Prancūzijos oro pristato bekontaktis bilietų sistemos valdymą

Naujoji sistema bus naudojama kontrolės ir apskaitos bilietus. Ši sistema yra palankiausia iš ekonominės pusėje sandorį su mobiliųjų terminalų gamintojas, nes jis leidžia jums išsaugoti 2000 darbo vietų.

Sistema bus naudojama bandymo režimu. Pirmieji dalyviai eksperimento bus 50 savininkai smartphonach su „Orange SIM kortele. Jie bus pirmoji disponuoti aviabilietų arba paaiškinti oro uosto automobilių stovėjimo vietos. Net kai kurios parduotuvės bus prieinama per atstumą.

Jei eksperimentas bus sėkmingas, tai padės supaprastinti prieigą prie įvairių etapų registracijos, kai įlipę į lėktuvą.

Šis išradimas yra žingsnis į naują pasaulį technologija, kuri atitinka visus šiuolaikinius reikalavimus. Be to, tokia sistema gali pakeisti dešimtis kompiuterių visame Prancūzijoje.

load...

Tik keturi paspaudimai, vartotojas gali rasti visą įdomią informaciją apie lėktuvą arba išvykstant iš klasės ir norimą išvykimo laiko iki skrydžio trukmę, laikantis Tour Mag.

Visa tai tapo įmanoma 700 įmonių ir 100 vietų teikti informaciją viešam naudojimui. Šiuo atveju duomenys gali būti pateikiami chronologine tvarka, sąrašą arba ieškoti populiarumą.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *