Saugotis! 10 šalutinių poveikių Lemon Myrtle arbata

Ar žinote, kad citrinos mirtų arbatos puodelis daro daugiau nei tik atjauninti savo jausmus? Citrinų mirtų arbata yra turtingas šaltinis energijos ir naudingų antioksidantų. Jis turi antibakterinių komponentų kovojant su kelių infekcijų ir odos sudirgimo.

Tikėkite ar ne, tai atsitinka!

Žmonės dažnai linkę manyti, kad vaistažolių produktai arba komponentai nesukelia jokių neigiamų pasekmių žmogaus organizmui. Tačiau šis suvokimas yra gana daug klaidinga, ir daugelis žolių sukurti pavojingą poveikį žmogaus organizmui. Daugumoje atvejų, šalutinis poveikis vyksta dėl to, kad šių žolelių ar vaistažolių skysčių perteklinio.

Šalutinis poveikis Lemon Myrtle arbata:

Citrinų mirtų arbata taip pat nėra išimtis, nes ji pernelyg atvyksta su kai turinčia. Šalutinis poveikis šios arbatos yra:

1. Dehidratacija:

Citrinų mirtų arbata yra visiškai gali sukelti dehidrataciją organizme, ir tai gali būti dėl geriamojo tokią arbatą gana dažnai. Be pagrindinių situacijų, šis skystis natūra veikia kaip puikus diuretikas. Jis sukuria dažnas noras šlapintis sukeliant dehidratacijos žmogaus organizme.

load...

2. Dantų erozija:

Citrinų mirtų arbata veikia tyliai griauna jūsų dantų emalį. Dėl to, jūsų dantys tampa jautrūs aštrus skausmas ir pasukite jautri, o toleruoti stiprius temperatūros pokyčių. Žmonės geriamojo šią arbatą reguliariai pradėti rodyti simptomus emalio erozijos dantų.

3. Skrandžio problemos:

Dirgliosios žarnos simptomai, skrandžio opa, pastovus skausmas, viduriavimas ir tt dažnai klausimai su žmonėmis, kurie vartoja citrinų Myrtle arbatą kasdien. Jei turite kokių nors fizinių klausimus, susijusius su skrandžio, pasitarkite su savo dietologu apie vartoja šią arbatą.

4. Kenksminga Vaikams:

Žindančioms motinoms turėtų išlikti saugiu atstumu nuo citrinų mirtų arbata. Kofeino yra šiame arbatos mišiniai visiškai su motinos pienu ir gali pakenkti žindomam yra vaikas. Taigi, krūtimi maitinančios moterys neturi vartoti šį, nors jie mano, kad tai labai gaivus.

5. Harms nėščioms moterims:

Į citrinos mirtų arbatos kofeinas gali net sukelti tikėjosi panele patirti košmaras kaip persileidimas, jei ji trunka per daug puodelius šio arbatos per dieną.

6. Širdies nudegimų:

Per daug vartojimas šio gaivinančio gėrimo gali pakeisti įprastą pH lygį žmogaus žarnyno ir skrandžio. Iš eilės, ji bus sukurti rūgštinės refliukso, ir pagamintas rūgšties būtų pasiekti iki stemplės iš skrandžio. Palaipsniui, jūs pradėsite patirti deginimo pojūtis krūtinėje ir būtų jaustis kaip vėmimas.

load...

7. Osteoporozės:

Osteoporozė yra viena iš labiausiai pavojingų ligų žmonėmis (1), ir tai gali gauti sukėlė citrinos mirtų arbata. Per šlapimą, jis tyliai nuplauna milžiniški kalcio iš organizmo, o daro jūsų kaulai neįtikėtinai silpnas ir trapus.

8. Opa opos:

Citrinų mirtų arbata, kai suvartojama daugiausia, galite lengvai sukurti havocking klausimus viduje savo burną. Tai blogai dirgina gleivinę ir, deja, sukelia Opa opos.

9. Didėjimas tikimybė Alzheimerio:

Kai vartoji citrinų Myrtle arbatos dideliu kiekiu kasdien, yra didelė tikimybė, kad jums gali gauti serga Alzheimerio liga ateityje, daugiausia senyvo amžiaus. Paros dozė šios energijos suteikiančia arbata gali sukelti kaupimosi plokštelių į žmogaus smegenis, kurie tiesiogiai buvo susijusios su sukelia Alzheimerio liga.

10. Kitos ligos:

Citrinų mirtų arbata taip pat įvairių kitų fizikinių ligų ir bėdų priežastis. Jis sukelia daug ligų, tokių kaip mikrocitinė anemija, aplastinė kaulų ligos ar osteomaliacija, padidino kairiojo skilvelio masę, encefalopatija, dažnos infekcijos, sumažėjęs miokardo funkciją, o kartais ir net staigi mirtis.

Ne daugiau kaip puodelį!

Be minėtų sveikatos problemų, citrinų mirtų arbata ateina kartu su naudą, kurią padės jums išlaikyti sveiką kūną skaičius. Net jei jums rasti šią arbatą labai gaivus, nevartoja daugiau nei vieną puodelį per dieną. Priešingu atveju, jūsų tendencijos susirgti tyliai gauti pratęstus. Svarbiausia, nereikia gerti ant tuščio skrandžio ne iš dienos pradžioje.

load...