„Rygos Miller“ pernai apyvarta 16.970.000 investicijos į plėtrą – 1,3 milijono

Vienas iš didžiausių grūdų perdirbtų Baltijos šalyse „Ryga malūnininkas“ praėjusių metų apyvarta 24.770.000 € (16.970.000) ir investuota į gamybos 1,3 mln plėtrą, portalas „Delfi“ informavo bendrovės valdybos narys Andrejus Cedrone.

Kaip lemiantys eksporto augimas ir bendrovės pamini naujus produktus. Šiemet planuoja ir toliau dirbti naujų produktų kūrimą bei stiprinti padėtį rinkoje Baltijos šalyse.

Cedrone teigiama, kad „Ryga malūnininkas“ yra viena iš rinkos lyderių grūdų perdirbimo ir grūdų gamybos srityje, kuri ir toliau investuoti į gamybos įrenginius ir technologijas, modernizavimo pasiūlyti geriausią kokybę ir sprendimus tiek pramonės ir vartotojų produktų vartotojams.

Taip pat šiais metais, bendrovė ir toliau gerinti malūną ir augalų, kaip visumos, rengiantis naujos derliaus sezonui vasaros pabaigoje. Kaip pagrindinis strateginis vadovavimas bendrovės mato rinka sustiprinti savo pozicijas Baltijos šalyse, kaip visuma.

load...

Bendrovė pernai pasiekė naują sėlenos granuliavimo liniją, investavo į investicijų į grūdų tvarkymo proceso tobulinimo, taip pat įgyvendinamų pakeisti katilą didelių projektų.

„Ryga malūnininkas“ 2012 metais toliau investuoti į investicijų į grūdų tvarkymo proceso tobulinimo, kad sumažinti gamybos sąnaudas, taip pat geresnį miltų rūšies kokybę.

Didžiausią naudą tobulinant pramonės segmentas klientų, kurie, atsižvelgiant į produkto specifiką, galite pirkti tam tikrą kokybės miltus ir taip gamybos proceso metu sumažinti gamybos riziką gamina gaminius su trūkumais.

„Ryga malūnininkas“ yra tik Latvijos įmonė, teikianti pramonės klientams, kalbant apie kokybę, platų asortimentą miltų.

„Ryga malūnininkas“ yra viena didžiausių grūdų perdirbėjų Baltijos šalyse su ilgų tradicijų miltų gamybai. Įmonė gamina ir parduoda grūdų perdirbimo produktų – visus kviečių arba rugių miltus, miltų mišinius, grūdų, grūdų ir kruopų valcavimo pramonės klientams, taip pat iš anksto supakuotos individualiam vartojimui produktų prekės ženklus, „Duke“, „Hercules“ ir „AXA“ tipus.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *