Pataja. Butinai reikia

Mini Siam. Šis parkas yra įsikūręs Patajos centre ir Tailandas atspindi 80 svarbiausias vietas miniatiūriniai, mastelis yra 1:25. Čia jūs galėsite pažvelgti į Emerald Budos šventykla, Wat Phra Srisanpeth, Anantasamakom kalnų sostą, Phra Puttha-yodfah tiltas, tiltas per upę Khwai tt Čia galite pamatyti pasaulinio garso miniatiūrinių kopijų objekto numeris – Eifelio bokštas, Laisvės statula, Tower Bridge.

Vat Jonas Sangwararam šventyklos pačios karališkosios apsauga, ir jie yra puikus šiuolaikinės Tajų architektūra. Siūloma meditacijos kursą 08:00 ir 15:00.

Nong Nooch tropinis sodas yra vienas iš populiariausių turistų lektuvu bilietai i paryziu lankomų vietų Pataja. Čia galite pamatyti įvairių spalvų ir formų orchidėjos, palmės, gėlės ir dekoratyviniai augalai iš viso pasaulio. Atogrąžų sode taip pat yra dramblys Rodyti visus populiarus ir juokingas rodo, kur drambliai žaisti futbolą, konkuruoja tarpusavyje, ir tt

Čia jūs galite praleisti visą dieną sode yra tokia didelė ir įvairi, kad ji nenustoja stebinti jus su savo grožiu.

load...

Dramblio Kaimas. Jis yra labai panašus į Pataja, mėgstama poilsio vieta tiek užsienio turistų ir patys Taivanio. Kiekvieną aviabilietai i alikante popietę vyksta čia ir rodo įvairių dramblys taip pat galimos įdomių jojimo dramblių per džiungles.

Tiger zoologijos sodas. Būdamas Tailandas, būtinai apsilankykite didžiausią pasaulyje tigrų zoologijos sodą. Šimtai tigrai čia gyvenančių kiek įmanoma daugiau natūralių sąlygų. Nofotografejieties kartu su tigrinėmis kūdikiams! Check out kai keistą šeimos – šuo, kiaulė ir tigrų, gyvenančių kartu taikiai. Yra net galima pamatyti drambliai, šimpanzės ir kitus gyvūnus, ir iš zoodazra žalumos kompiuterio.

Chantathen krioklys yra 5 lygiai, kad bendras ilgis beveik kilometrą. Palei krioklys aviabilietai i rio de zaneira yra 2 takai. Vienas iš jų yra ypač gerai matyti krioklys labai arti. Geriausias laikas aplankyti šią krioklys yra iš karto po lietaus sezono metu, kai vandens lygis yra labai augsts.Ekskursijas kaina 15 USD (su pietumis).

Žvejyba 16 km nuo Patajos įsikūręs kaimas, kuris tapo populiarūs dėl puikių restoranų ir jūros gėrybių įvairovė, taip pat puikių žvejybos vietose. Į kaimo pietuose yra labai gili praraja, ideali vieta žvejybai. Čia jūs galite išsinuomoti tiek žvejybos laivus ir nardyti ir pamatyti koralų rifus. Pasukite į kaimą šiaurės yra puikus paplūdimio atostogų.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *