Populiariausių paplūdimiai Juodkalnija

Atostogos visada asocijuojasi man su jūra šilta smėlio ir švelnus atšilimas spindulių saulę. Štai kodėl Juodkalnijos paplūdimiai tapo mano ideali vieta poilsiui. Paplūdimiai Dobrec, Porto ir Kuba libre, įsikūręs Herceg Novi, Sveti Toma, Ocaso ir Mogren Budva pripažinta UNESCO ekologiškus srityse, kurios daro juos dar labiau patrauklus.

Juodkalnijoje, daugybė paplūdimių. Kai kurie iš jų yra betono, kiti smėlio, bet daugiausia dominuoja labai smulkaus žvyro (dydis grikių). Galite pasirinkti likti nuošalus vieta, ar eiti į perkrautas pakrantėje. Taip pat čia galite rasti daug paplūdimių Topless sunbathers. Apskritai, visos šios įvairovės, kiekvienas gali atrasti Juodkalnijos paplūdimiai, kurie patenka į jo skonį.

Žinoma, aš pigus skrydziai kaunas taip pat turiu savo mėgstamas vietas šioje šalyje, kad aš noriu jums pasakyti.

Puikus paplūdimys

load...

Smėlio paplūdimiai Juodkalnijos, kurių bendras ilgis 33 km ištempti beveik visą šalies pakrantėje. Bet didžiausia iš jų yra paplūdimys įsikūręs netoli Ulcinj mieste. Jo ilgis yra 13 km, o mažiausias smėlis šioje vietoje yra daug mineralų ir gydomųjų savybių. Jūra yra gana sekli, ir dekoracijos spindesys yra nuostabi.

Dėl kitų, taip pat, viskas yra numatyta. Nežiūriu gultai ir skėčiai, persirengimo kambariai, prieinamumą, skirtingose ​​vietose, sporto ir poilsio vaikams, taip pat patikimą gelbėjimo tarnybą, kad ši vieta tiesiog tobulas. Apskritai, šis paplūdimys bilietai vilnius briuselis yra ne tik vadinamas didžiu.

Beczići paplūdimys

Išvardijant geriausių paplūdimių Juodkalnijoje, tikrai verta paminėti šią vietą. Tai smėlio paplūdimys yra vos už kelių kilometrų nuo Budva miesto. Jis yra vienas iš gražiausių Europoje. Šalia jo yra miško parkas, po medžiais, jūs visada galite paslėpti pavargę saulės spindulių.

Be to, gultai, persirengimo kambarius, dušus ir tualetus, šio paplūdimio teritorijoje galite mėgautis vietos kulinarines jaukioje kavinėje, pabandykite nacionalinis gėrimas baruose, taip pat smagiai sporto ar vandens sporto centre.

load...

Paplūdimys Pisano

Pasirinkimas likti Juodkalnija miesto paplūdimiai, įsitikinkite, kad sustoti savo dėmesį į Pizos mieste. Jis įsikūręs ant seno vilnius stokholmas Budva svetainėje, netoli bokšto Repeno. Nors paplūdimys ir neturi daug dydį, jis yra neįtikėtinai populiarus tarp turistų.

Viena iš jos populiarumo priežasčių yra prieinamumas prie įspūdingo restoranas, garsaus visų Budva. Jūs galite mėgautis skaniai patiekalai vietose tiesiai ant paplūdimio. Taip pat netoli paplūdimio yra lauko baseinas, kuris rengia vietos vandens polo komanda.

Paplūdimys Ploce

Ir jei jums nusibodo daug žmonių ieško ir Juodkalnija paplūdimiai už miesto ribų, galiu patarti įdėti Ploce. Čia uolėtas krantas ir jūros dugno – Pakrančių. Vieta yra tikrai nuostabus. Kavinių ir barų, baseinai suaugusiems ir vaikams, kurie visada puikios būklės, masažo paslaugas ir laisvo įėjimo į paplūdimį – visa tai bus jūsų šventė būtų įsimintinas.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *