Priemiesčio Shukolovo galima slidinėti nuo lapkritis-gegužė

Slidinėjimo klubas Tyagachev įsikūręs priemiestyje, netoli kaimo Shukolovo platforma Savelovsky turistinių vietų (58 km į Dmitrov plento). Tai tradicinis mokymo bazė Rusijos pilietis slidinėjimo ir snieglenčių. Takai Shukolovo susitikimus FIS standartus ir yra tinkamos konkursų slalomo. Šiandien ji valdo pažangiausias snowmaking sistema Techno Alpin, kuri leidžia jums gauti geriausią paruoštus šlaituose praktiškai pirmųjų šalnų. Tai suteikia jums galimybę važinėti nuo lapkričio iki gegužės, kad priemiesčiuose – rekordinis.

Kompleksą sudaro penki buksyravimo keltuvai tvirtą Leitner plius du specialius vaikų, septynis važiavimus, paruošti ir perdirbti aukščiausiu lygiu, jie tarnavo tris snowcat Leitner. Visos trasos yra taikoma. Be to, yra slidinėjimo įrangos nuoma ir snieglenčių restoranas, ledo ritulio laukas, parduotuvė slidinėjimo ir snieglenčių įranga, automobilių stovėjimo aikštelė.

Centras veikia Shukolovo viešbučio kompleksas, kurį sudaro paskirtas chata. Kambariai su visais patogumais, didelis TV kambarys, du foteliai ir kavos staliukas, dvigulė lova ir dviaukšte lova vaikams. Namas šildomas, medienos, su prieškambario ir prieangio.

Pagal statybos yra sporto kompleksas su boulingo, teniso kortai ir treniruoklių centras, sauna. Į artėjančius sezono planai – statybos snieglenčių parkas. Darbai sąvartynu vieną iš šioje srityje Shukolovo kalvų, kad bus paleisti takelio ilgis 600 metrų. Taip pat planuojame įdiegti elektroninių Turniketai slidinėjimo duomenis. Viesbutis Club yra atviras visiems 10,00-24,00 parą.

load...
load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *