Pasirodė Hema Malini grožio, makiažo ir fitneso paslaptis

Hema Malini, vienas iš labiausiai spalvingi aktorių iš 70-ųjų ir „Dream Girl“ daugelis vis dar šiandien išlieka kaip spalvingi jos 60-ųjų metų, senėjimo grakščiai ir suteikia rimtą konkurenciją jaunajai aktorių.

Błogosławiony su tikrai gera oda, aktorius sako: „Grožis yra Dievo dovana ir vienas niekada neturėtų laikyti savaime suprantamu dalyku. Mano oda yra gerai, nes Dievas padarė jį taip. Aš nuolat tai labai švarus ir be makiažo kiek įmanoma. „

Hema Malini Grožio patarimai:

1. Geriamojo vandens – Geriamojo daug vandens yra raktas į savo spindinčią veido. Geriamojo pakankamai vandens per dieną padeda išstumti toksinus iš organizmo ir palaiko odos hidratuotas ir spindinčią.

2. Aroma aliejai – naudojant aromatinius aliejus ant veido ir išvengti sunkiųjų makiažas yra kas padeda puoselėti savo odą ir įveikti senėjimo procesą.

load...

3. Vengti greito maisto – Hema Malini mano, kad valgyti sveiką neabejotinai suteikia gerų rezultatų odą ir daro tikrai yra daug vaisių ir daržovių į savo kasdienį racioną, kuris yra kito paslaptis jos amžinas grožio.

4. Tradicinė aliejaus masažas hair- aktorė tvirtai tiki natūralių produktų ir jaučiasi tai yra geriausia, nes jie neturi jokių šalutinių poveikių. Kokosų aliejus sumaišytas su amla, tulsi ir Neem yra paslaptis jos spalvingas garbanos.

Hema Malini anketa Makeup Secrets:

1. Mažiau yra better- Hema Malini mano, kad naudojant minimalius produktai padės leiskite odai kvėpuoti. Vienas produktas, ji naudoja kasdien, nors yra „Clarins“ valomasis pienelis.

2. Akių makeup- Ji nori išlaikyti veidą neturi pamatų, o vietoj to, naudoja aromatinius aliejus prieš taikant makiažas. Kajal akis ir šviesiai pilki lūpų yra tai, ką ji mėgsta, kai darai savo nuosavą makiažas.

3. Naktį priežiūra reþimas naktinis kremas vadinamas „Aveda“ yra viskas, ji naudoja prieš miegą.

load...

Hema Malini treniruoklių paslaptys:

1. Cycling- Tai viena iš paslapčių jai tinka ir Pasakų kūno. Hema Malini ciklai kasdien namuose apie 10 – 15 minučių.

2. Pranayam ir yoga- 64-metų aktorius daro Pranayam bent 45 minučių kasdien ir praktikuoja jogą kiekvienas pakaitinis dieną. Tai Joga ir tempimo, kuris padeda jai pasiekti atspalvių Biceps ir tricepsas ir Padriba mažiau juosmens.

3. Dancing- Hema Malini yra mokomi klasikinio šokėja ir jos šokių taip pat dvigubai daugiau, kaip naudotis išlaikyti savo kūno formos.

Hema Malini Dieta paslaptys:

1. Eikite vegetarian- Aktorius yra grynas vegetaras ir mano, kad ji būtų viena iš pagrindinių priežasčių, kad padeda išlaikyti šviežią ir sveiką išvaizdą.

2. Badaujant Ji užrakintų du kartus per savaitę ir apima šviežių vaisių, džiovintų vaisių ir paneer savo „badavimo“ dietos.

3. Sveikas lunch- Pietūs susideda iš dviejų rotis, iš Daal dubenį, du daržovių ir šiek tiek ryžių su Rasam, nors kartais ji turi aštrus maistas taip pat. Varškės yra svarbi savo mityba, kaip ji mano, kad tai gerai odai.

4. Skystojo intake- Du puodeliai žaliosios arbatos yra dalis jos kasdienybę, be to, prie kurio ji taip pat apima vandenį ir varškė labai liberaliai savo dienos racioną.

5. Ankstyvas dinner- Ji priima savo paskutinio valgio prieš 8 vakare ir ji apima maistą, kuris gali būti lengvai virškinamas. Vakarienė mažiau riebi ir aštrus.

Tai tik keletas iš geriausiai saugomų grožio paslapčių Hema Malini, kad ji mano, dirbusiems išlaikyti savo gražią, tinkami ir sveika amžius. Pasiruošęs išbandyti juos sau?

load...