Pasirinkite plastikinius PVC langus

Turi HEV

Norėdami pradėti, siūlome pažymėti kelis dalykus, kurie reikalingi siekiant patenkinti šiuolaikinius plastikinius langus. Pirma, jums reikia patikrinti, kad langas varčia yra lengva atidaryti ir uždaryti. Ši funkcija turi būti pastovus visuose metų laikais ir nepriklausomai nuo oro sąlygų. Jūs žinote, grynas oras, ventiliacija ir tt

load...

Svarbu atidžiai išnagrinėti mėgstamų plastikinių langų profilius. Šiuo atveju pagrindinė sąlyga – į bazinės profilyje naudojamas PVC arba aliuminio.

Tas faktas, kad tokios konstrukcijos kiti ilgaamžiai. Priešingu atveju, už vykdant drėgmę galiausiai angas atlikti rūdžių. Svarbų vaidmenį visada grojo pasirinkto profilio gamintojas. Jeigu mes kalbame apie tam tikrą prekės ženklą, tuomet pelnė gerą reputaciją profilius Vokietijos gamintojų Proplex, KBE, TROCAL, REHAU, VEKA. Be to, nereikia pamiršti apie įmones Montblanc Salamander.

Ir dar vienas dalykas, atidžiai apsvarstyti lango stiklą. Jis neturėtų iškreipti išorės išvaizdą.

Nors stiklo, kur storis yra mažesnis nei 30 cm. Kalbant apie oro kameras viduje stiklo, jie turi būti bent du. Dėmesį: tuo daugiau oro kameras, lango (pageidautina šilumos, akustinio ir hidroizoliacijos) sandarumą. Svarbiausia nepainioti kamerų skaičių plokštės iki rūmų į profilis lange skaičių. Pavyzdžiui, populiariausias variantas – trijų kamerų profilių sistema su dvigubais stiklais.

Beje, kaip sandarumo įtakos izoliacijos kontūrus Windows ir sparnų – jie paprastai sudaro 2-3 posūkiais.

load...

Viskas kontroliuojama!

Žinoma, pirmiau aprašyta duomenų pasirinkimo langas atrodo sunkiau, nei ji buvo prieš, bet pamatysite, priešingai, kai į parduotuvę patekti į darbą. Bet ne bandyti, nereikia spėlioti, ir padaryti „pastebėjimą“ variantą, kuris teikia realaus komfortą namuose, būtina susipažinti su keliais plastikiniai langai atrankos taisykles. Taip, jūs perskaitėte, kad teisę, išskyrus reikiamus parametrus langai, yra kitas charakteristikas, kurios užtikrina aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą langai.

Taigi, įsivaizduokite, kad esate didžiulis parduotuvėje plastikinių langų. Ką jūs stovite?! Drąsiau prisilietimas, atviras, gydyti. Šiuo atveju, be jau išmoko taisykles, nepamirškite atkreipti dėmesį į šiuos dalykus.

Pirmiausia, nepamirškite, kad gamintojas ir lango profilio gamintojas – tai dažnai yra skirtingos bendrovės. Pavyzdžiui, aprašymą galima pagaminti Vokietijoje, o kolektorius dėžutė būtų Ukrainiečių. Ironiška, tačiau dėl šios priežasties, kad langas su profilius tos pačios prekės gali būti gana skirtingi kokybės. Ir, deja, nėra panacėja nuo „Quickies“ pirkimo. Bet, bent jau verta studijuoti atsiliepimus ir komentarus apie specializuotų svetainių, „posherstiv“ forumuose, pažinti draugų ir pažįstamų, kurie pirko neseniai, plastikiniai langai nuomonę.

Iš pirmo straipsnyje mes jau peržiūrėjo langą iš priekio. Leiskite mums gyventi dėl profilius. Šis lango dalis yra ne veltui yra laikomas visos struktūros širdis – vis dar remiasi ji gamina rėmo ir varčios langus. Taigi atskirai pažymėjo nuodugniai susipažinusi su visa „Popierius“ informacijos profilį, svarbu prieš priimant galutinį pasirinkimą naudai vieną ar kitą modelį. Ir tada ateina laikas, palyginti kainas ir pasverti „visi“ už ir „prieš“.

Tai yra dažniausiai pamirštamas

Beje, pasirinkti aprašymą yra naudinga siekiant norimų charakteristikų modelio, taip pat langų montavimo skaičiavimo: svarbu ne tik ne „ištraukti“ visą biudžetą pirkti, bet ne padaryti blogą sandorį.

Vis dėlto, plastikiniai langai gali trukti ilgiau nei 20 metų – todėl leiskite jiems išspausti maksimumą.

Bet prieš tai labai svarbu, kad būtų saugūs su matavimais. Nes dažnai yra kartų, kai langas, nors iš kokybiško gamintojo, tačiau ji vis dar nebus atidaryti, prakaitavimas ir atrodo negraži. Viskas yra paprasta ir aiški: kalta zamerschik – gerai, kapitonas lomaster kuris padarė matavimus lango atidarymo prieš užsakant langelį gamykloje.

Šiuo atveju, nėra jokių kambarys klaidą, net maža klaida – klaidingi matavimai net didelis, net mažesnio pusės gali būti problema diegiant plastikinius langus. Todėl prieš perkant plastikinį langą „priemonę septynis kartus“, ir ryte porą kartų užimtumą.

Ir pagaliau svarbiausias momentas – apie teisingą montuotojas pasirinkimas. Mes apie tai kada nors parašyti visą straipsnį, bet dabar tiesiog patarti kruopščiai, kietasprandė ir kontroliuoti viską. Jis tiesiog taip atsitiko, kad jei matuoklis Netiksli įsukus, statistika tiesiog pasakoja montuotojas „pamiršti kažką“.

Netikiu nors – visi dukart patikrinti, nurodykite, stebėti ir asmeniškai jį iki galo.

Šioje „obuchalka, renkantis tinkamą langą teorija tampa praktika. Sėkmės pasirinkimas ir projektų trūkumas!

Jums gali būti įdomu:

Ekspertas Interjero pasakoja apie tai, kaip papuošti langų žaliuzės ir kodėl bestselerius?

Kaip savarankiškai įdiegti uodai neto?

load...