Saffrono šalutinis poveikis, kurį turėtumėte žinoti

Gal kada nors įsivaizduoti, kad jūsų mėgstamiausia šafranas gali sukelti šalutinį poveikį? Tiesiog kaip jums, daugelis iš mūsų nežino šalutinis poveikis šios auksinės rudos spalvos žolė populiarus dėl savo kolektoriaus papročius ir programų visame pasaulyje. Tai auksinė rausvai žolė yra labai populiarus, nes grožio stipriklis. Žmonės dažnai taiko šafranas įvairių maisto produktų, pridedant papildomą apeliacinį skundą ir skonį.

Tai tikrai gali būti šokiruojantis vienas žinoti, kad šafranas, kuris taip pat naudojamas kaip medicinos daugelį negalavimų, gali turėti tam tikrą sunkų šalutinį poveikį žmonių sveikatai. Net jei „Google“ faktus apie šafranas, jūs retai rasti nieko panašaus. Tačiau tai, sako, kad šafranas turi keletą labai sunkų šalutinį poveikį, kad galėtų tapti pavojinga kartais.

Pavojus Dirbtinis arba Dublikatas Šafranas:

Jūs negalite būti susipažinę su tuo, kroko gali sukelti šalutinį poveikį, tačiau jūs tikrai girdėjau, kad ši žolė dažnai ateina pasikartojančių ir dirbtinių formų parduotuvėse. Šafranas yra retas ir brangus augalas. Tai ne visur. Per daug gerbiamų parduotuvėse, taip pat, Jums gali būti apgaudinėjama su pasikartojančius žolelių kartais. Tai Nereikia paminėti, kad pirkti tokį dublikatą šafranas gali būti labai pavojingas visiems.

Gamintojai naudoja nestandartinius spalvų ir konservantų, o todėl dirbtinį šafranas. Nors produktai turi tam tikrą jų šafranas, suma yra labai mažai. Problema yra tai, kad tekstūros ir spalvos dirbtinės šafranas yra stulbinamai pats taip, kad jums vargu ar nustatyti. Vadinasi, turi būti labai atsargūs, o apsipirkti šafranas kitą kartą. Pasitikėti garsų vardą tik tada, kai dėl pirkimo.

load...

Saffron šalutinis poveikis

Šalutinis poveikis dėl užsitęsusio elgesio šafranas:

Daugelis maisto papildai sugalvoti šafrano komponentų. Keletas svorio papildų taip pat naudoti šafranas pareikšti spalvą ir skonį. Būkite atidūs, kai po tokio mitybą. Ilgalaikis naudojimas šafranas gali būti pavojinga kartais. Kai įsiurbimo bet šafranas papildas svorio, turėtumėte visada būti atsargūs, apie kurso trukme. Rūpinkitės, kad trukmė niekada tęsiasi per šešias savaites. Tačiau, patartina, kad kiekvienas galėtų suvartojimo bet specializuotas šafranas žinoma pagal medicinos ekspertizės. Venkite sumažinti arba padidinti šafrano papildyti mitybą sumą be nurodymu gydytoju ar fitneso treneris.

Didelės dozės šalutinis poveikis Šafranas:

Labai didelės dozės šafrano gali pasirodyti pavojinga kartais. Jei jūsų dozė šafranas yra kažkur tarp 10gm ir 20gms, jūs turėtumėte rimtai pasikonsultuoti su gydytoju. Ideali dozė niekada neapsiriboja 5gm per dieną, siekiant išvengti šalutinių poveikių. Labai aukštos dozės šafranas visada veda į mirtinų šalutinių poveikių apie vartotojų. Kai kurie bendri šalutinio poveikio šafranas per dozės yra gelsva oda, viduriavimas, gelsva akis, gelta, apsinuodijimo maistu, gelsva gleivių membranos, kraujavimas iš nosies, tirpimas akių vokų ir lūpų.

Įspėjimas Slaugos ir Expecting Mothers:

Vartojimas šafranas gali būti rizikinga dėl tikisi motinai. Žindančiai motinai taip pat turėtų vengti suvartojamų šafranas. Perteklinis vartojimas šafrano gali sukelti susitraukimo gimdos pirmaujančių galimo persileidimo. Gydytojai todėl dažnai rodo nėščios moterys susilaikyti nuo šio kvapioji žolė. Maitinančioms motinoms, taip pat turėtų vengti tie patys, kaip ir dirbtiniai dažikliai gali patekti į kūdikio organizmą per krūties pieną. Tai yra labiausiai nerimą šalutinis poveikis šafranas.

Kai kurie dažni šalutiniai poveikiai šafranas:

Šalutinis poveikis, šafranas dažnai skiriasi priklausomai nuo produkto kokybės. Alergijos reakcija žolelių švino į potvynis šalutinis poveikis Kai kartus. Kai kurie labai dažnas šalutinis poveikis šafranas apima šiuos tie.

  • Galvos skausmas
  • Nerimas
  • Svaiginantis
  • Odos alergijos
  • Sausumas burnoje
  • Apetito stoka
  • Skrandžio sutrikimus
  • Pykinimas
  • Svorio metimas

Jūs visada galite, jei įsiurbimo ją ribotai mėgautis šafranas gerumą. Jūs galite lengvai išvengti šalutinį poveikį atidžiai vartoti šį žolė.

load...
load...