Pradėti skrydžius

load...

Tai buvo mokslo, socialinio ir politinio gyvenimo akcentas. Anksčiau jie gyveno toje pačioje plokštumoje, bet šis oro balionas skrydis parodė dar vieną aspektą – aukštyn kryptimi, sakė akademikas Jonas Stradiņš.

Praėjusią vasarą, Rygos miesto šventė jau buvo minėta Milestone datą, bet paminklinė lenta pristatė tik vakar. Plokštelinė sukurtas Rygos miesto tarybos paramos. Gali būti, kad tuo metu, kai ši sritis taip pat turės paminklą garbei pirmą oro skrydžio Latvijos, sakė oro baliono piloto, klubas Alte vadybininkas Gunnar Dūkšto.

Paminklinė lenta įdėta simbolinių žingsnių, kurių pirmasis etapai skirstomi. Pirma, apvyniokite laiptais simbolizuoja karšto oro baliono skrydžio, bando ir nesėkmių, bet ir toliau veda į dangų pradžia, paaiškino J. Dūkšto.

Moka kelis kartus iškėlė idėją, kad sovietiniai metai, skrenda oro balionu buvo išnaudotos, ir šiandien jis yra dvigubai judėjimas – iš paukščio skrydžio pamatyti savo laisvą žemę.

load...

Jo balionas buvo matomas Ryga, kurių vienas susitvarko danguje, tačiau, kadangi nėra būtina navigacinė įranga. Siekiant išvengti bet kokio oro, Ryga buvo pritvirtintas lynais. G. Dūkšto sakė, kad gegužės balionas Ryga tikimasi dalyvaus Vengrijos lenktynių, o vasarą planuojama šviesos festivalį Rygoje.

Jau daugelį metų Latvijos oro buriuotojai gavo piloto licenciją Lietuvoje, nes tokios galimybės nebuvo namie. Praėjusių metų rugpjūtį, pirmoji licencija Latvijos oro Valtininkai mokykla gavo Arta Slavinska. Mėnuo išmoko teoriją – meteorologija, oro srauto, navigacija, automagnetola. Tada šešiolika valandų buriavimo praktika vėliau buvo skrendama vieną. Gavau už tą malonumą licenciją, sakė A. Slavinska.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *