Penki geri patarimai pradedantiesiems statybos

Kavos visada skanesnis, jei jūs gerti veranda, kurią jūs padarėte savo rankomis. Taigi, net jei jūs neturite atliekant statybos patirtis darbai, amatai, namų remontas ar gerinimo darbų, pageidaujantis užsiimti bet kas.

Ne veltui yra toks populiarus, su baldus, statybos ir rekonstrukcijos susijusių televizijos šou įvairovė. Televizijos kanalo „National Geographic“ gegužės mėn. grįžta į įdomias realybės šou, kur patyrę meistrai padeda žmonėms įvykdyti gražių kotedžai vaizdingas, bet sudėtingas sričių svajones.

Beje, specialistai pripažįsta, kad jaunoji karta žino, kaip rasti tinkamą internetu geresnių pasiūlymų, tačiau praktinių įgūdžių, kurie leidžia sau padaryti kažką, nebėra toks paplitęs įvairovė. Tačiau, jei nepraktikoti, kaip būtų, jei tas pats namo kai gerinimo darbai, tada čia yra keletas svarstymai, kad negalima nepaisyti.

Niekas nevyksta taip greitai ir paprasta, kaip atrodo iš pradžių visada skaitytis su tuo, kad statybos, remontas jums reikės daugiau laiko, nei numatyta, ir kad išlaidos gali viršyti pradines sąmatas. Todėl prasminga padalinti projekto etapuose apskaičiuoti, kiek biudžetas ir nebūtų didelė staigmena. Savo ruožtu, darbo grafikas planas su galimais nukrypimais, nes net sėkmingo darbo, gali būti sutrikdyta ne pats blogiausias laikas.

load...

Apskaičiuokite tikrąją vienos iš labiausiai paplitusių priežasčių, kodėl žmonės pasirenka kažką statyti ar tobulinti save, sugeba išsaugoti. Atminkite, kad ne visada viskas yra taip pigiai, kaip atrodo. Kai kurie projektai gali pasirodyti brangus, jei jūs padaryti sau dirbti, ir nesamdyti profesionalus ten kur tai įmanomą, bet ne metalo frezavimo arba šlifavimo atvėjais (geriau http://www.vjmetalas.lt/metalo-apdirbimas). Todėl svarbu pradžioje apskaičiuoti realią kainą. Skaičiuojami ne tik medžiagos ir prekės sąnaudas, bet ir transporto išlaidas, savo laiko ir investicijų. Pavyzdžiui, jei nedirbate remontas ar reikia palikti, ir planuoti išlaidas ir darbo užmokestį už tas dienas. Sudėjus išlaidas kartu, jūs einate į tam tikrą skaičių, kuris leis išsiaiškinti, ar visi darbai yra verta padaryti save.

Kontroliuoti dydį, kiekį ir pridėti 10% vertintų medžiagų iki darbo ir medžiagų pirkimo pradžios yra patalpa arba vieta pašalpas bent du kartus. Geriausia rašyti visa tai ant popieriaus, arba naudokite žiniatinklio programą, kad eidami į parduotuvę, viskas yra visada po ranka. Modelių skaičiavimus, įvairių internetinių skaičiuotuvai. Jei perkate medžiagas, skirtas sienų, grindų, lubų, padidinti numatomą kiekį apie 10%. Tai bus rezervas, užkirsti kelią galimiems klaidų.

Nepamirškite apie saugumas yra beveik neįmanoma prognozuoti rūpesčius ir nelaimingų atsitikimų, kurie gali atsitikti dėl įvairių darbo laiką. Todėl, sauga visada turi būti pirmas. Nepriklausomai nuo to, ar naujų priemonių naudojimas ar nusipirkus naują sienos spalvą, prieš naudojimą būtinai perskaitykite instrukcijas. Traumos gali būti dėl netinkamo naudojimo įrankio ir dūmų iš įvairių medžiagų. kai reikia vilkti apsauginius drabužius ir akinius. Ir visada šalia turite pirmosios pagalbos vaistinėlę, jei reikia, tai nereikia pašėlusiai ieškoti per visą namą.

Įvertinti savo sugebėjimus prieš planuoti didesnius projektus, įsitikinkite, kad turite visą reikalingą žinių ir įgūdžių juos valdyti. Ne visi darbai gali būti padaryta be jokių išankstinių įgūdžių. Jei esate pradedantysis, neskubėkite daryti viską sau. Padalinkite projekto etapuose ir patikrinkite darbą, kuris galės padaryti patys ir kurios reikės profesionalios pagalbos. Pavyzdžiui, įrengti miegamasis, sieninė tapyba, lentynos pritvirtinimas daryti tą patį, bet laidų instaliacija palikite patyrusių darbuotojams.

Įkvėpimas ir puikias idėjas galima pasimokyti iš realybės šou ekspertų – dizaineris Paulius ir meistras Tadas, kad laukinių ir JAV tyrlaukiuose bus padaryti beveik neįmanoma. Būtent po pakeitimų į kliento užsakymą arba projektuoti jiems naujus namus keistų vietų, o naudojant labai keistą medžiagą. Jie bus pastatyti namą tiek žvejybos ant ežero ir bus naudojamas interjero senas automobilis 1958 metų gamybos su aprūdijęs metaliniais konstrukcijomis vjmetalas.lt/metalo-konstrukcijos ir metalo detalės konstruktivais.

load...
load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *