Privatūs nuotekų valymo įrenginiai

Namas naujas privatus, sodyba, mes manome, kad vis daugiau ir daugiau ne tik patogiam gyvenimui, bet ir aplink mus aplinkoje. Sritis, kurioje mūsų vaikai užaugs, kur mes turėsime jėgų ir energijos, o gal kai kurie iš mūsų auga daržovės. Todėl mes statome jūsų namas sveikas ir žalias. Viena iš sąlygų – moderni komunalinių nuotekų valymo sistema.

Įrenginys gali būti:

individualus – tai yra, ji yra naudojama tik tuo klausimu, dėl kurio jie buvo suprojektuoti;
sunki – tai yra skystis srautas naudojamas iš esmės, nors kartais gali būti naudojami siurblių;
mechaninis – ji veikia derinant biologinius ir mechanines savybes;
ekonomiški kasdieniniai – tik su buitinėmis atliekomis.

Taip buitinės atliekos yra padalintas į pilkos ir juodos spalvos. Pilkas vanduo – vanduo, kuris buvo naudojamas plovimo, skalbimo, skalbimo patiekalų, bet juoda – vanduo iš tualeto. Juodųjų metalų atliekos sudaro apie 30 proc. bendro atliekų kiekį, tačiau jie surinko 50 proc. fosforo (masės) 90 proc. azoto ir didelės apimties išmatų bakterijų. Visa tai turėtų padėti saugus ir švarus. Tokių prietaisų neturėtų būti nukreipiamas į lietaus ar nuteka vanduo, nes jis gali trukdyti jų darbui.

load...

Asmeniniai valymo įrenginiai. Veikimo principas

Kasdieninis nuotekų valymas vyksta dviem etapais. Pirmasis – pradinė gydymo, antra – paskutinis.

Pradinis valymas yra tik specialios skeptikai (nusodinimo gerai). Nuotekų dalelės nusodinimo ant dugno ir kaupimo dalelių. Jo lėtas rūgimas ir tuo pat metu, dalis purvo tirpsta vandenyje, tačiau likęs purvas kaupiasi iš septiko kaip neištirpusių mineralinių apačioje. Septinis rezervuaras paviršiaus suformuota plėvele arba putos. Kad šis procesas būtų veiksmingas, jis turi būti ne mažiau kaip tris dienas. Tai yra dėl to, septiko tūrio reikalavimus, atsižvelgiant į pradinį biologiškai skaidoma apkrova.

Septinio skirtas atskirti skystį su ištirpusių dalelių netirpių dalelių, ir su anaerobinių bakterijų pagalba sunaikina organinės purvo nuotekas. Nuotekos, kuri teka iš septinio rezervuaro valomas apie 65 proc. ir juda į kitą gydymą.

Paskutinis valymas, priešingai nei pirmajame etape, kuris vyksta tiesiogiai septikas, gali būti tam tikrų tipų konstrukcijų, kurie visi yra skirtos vienam tikslui – sukurti optimalias sąlygas anaerobinių bakterijų visiškai išvalyti septiko nuotekos. Tuo ilgiau nuotekų gauna deguonį – kuo daugiau organinių ir amoniako azoto yra padalintas į nitritų ir nitratų.

load...

Biologiniam neutralizavimo anaerobinėmis sąlygomis jis vartojamas galutinio valymo sistema: dugno drenažo smėlio filtras, biologinio filtro įsiurbimas. Šio bendrojo principo veikla yra paimtas iš gamtos ir remiasi natūraliu gebėjimu dirvožemio išvalyti. Iš pradžių išvalytos nuotekos tolygiai ir mažais kiekiais buvo suskaidytas į filtro paviršiaus, kur jie pradeda daryti anaerobinių bakterijų. Ir lėtai vyksta mechaninis biologinis apdorojimas, bet be deguonies trūkumo. Nuotekų sistema http://bioiranga.eu/ išvalo 95!! proc., o atitinka higienos normas ir tokios atliekos gali būti šalinamos į griovį ar pan.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *