Puošnus natūralus makiažas – žingsnis po žingsnio vadovaujantis vaizdais

Prisipažinsiu, aš tikiu, makiažas narkomanas. Aš valandų valandas žiūrėti makiažo samouczków ir lengvai pasidaryk pats ųjų „YouTube“, prakeiktas per žurnalus, naršyti makiažo svetainių ir dienoraščių, ir klajojo per grožio sekcijos vaistinėse.

Mano tikslas dalintis šia pamoka yra tik jums merginos žinoti apie gamtos ir subtilus makiažas atrodo, kad tinka ne bet kokioje aplinkoje – ar tai būtų jūsų biure ar savo įprastą kavinę! Taigi, aš pasidalinti savo asmeninį rutina – ir pasitikėk manimi, tai tikrai jums padėti!

Štai nuostabi grožis Pasidaryk pats meistras Jums natūralią išvaizdą.

Kas viską, ko reikia:

  • Drėkiklis
  • Gruntas
  • Pamatas
  • Makiažo
  • Veido pudra
  • Nurausti
  • Tušas
  • Antakių pieštukas
  • Lūpų dažai
  • Lūpų blizgis

Kaip sukurti kasdienio atrodo natūraliai?

Žingsnis – 1 pleiskanomis ir drėkina:

Pirmasis ir svarbiausias žingsnis prieš taikant savo makiažas yra peeling ir drėkina!

load...

Šveitimas arba daro arba pertraukos, kaip „natūralus“ jūsų makiažas atrodo pabaigoje. Arba naudokite eksfoliacija produktą arba tiesiog drėgnu skudurėliu ir masažas jį per veidą. Daugiau dėmesio skirti sritims, linkę gauti sausi!

Kai baigsite su eksfoliacija, taikyti savo mėgstamą drėkintuvai tolygiai per visą savo veidą. Nepamirškite ant kaklo! Tuo tarpu, taikyti vazelinu arba lūpų balzamas ant lūpų, kad jie neturi išdžiūti.

Žingsnis – 2: geriausiu laiku:

Prep jūsų odą su gruntu. Gruntas padeda surengti savo makiažas ilgesnį laiką. Jis taip pat sumažina atvirų porų matomumą. Tai taip pat geras naftos kontrolę.

Žingsnis – 3 Taikyti Foundation:

load...

Be to, imtis pamatų šepečiu ir įdėti pagrindą į dešinę į jį. Nuvalykite pagrindą nuo centro dalių kaktos, nosies, skruostų ir smakro. Taip pat galite pasirinkti BB kremo / CC / tamsintas drėkintuvai.

Švelniai mišinys pamatai, kad tai net ir nėra aštrių briaunų matomi. Įsitikinkite, kad jūs ir plaukų liniją taip, kad jūsų veidas neatrodo kitą atspalvį nei jūsų kūną!

Žingsnis – 4 paslėpti viskas!

Kitas, naudokite makiažo toms sritims, kur jums reikia pabrėžti arba padengti dėmes. (Arba įdėti makiažo prieš taikant pagrindą arba po, priklausomai nuo padengimo intensyvumo!)

Užpildykite taikant permatomas arba skaidrų veido milteliai mattify sritis bazę. Taip pat galite naudoti miltelių pagrindą atveju daugiau aprėpties ar net išvaizdą.

Žingsnis – 5 Pridėti flush spalvos:

Dėl atrodo natūraliai, pasiimti matiniu paviršiumi skaistalai. Pradėti taikyti nuo skruostų obuolių, ir mišinys ją aukštyn į šventyklą. Jei norite iš švyti ant skruostų tiek, naudokite skaistalai-Cum-Žymeklis.

Greita Patarimas: prep jūsų akis už akių makiažas naudojant akių gruntas, kuri leidžia jūsų akių makiažas trunka ilgesnį laiką ir daro tai raukšlėtis-įrodymas. Paimkite akių šešėliai savo pasirinkimą ir pradėti jį taikyti su plokščiu teptuku ant savo dangčio. Blend jį su purus šepečiu. Įsitikinkite, kad kraštai yra švarus ir minkštas.

Žingsnis – 6 Taikyti tušas:

Įsitikinkite, kad jūs susirangyti savo blakstienas taip, kad ji suteikia trumpąją liftas į jūsų blakstienas ir atveria akis. Pradėti taikyti tušas šepečiu plaukus nuo šaknų ir kraipytis savo blakstienas gauti trumpąją garsumą. Šis metodas sukurs akių linijinės poveikį, taip pat!

Žingsnis – 7 jaunikis antakius:

Makiažas niekada visiškai be užpildo antakius. Antakius įrėminti savo veidą, todėl nepamirškite užpildyti savo antakius. Galite naudoti antakių pieštukas / gelio arba akių šešėliai už tą patį.

Žingsnis – 8 Taikyti lūpų:

Dabar, kad jūs baigsite su jūsų veido ir akių makiažą, pridėti šiek tiek spalvų flush ant lūpų. Jūs galite naudoti lūpų dažus arba lūpų blizgesys šviežių ir natūralių spalvų, pavyzdžiui, koralų, šviesiai rožinė, nuogas, ir tt baigti savo išvaizdą.

Profesionalų patarimas: daugiau investuoti į odos priežiūros produktų, o ne makiažas produktų!

Dėl vaizdo samouczku, patikrinkite žemiau esančią nuorodą:

 

Tikiuosi, jums patiko šį vadovėlį! Ar yra koks nors kitas žvilgsnis norite pabandyti? Pasidalinkite su mumis žemiau komentarų laukelyje!

load...