Prabangus viešbutis Kaya Palazzo Resort

Turkija – sveikintinas vieta poilsiui daugelį rusų. Dėl turtingą istoriją šalyje ir joje nuostabų senovės paminklai, paplūdimiai ir įlankas akivaizdoje kiekvienais metais yra siunčiami daugiau žmonių. Norėdami mėgautis nuostabiu gamtos grožiu, apžiūrėti įžymybes ir pailsėti šioje žavinga šalyje su savo šeima pilna, turėtumėte pasirinkti tinkamą viešbutį.

Turkija siūlo viešbučių už bet kurią paskirties vietą įvairovė. Pagrindinis rodiklis yra žvaigždžių skaičių viešbutis, nuo kurio priklauso paslaugų lygį. Taigi, penkių žvaigždučių viešbutis Kaya Palazzo Resort yra idealus pasirinkimas keliautojams, norintiems atsipalaiduoti prabangiai Turkijoje.

aprašymas

Prabangus viešbučių kompleksas Kaya Palazzo Resort šiais metais pastatytas, įsikūręs ant paplūdimio, 2,5 km nuo mažų turistinių kaimo kadrų netoli pigiausios keliones Beleko centro. Viešbutis keliautojams pripratę prie prabangos, yra 27 km nuo Antalijos oro uosto. Ir tol, kol atstumas nuo viešbučio Antalija yra 35 km. Maloni atmosfera, prabangus apgyvendinimas, puikų aptarnavimą ir gražus paplūdimys paliks daug malonių įspūdžių ir suteiks nuostabų atostogų.

load...

Viešbutis su bendras plotas 210.000 kvadratinių metrų. m, buvo atidarytas šių metų birželį. Viešbučio kompleksas Kaya Palazzo Resort 5 * apima vieną penkių aukštų pagrindinis pastatas, dešimt dviejų ir trijų aukštų viešbutį susiduria nuo pagrindinio pastato – Vieno aukšto namas, ir keturis vieno aukšto vilos.

Paslaugos: salės, maitinimo paslaugos

Iš 633 viešbučio kambarių, kurių kiekvienas yra dušas su karštu kelione i tunisa paskutine minute vandeniu, oro kondicionavimo, kava, arbata terasoje, plaukų džiovintuvas, balkonas su vaizdu į paplūdimį, telefonas (nemokamai), LCD-TV, taip pat vonios ir bendras linas kaita.

Viešbutis Kaya Palazzo Resort veikia maitinimo sistema „viskas įskaičiuota“. Svečiams siūlomi pusryčiai, lengvi pusryčiai, po poilsiautojai suteikti pietūs ir vakarienė – švediškas stalas. Tuo turistų prašymu gali pirkti buteliuose gėrimai už papildomą mokestį.

Kadangi nuosavybė Kaya Palazzo Golf Resort „yra įsikūręs tiesiai ant jūros, jis priklauso privatus paplūdimys, kurio ilgis 200 metrų. Paplūdimyje ir prie baseinų teikia nemokamą Tour rankšluosčiai ir skėčiai ir gultai pora.

load...

Posh hotel turistai siūlome konferencijų salė, parduotuvių ir kinas. Be to, viešbutis yra pigiausios poilsines keliones internete įrengtas lauko baseinas su 960 kvadratinių metrų, vienu uždaru šildomu baseinu, kurių bendras plotas 145 kvadratinių metrų, taip pat restoranų (vienas pagrindinis ir trys restoranai a la carte), ir daug barų. Apsistoti viešbutyje tinka visai šeimai. Vaikams sukurtas vandens čiuožyklos, baseinas viduje ir lauko šildomas baseinas. Mokėjimo tėvai gali mėgautis vaikų priežiūra.

Pramogos

Viešbučių kompleksas „Kaya“ Palazzo Resort Holiday diskotekos, šalys ir naktiniai šou. Sporto gerbėjai gali apsilankyti už mini golfas svetainė, mini futbolas, tenisas, nardymas ir Kitesurfing. Turistai gali aplankyti turkišką pirtį ir už tam tikrą mokestį aplankyti masažas. Be to, Kaya Palazzo Resort galite ne tik atsipalaiduoti, bet ir remti kūno formos. Viešbutyje yra treniruoklių salė, teniso pamokos vyks, jogos ir nardymas visiems atvykėliams.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *