Restoranas

Viešbutyje taip pat yra restoranas su įvairių maisto produktų ir gėrimų, bet kainos yra pakankamas prieškrizinį laikotarpį Ryga – £ 4-6 salotos, pagrindiniai kursai apie £ 5-8 (Lt 1-1.5 ir daugiau nei priedą). Bet taip pat pasiekti didelį porcijos yra geras ir tikrai gali valgyti čia. Pirmą naktį po pirties sėdi restorane už gerą momentu, mielojoties salotas ir sriubas, taip pat tvirtas pagrindinių patiekalų.

Viešbutis kambario kainą įskaičiuoti pusryčiai, pasirinkimas tiek, atrodo, kiekvieną rytą tas pats – duona, varškės, kukurūzų dribsniai, pienas, sūris, džiovinti mėsos, kai šviežios daržovės ir kiaušiniai virti į svečių pageidavimus, kepta arba plakta.

Apskritai, tai kūnas yra tikrai ženklas „SPA“ vertas, bet tai visame didelis gerai ir patenkinti savo lūkesčius į tašką kontempliacijos ir išsamumą išsamiai. Atrodo, niekas tikrai turi dėmesį ATSIŽVELGDAMOS į kambario baldai, kurie sukuria ypatingą atmosferą dizainas. Labai garsiai beldžiasi triukšmas koridoriuose durų, kad kartais trukdo atsipalaiduoti masažo metu, dviviečiai kambariai nėra dideli lova vietoj dviejų viena stumiama kartu su visų laikų išsprūsti vienas nuo kito, ir restorane mergina Topper, atrodo, niekada tapo neuzsmaidija.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *