Romos puslapiai

Romos puslapis ir keletas naudingų patarimų keliautojams.

pirmąjį puslapį.

Pavasaris! Nors tik kalendoriuje, bet vis tiek, taip noriu, kad ji jaučiasi. Gal todėl mes nusprendėme eiti į Romą! Rado mažą Private Hotel Navona Governo Vecchio per svetainę užsakymo. com. Pagal žemėlapį, jis yra įsikūręs centre, netoli Piazza (aikštė) Navona, kelios minutės pėsčiomis nuo visų Romos vietų, kaip šioje vietoje. Į visas nuotraukas atrodė labai gražus ir daug pigiau nei viešbučiai, kurie siūlo įmonėms. Ir nereikia imtis avansą (atvykimo datos tik 2 dienas prieš, jei Nepašalinote imtis pasižadėjimą, kad jums ateis į vieną naktį buvimo sumos), mokėjimas kredito kortele ar grynaisiais pinigais. Ir gali perduoti pavedimą, jei reikia (kuris kainuoja ne daugiau kaip taksi). Labai saldus savininkai, su kuriais mes atitiko internete, atsakė į visus mūsų klausimus.

Patarimas 1:, užsiregistruoti internetu. lt, tada viešbučių pasirinkimas, turėsite daug daugiau, nei jei jūs einate į svetainę, kaip kad. Bus rodomas ir viešbučiai už mažesnę kainą, bet kokybė nėra blogesnė, nei brangiau. Beje, tokios firmos viešbučiai nesiūlome, nes jie neturi gauti komisinius. Rezervuokite viešbučius, kur yra atšaukimo laisvo, interneto pokalbių galimybė ir tai yra parašyta priešais viešbutį.

load...

Atkreipkite dėmesį į atvykimo laiką. Jei atvykote į nedidelio viešbučio naktį, tai būtinai turi būti užkirstas kelias.

Patarimas 2:, taip pat galite įsigyti bilietus už save. Ten aviacijos bendrovių, kurios siūlo pigius bilietus (nors jie paprastai negrįžta). Bet galima sutaupyti prilichnoJ (galite naudoti svetaines www. Skyscanner. Ru arba www. Anywayanyday. Com)

Patarimas 3:, taip pat dabar gauti vizą ne problema. Ypač jei turite bilietus ir užsisakyti viešbutį. Dėl ambasada ar konsulatas svetainėje, kai dokumentai bus pažvelgti profilių ir reikalingų dokumentų sąrašą, neturi būti tingus, daryti kopijas ir užimtumo rekordams ir pasų ir gimimo liudijimų vaikų, ir kitus dokumentus, jie gali būti naudinga, net jei instrukcijos fotokopijos sąraše nėra. Bet jei norite, kelionių agentūrų teikia paslaugas už vizas, bet jį padoraus pinigus.

Atvyko vėlai vakare. Greitai gavo bagažo.

Patarimas 4:, ypač jei esate plaukioja tranzitu ir nori išlaikyti savo maišą saugus, supakuokite jį į plėvelę, nesigailiu jį 10 €. Ir dėmesį, kad jei jūsų lagaminas turi atverčiamą užsegimas, atsargiai įstumkite jį į tą pusę, kad jis pagal filmą.

load...

Mes jau susitiko su ženklu (viešbučio savininkai išvydo mums autobusas) ir mes nuvažiavome per kai naktį Roma Park, tada pro Vatikano Šv.Petro bazilikoje ir Castel Sant’Angelo.

Patarimas 5: oro uostą arba taksi stovas 45-55 €, priklausomai nuo to, kur jums reikia eiti (bet svabiausia centrinėje Romoje, paprastai fiksuota kaina). Jūs taip pat galite naudoti traukiniu (iš oro uosto į centrinę stotį, tame pačiame metro stoties „Termini“), bet jei jūsų viešbutis yra įsikūręs netoli stoties arba jūs labai gerai žinote, kaip patekti į viešbutį).

Vairuotojas nukrito mums išjungti siaurą gatvę, parodė tinkamą duris ir išėjo. Mes paskambino. Mes atidarė duris ir mes buvome kieme koridoriuje, kuri atvedė prie lifto ir kitų butų šiame name. Apačioje mes susitikome vadybininkas budi ir praleido liftu 4 aukšte. Durys į viešbutį yra toks pats kaip ir kaimyninėje bute, tik nedidelė ženklu ant jo. Mes įteikė raktus nuo lauko durų ir kambario ir nusinešti į kambarį.

Viešbutis nenuvylė mūsų lūkesčius – visi stiliaus antikvariniai, paveikslai, baldai, veidrodžiai, net kriaukle į tualetą. Be to, yra oro kondicionierius ir centrinis šildymas, ir LCD televizorius. Net suteikti šlepetės. Mano širdyje yra muilas, šampūnas, bet ne dantų šepetėlį ir dantų pastą. Kiekvieną dieną mes pakeisti rankšluosčiai ir patalynė buvo suteikta šviežių dušo kepuraitės. Pusryčiai pristatomi į kambarį ir jis susideda iš sulčių, kavos ar arbatos (neribotas), džemas, sviestas, šokoladas plitimo, raguoliai, bandelės, duona. Jei norite pusryčiams sūriu ir kumpiu, tai už nedidelį papildomą mokestį. Mes nupirko sūriu ir Parmos kumpiu garsus parduotuvė šalia durų (jūs ten retai narezhut, kiek reikia, todėl reikia pasirinkti, ką norite nusipirkti visi kumpį, kad yra – tai tikrai pasirinkimas 🙂 problema) ir įdėti į šaldytuvą (taip pat į kambarį, taip pat plaukų džiovintuvas). Luba tarnaitė buvo iš Ukrainos ir jau seniai gyvena Romoje, labai gražus moteris, žinoma pigus skrydziai i valeta kalba rusiškai, ji gali paprašyti, ką jums reikia. Į kairę į kambarį visi drąsiai (ir dalykėlių ir papuošimai). Darbuotojai yra labai rūpestinga ir dėmesinga, net kai kurie namų komfortas).

Po pusryčių, nusprendė aplankyti Vatikaną: Šv Petro katedra ir, žinoma, Vatikano muziejai ir Siksto koplyčia. Iš tiesų, iš dienos į dieną Vatikano visi uždaryti išrinkti naują popiežių.

Mums pasisekė, tai buvo paskutinė diena, kai Vatikanas buvo atidarytas turistams. KOLONADA, kol mes sugauti atstovybę kelionių organizatorius, kuris organizuoja ekskursijas rusų kalba. Nors mes nesame gerbėjai organizuojamus grupės kelionių, nusprendė dalyvauti – ir dėl geros priežasties.

Pirma, ji kainuoja 41 € (ir pats bilietas į muziejų kainuoja € 16 € 5 audiogidu anglų, jis tiesiog yra, ir čia rusų – nežinau). Antra, mes turime labai nuobodų Vadovas Elizabeth. Ji išnaudojo visą savo bubnezh neįdomu. Trečia, ten buvo didelė grupė, o vaikščioti minios visada nemalonus. Ketvirta, vadovas paliko mums Siksto koplyčia ir nėjo su mumis, Katedrą.

Taigi, jei esate susiduria su Petro bazilika, eikite aplink jį į dešinę ir pereiti palei Vatikano sienos, labai lengva rasti prie muziejaus įėjimo. Yra pirkti bilietus ir audiogidu. Atminkite, kad jei esate kuprinės, jis turės atiduoti į saugojimo kamerą ir atsiimti, jūs turite gauti iš Petro katedra ir atgal į muziejų (18. 00) įėjimo. Jūs galite, žinoma, kad ir individualios ekskursijos, jis bus brangesnis.

Vatikano muziejų (atviras jų dalis) daug įdomių dalykų. Ir pamatyti posmai Raphael ir Siksto koplyčia, dažytos Mikelandželas yra verta.

Patarimas 6:, eiti į Vatikano muziejų ir Petro savo, leis sutaupyti mažiausiai 20 € vienam asmeniui kelionė.

Išlipęs iš Siksto koplyčios į šv Petro reikia per dešinėje išėjimo kupolas laiptų. Kėlimo mokestį. Liftas nukelia iki maždaug viduryje (tai kainuoja 7 €), o tada vis tiek turi eiti pėsčiomis, o tiesiog, lipti daugiau kaip 500 laiptelių, kainuoja 5 €. Jei turite širdies problemų, slėgio, tai geriau to nedaryti. Pastaba išilgai lifto mygtukus SOS, jei jūs ar kas nors susirgo. Žinoma, peržiūros, peržiūros iš kupolo yra labai gražus. Laikykite butelį vandens.

Taip, ir katedra yra fantastiškas! Beje, pati katedra įėjimu eilės ir nemokama. Teisė yra garsus skulptūra „Pieta“ Mikelandželas.

Patarimas 7: Būtinai nusipirkti gerą vadovą į Romą. Čia rasite daug informacijos apie istorijos ir paminklų Romos daug, apie meno Vatikano muziejai veikia. Tada vadovas jums nereikia.

Ji neatrodė visai normalu, bet aplink Katedros gatvėmis pamačiau kelis kardinolus (net vienas afroamerikietis Cardinal – Ar politkorrektnyJ). Galų gale, jie susirinko daugiau nei šimtas. Jie eina su labai suglumęs veidus – tikriausiai bus kova už popiežių, o ne komiksų.

Dieną Vatikane reikia tiksliai. Atvykstant iš Katedros, mes vaikščioti aplink gatvėse šalia jos, ant kranto, mes kirto upę ir vadovauja Piazza Navona (Piazza Navona). Bet kaip visada, nesvarbu, kur jūs vaikščioti, yra bažnyčių, aikščių, fontanų, laikas bėga.

Atsisėdau papietauti Piazza Navona restorane gatvėje (šalia dujų degiklio). Plonos makaronai Tagliatelle su triufelių padažu buvo tiesiog skanus, plius vyno plius pomidorai, mocarela ir arugula butelis. Ir būtinai – Parmos kumpis!

Patarimas 8:, imtis į viešbutį miesto žemėlapį, jie yra nemokami.

puslapis antroji ir trečioji.

Ir vėl rytas. Tuo 08:00 pusryčiai ir eiti. Paėmė Koliziejus kryptį, per Piazza Venezia, ambicinga paminklas Victor Emmanuel II (ji yra atvira lankytojams kasdien). Visi virpesius savo didinga dydį. Ir Koliziejus, nepaisant žemės drebėjimo ir naudoti akmens ir marmuro statyti savo namus ir rūmus vietiniai negalėjo perplėšti. Rodyti šiek tiek vaizduotės ir įsivaizduoti, kur buvo laikomi gyvūnai, vyko gladiatorių kovas ir vandens kovą. Beje, nesuprantu, kaip jie sugebėjo užpildyti areną su vandeniu tai… įėjimas bilietas kainuoja 12 €. Ir parduotuvėlėje galite įsigyti magnetus su vaizdu į Koliziejų 3D formatu (pvz. mes nebemano niekur kitur).

Tada jis išgėrė puodelį kavos ir eiti į priekį – pamatyti ir Romą „. Mes jau apie Capitol Hill ir Romos forumas, Plaza de España ir Trevi fontanas dėl Žmonės aikštės ir Panteono ir daug kitur, kur. Ir, žinoma, katedrų ir bažnyčių visur, ir kiekvienas iš jų yra tobula.

Ir, žinoma, vietos virtuvė – mums patiko vietinį maistą ir vyną 🙂

ketvirtą puslapį.

