusryčiai nuostabus. Teta (manyti, kad mergaitės močiutė), mes nokrāvusi lentelę su krūva, šypsosi, pilamas kavos ir taktiškai dingsta į virtuvę. Laikas nuo laiko, todėl atvyksta ir siūlo kažką kita, ar taip neveiks. Nice, norėčiau tai apmetīšos motelītī ir kitų kartų, kai ji atsiranda esant teisinga.

Dabar namas. Kadangi niekur skubėti, grįžo Olštyne, o mes pirkti suvenyrų vietiniame prekybos centre. Mis vairavimo ir vėl linkteli viešbutį dėl Latvijos pusėje vairo. Pakeliui Kauną pjūvis suprasti, kad dabar tai tikrai neverta net kada nors sugrįžti.

Ir tada mes turime namuose.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *