Puff šukuosena DIY – žingsnis po žingsnio pamoka

Šukuosena A La Pouf debiutavo 1775, kai jis buvo dėvėti, Marie Antoinette, modernia karalienės Prancūzijoje, tuo vyru karūnavimo Louis XVI.This aukštos šukuosena taip pat vadinamas stovai, arba Toque. Būdamas beprasmiško ekstravagancija 18 amžiuje simbolis, jis buvo nenuostabu, kad ši šukuosena sugauti su visais Prancūzijoje noblewomen. Visos kredito už Toque išradimą eina į Leonard Autie, karališkosios hairstylist tos eros, o taip pat karalienės mėgstamiausia hairdresser.The Viktorijos laikotarpis taip pat pamačiau poufs daug. Su laiku, iš sluoksniuotos sudėtingumas yra tikrai sumažėjo, o tie, kuriuos matote šiandien yra labiau svetimas, bet madinga vis.

Pouf suteikia savo veidą, kad daug daugiau charakterį. Ji taip pat suteikia aukščio iliuziją. Tai labai universalus ir gali būti stilingi viršuje arba ant šono. Jūs galite padaryti jį didelis ar mažas. Nepriklausomai nuo jūsų amžiaus, tai šukuosena tikrai atrodo gerai jums. Nesvarbu, ar turite ilgus plaukus arba trumpas, ji neturi matter.The Geriausia dalis yra – ji gali būti derinama su laido ar bandelė, arba galite tiesiog prisegti prie stovai ir tegul jūsų plaukai purus, ir jūs turėsite vadovai kreipiasi kaip jūs ramstyti praeitį. Jei ketinate atsitiktinis vakarienę, nieko panašaus patogus pouf, ir jei tai yra vestuvės, kad jums reikia dalyvauti, Toque privalo stiprintuvą savo elegancija dalmuo. Kai tie kirpčiukai jau išaugo ir, atrodo, labai iš vietos, tai šukuosena puikiai išlaikyti juos nepažeistas.

Puff tapo gana paplitusi tarp garsenybių ir jaunų moterų. Vargu ar reikia laiko sutvarkyti savo plaukus į vieną. Be to, atrodo, grakštus, stilingas, ir labai prašmatnus. Štai sąrašą lengvai, žingsnis po žingsnio procedūrą, kaip galite tai padaryti.

Jums reikės:

load...
  1. Šukos
  2. Bobby kaiščiai / nedidelis, Sankabos
  3. Plaukų lakas (tik jei derinant Pouf su įmantria šukuosena)

Kaip padaryti, kad Sluoksniuotos šukuosena žingsnis po žingsnio

Tai paprasta ir lengva, ir jūs turėsite visus penkių minučių gauti šią teisę. Pažiūrėk:

1. Šukos plaukus, ir įsitikinkite, kad jis yra detangled.

2. Paimkite nedidelį skyrių priekyje plaukai, ir traukite ją atgal.

Plotis, kad jums pasirinkti, priklauso nuo jūsų veido formos. Jei turite ovalo veido, galite imtis didesnį skyrių, ir jūs turėsite platesnį Pouf. Jei turite apvalų veidą, įsitikinkite, kad jūs traukti mažesnę skyrių plaukus. Jūs taip pat gali skyriuje jūsų Pouf naudojant jūsų antakiai plotį.

load...

3. Iškočiokite skyrių, kaip parodyta paveikslėlyje.

Maždaug 2 – 3. Laikai yra idealus, bet sukti jai daugiau nei 3 kartus gali, kad ji griežtesnė, nei būtina. Nenutrūkstama padeda išlaikyti Pouf nepaliestas, o taip pat suteikia geresnį formą.

4. Naudodamiesi ritinį kaip rankena, stumti plaukus priekyje taip, kad jis išpučia iki.

Iš pouf aukštis yra iki jums. Kuo didesnis norite Pouf, tuo daugiau jūs stumti. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų plaukai negauna nepatogus procesas.

5. Panaudojimas mažą sankabą arba Wsuwka išlaikyti Pouf nepažeistas.

Jei derinant stovai su kitu šukuosena, galite naudoti tam tikras aerozolio, kitaip tai nėra patartina.

Dabar, kad žinote, kaip padaryti, kad sluoksniuotos šukuosena namuose, ką jūs laukiate? Eiti į priekį ir gauti iš proto su įvairių šukuosena, galite pabandyti. Galite išbandyti šį vieną. Atrodo sudėtinga, bet iš tikrųjų tai nėra sunku visiems. Pažiūrėk:

load...