Po dviejų dienų į „išvyka“ Romos. Bet pigus lektuvu bilietai i ibiza čia trečią dieną oras pablogėjo, ji pradėjo lyti. Teko pirkti guminius batus ir skėtis. Taigi, batai ir mes nuėjome į operos (ir planuojamas apsirengti, suknelė net atsinešė proga). Labai linksmins iš vokiečių grupės – jie vaidina ir per pertrauką kaip „alsuoja“ kokteilių, kad dainininkai dainavo, tada lipa tiesiai per pirmąjį sėdynių eilės gale papildyti atsargas zhidkostiJ džiaugsmą ir iš kinų pora, kurie drąsiai „kovojo“ su miego. Bilietus pirkome iš platintojų netoli Panteonas.

Patarimas 9: bažnyčių dažnai vyksta įvairūs koncertai, įskaitant klasikinės muzikos gyvus orkestro. Jūs galite pereiti į operą ir teatrą. Koncertai prasidės 20:30 arba 21:00 ir baigiasi pakankamai vėlai. Visi restoranai yra uždaros (barų daugiausia 24-00). Taigi valgyti prieš einant į koncertą.

penktą puslapį.

Jau vaikščiojo visas pagrindines lankomas vietas ir istorinių vietų Romoje, mes nusprendėme tiesiog vaikščioti aplink. Ir po pusryčių, dėvėti batai ir atsižvelgiant skėčiai suskubo Victor Emmanuel II, vėl aplenkė Romėnų forumas (beje, mes nupirko nuostabią vadovas, kuriame baigti ant permatomų lapų istorinių paminklų, pavyzdžiui, jie buvo anksčiau, labai aiškus ir įdomus) išgyveno Circus Massimo (kartą ryškiai įsivaizdavau, kaip vežime gulėjo ant kampų posūkius), kardinolas per vila ir parkas prie pagrindinio liuteronų katedra Romos – nesuvokiamo įvertinti, ar tai yra didžiulis viduje. Išeina jis nusprendė eiti į Koliziejų ir papietauti kažkur netoli. Pakeliui sugauti restoranas, kur padavėjams italai-seni vyrai taip buvo galantiškas, kvapnus patiekalų, kad nenorėjo eiti iš ten. Lazanija, veršienos citrininiu padažu, mocarela su pomidorais ir putojančio vyno… Tiesiog obedenieJ

Tada nuėjau į Piazza Floria, vietovėje netoli „Piazza Navona“. Ši sritis yra rinka ir negalėjau atsispirti noras pirkti šviesiai rausvos tulpės (10 vnt už 8 €) puokštę. Vyrai imtis įdomus, čia jūs galite nusipirkti savo kompanionas labiausiai puikūs puokštės gana nebrangūs. Tai buvo šiltas, apie 17 laipsnių, ir nusprendė eiti į Navona sėdėti ir stebėti vietovės gyvenimą, yra vyno gėrimas. Dujų degikliai sukurti komfortišką atmosferą, draugiškus padavėjai italai, galite tiesiog sėdėti ten, mėgautis vaizdu į apylinkes, klausytis gatvės muzikantų ir stebėti žmones.

Praleidus keletą valandų taip, mes nuėjome į Sankt Agnese bažnyčią ir grįžo namo. Kelyje iš vienos iš bažnyčių išgirdau linksmą muziką (kaip filme, kai susituokusios poros Negro), mes galime pasakyti – dainų ir šokių. Jūs turite matyti kunigo, kuris buvo sujungti pora veidą – tai tik šliaužioti iš veselyaJ. Pusė svečiai jau buvo bažnyčioje, o kita smagu švęsti šią džiaugsmingą proga restorane arti, įskaitant jaunikis su nevestoyJ

Beje, noriu atkreipti dėmesį, kad gera vakarienė dviems su buteliu vyno kainuos apie 70-80 €.

Bet piazza Floria (tik už gėlių), yra kepykla, kur galima nusipirkti labai pigiai picos. Kepkite ten. Ir apskritai, jei nenorite išleisti pinigus restoranuose, tada valgyti pigiai už kelis € gali būti įvairiausias institucijas (ir valgyti), jums susidurti, o pasivaikščioti gatvėmis. Būtinai pabandykite ledų – tai labai skanu.

Vakare, paprastai kavinių, barų daug lankytojų, tarp vietos gyventojų. Bet tokioje vietoje, Abby Pub (šalia mūsų otelchiki) mes vis dar nerasta.

Tai atsitiko kitą dieną Romoje, šį amžiną ir gražus, didingas ir romantiškas miestas.

šeštą puslapį.

8 kovas! Atrodo, kad yra ne ryte lietus. Mes nusprendėme eiti į Florenciją. Skėčiai ir išskrido. Gatvėse pardavimo kekių mimoza – atrodo, kad Italijoje taip pat kovo 8-ąją 🙂

Patarimas 10: italų Florencija žodžiai Fiorenze («fiorenze“ – kažkas panašaus į tai rusų kalba, be raide A).

Atėjo į centrinę geležinkelio /traukinių stoties yra planavimo išvykimas (išvykimo) ir jūs galite pamatyti visas traukinio atvykimo laiką stotyje, bet tai geriau teirautis informacijos. Kadangi norim mes turėjome keletą papildomų Fiorenze kitokį raidės, nuėjome ieškote stovo raide «i».

Patarimas 11:, galite suplanuoti naršyti, kiek laiko užtrunka jums kelionę iki paskirties vietos (išvykimo laikas iš Romos ir atvykimo laiką stotyje). Vieną dieną Florencija – visiškai pakanka, jei nesate muziejų ventiliatorius. Pavyzdžiui, jei norite eiti į Veneciją Ieškote dieną nepakanka.

Patarimas 12: lange informacijos centras prie kasos kairėje. Nepamirškite savo elektroninio kvito eilės. Darbuotojai kalba anglų kalba, o prireikus – paprašyti jus rašyti stoties pavadinimą, kur jūs turite, ant lektuvo bilietai i stambula popieriaus.

Jūs galite nusipirkti bilietą iš mašinos, ir tai yra geriau naudoti bilietų stendą – vėl imtis vidinį elektroninį eilę (Slėpti greitasis traukinys – tai greitųjų geležinkelių traukinių). Jūs išreikšti tai ant Florencija diską 1, 5 valandos (kartais jis eina prie 250 km /h greičiu ir tiek apkurtino). Bilietas į vieną pusę į Florenciją verta 43 €, brangus nemnogoL

Fiorenze Santa Maria Novella – centrinė stotis (grafikas Fiorenze SST). Navigacija stotis yra paprasta, visi rodo, ir jūs galite lengvai rasti tinkamą platformą.

Net per lietų gražus Florencija. Katedros aikštė „Piazza del Duomo» (Piazza del Duomo) su gražiausių pagrindinio Katedros Marijos Florencijos (Cathedral of Santa Maria del Fiore), fasado ir kuriuos galima laikyti be galo – jūs tiesiog neturite vaikščioti praeityje. Jei norite lipti katedros kupolas – galvoti, ypač jei lyja, tada laiptų turėklai ir tapti šlapias ir slidus vietose. Jūs turėsite įveikti daugiau nei 430 žingsnių laiptais, o siaurą kursą, ne lūžti pora, teka aukštyn ir žemyn, ir nėra jokių mygtukų SOS, kaip Petro bazilikoje Romoje (turbūt, kodėl plotas budi netoliese daug greitosios pagalbos automobilių). Ši katedra nepamatysite niekur kitur. Į viršų atsiveria nuostabūs – saulėtą dieną jis tiesiog primena karamelės miesto, bet net lietaus čerpių raudonos-rudos stogų atrodo įdomus ir gražus. Netoliese yra paprastas ir elegantiškas varpas su ornamentais marmuro ir atleidimo.

Net drumstas dienų senumo tiltas, Ponte Vecchio su juvelyrinių dirbinių parduotuvių visoje Arno upės atrodo labai veseloJ

Nėra prasmės apibūdinti daug muziejų ir bažnyčių Florencija, reikia ieškoti savyje. Benvenutas Čelinis skulptūra ar Vincenzo de’Rossi, Uffizi galerija su savo šedevrų Botticelli….

Pėsčiomis miesto gatvėmis, rasite daug antikvariniai parduotuvės – mes tiesiog turėjo priversti save ne eiti į juos, nors tai yra veikiami langus buvo atkreipiamas į mane 🙂

Labai nusivylęs rinką, kuri yra įsikūrusi šalia centrinio Katedros – kaip Kinijos blusų turgus 🙂 Bet jei norite poprikalyvatsya draugų. Jūs galite juos nusipirkti magnetą su „priežastingumo“ Dovydo vietoje Italijos vėliavos fone.

Patarimas 13: Visais kavinėse turi nemokamą belaidį internetą, nedvejodami paklausti padavėjai ir slaptažodį.

Patarimas 14: Suvenyrai – magnetai, pakabučiai ir bottle caps Murano stiklo makaronai Florencijoje bent 2 kartus pigiau nei Romoje. Taigi – pirkti suvenyrus už daug draugų ir kolegų negerai ten 🙂

On /geležinkelio stoties ir „McDonald turėti užkandžių baras, kur šaltu oru galite sušilti ir picos ir kavos gabalas jums kainuos 4 €.

septintą puslapį.

Kaip greitai nuskrido savaitę! Šiandien iš namų, bet mes vis dar turime visą dieną į priekį. Saulė išėjo. 11 turėtų atlaisvinti kambarį, lagaminai liko registratūroje. Mūsų nerimas taksi yra veltui – po skambina taksi administratorius atvyksta 3-5 minutes. Dėl kainos žr. į oro uostą.

Teko pirkti dovanas draugams, nuėjo į rinką Piazza Floria, yra didžiulis pasirinkimas makaronų, prieskonių, alyvuogių aliejaus, alkoholinių gėrimų, kurie parduoti didelius ūkininkų šeimų. Rekomenduojame įsigyti saulėje pomidorai nedideli (daugiausia gerų 4 € 100g… Pabandykite limonchelu ir Grappa skysčio kitokį (pistacijų yra ypač skanus), tik būkite atsargūs su „probovniya» J Limonchelu sumą geriau pirkti čia, rinkoje, o ne gamykloje. Tiesiog reikia žinoti, kad jis gali Kontrabandos jums bagažo, rankinio bagažo neveiks – atimti. Ten, rinkoje galima nusipirkti šviežių granatų sulčių stiklinę 4 €. Tuo duonos kampą (ji ten dirba nuo 1912 metų), galite įsigyti garsiausių Italijos cantucci sausainiai su migdolais (šviežios keptos čia) ir skirtingų makaronų.

Mes turėjome dar 6 valandas į prie oro uosto taksi. Mes vaikščioti aplink, nusipirkau puikus makaronai lankas ryškių spalvų Italijos vėliava (pvz. mes nematome bet kur, 5 € už pakuotės), Grappa, limonchely ir prieskoniai, sėdi restorane lauke, paėmė makaronai ir klausėsi vietos dainininkas su akordeonu, kuris visą laiką buvo taikomas į Chianti butelį. Ir vėl išėjo pasivaikščioti porą valandų vėl sėdi restorane gatvėje, užsisakyti butelį Proseco (beje, šis putojantis vynas restoranuose yra 20-40 €).

Atvykimas į oro uostą, tikrinama skrydžio. Jei norite užkąsti, oro uostas turi nuostabią mocarelos juostą (kur visi su mocarela patiekalus).

Na čia mes plokštumoje. Skristi į Frankfurtą ir tada namo. Mes grįšime čia amžina romantiška ir didinga miesto Romos.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *