Pasirinkime lubą kartu!

Pakylėti interjerą – nelengva užduotis, reikia kompetentingą požiūrį ir išsamų supratimą apie tai, ką norite pakeisti. Sunaikinti viską? Tai neprotinga. Tačiau atkreipti jų dėmesį į niekuo neišsiskiriantys klasikinės lubų ir dekoratyvinis dizainas tai – puiki alternatyva tirpalu.

Dažnai lubos liko nepastebima ir atimti iš jos galimybę tapti ryškus akcentas namuose. Šykštumu dalys pateisinamas, bet parodyti vaizduotę ir pridėti keletą interjero dizaino triukų jums tiesiog jėgas kritiniu momentu jie padės padengti gautą subraižyti ar taškelis. Todėl šiame straipsnyje mes atidžiau pažvelgti į pakabinamų lubų naudojimo savybes.

Apie ruožas lubos laisvų

Populiarumas pakabinamos lubos šiandien yra dėl praktiškumo ir estetikos kad apibūdinti juos. Tačiau atminkite, kad pasirinkdami pakabos konstrukcija, jūs prarasite 20-30 mm Aukštis savo kambarį, kuris nėra labai baisi, palyginus su rezultatu, kad jūs gaunate. Svarbiausia yra tai, kad naudojamos medžiagos buvo ekologiška, patvari ir lengvas.

load...

 

Svarbūs reikalavimai Stretch lubos – tai gera dyeability bet kokios spalvos ir be kvapo. Kai kurie iš labiausiai paplitusių medžiagų, kurios atitinka visas savybes – PVC plėvele ir poliesterio audinio. Privalumai filme yra tai, kad jis yra atsparus vandeniui, elastinga kambario temperatūroje, lengvai valoma ir šilumos varža. Šildymas jį 65 ° C temperatūroje, gausite medžiaga, kuri yra lengvai linkusios deformacijos ir gali imtis bet kokia forma ir po aušinimo – išsaugokite jį metų. Iš kino paviršiaus tekstūra taip pat gali būti pagaminti iš praktiškai bet: matinis su sekli įspaustu po oda, po marmuro, Venecijos tinkas, blizgus, perforuota arba veidrodžio.

Yra plonas poliesterio audinys jos impregnavimas termoreaktyviosios poliuretano, kuri užtikrina savo elastingumą ir matmenų stabilumą. Vienintelis trūkumas Šios medžiagos – tapybos montavimą neįmanoma, tai ne problema, jei jūs tiesiog norite Matte White lubas.

Galimybės ištiesti lubas

load...

Jei esate pavydėtinas naują namą ar butą savininkas, pakabinamų lubų – idealus variantas, nes pirmaisiais metais pastato visada suteikia nuosėdos, tai nėra baisi ruožas lubų: ji išlaiko savo formą bet kokioje padėtyje.

Kitas – tai faktas, kad pakabinamų lubų yra vienas iš saugiausių atspindinčių paviršių. Ir tiems, kurie nori veidrodis paviršius, turėtų žinoti, kad įrenginys turėtų būti patikėta tik kvalifikuotas personalas.

Atkreipkite dėmesį!

  • Pradžia pasirinkti lubas tik juk susijęs su apdaila sienoms, montavimas vėdinimo sistemų, apšvietimo darbai, bus gerokai atsilieka.
  • Lubų su blizgaus paviršiaus geriausiai tinka kambariai su didelės drėgmės. Jie bus jums sutaupyti daug dulkių ir suodžių daug.
  • Siekiant išsaugoti lubų grožį ilgą laiką, periodiškai nuvalykite jį sausu skudurėliu.
  • Jei nuspręsite ant lubų su „akimirka žvaigždžių“ efektas, atkreipti dėmesį į šviesos varikliu, kuris yra pageidautina sukurti nišą žemiau lubų plokštumos sienos.

Ar yra garantija?

Lubų – dizainas, kuris yra skirtas ilgą laiką. Todėl visi dalyvaujantys pakabinamų lubų montavimo įmonės, pateikti 10 metų garantija. Pagrindinė sąlyga, kad kambario temperatūra buvo ne žemesnė nei 0 ° C ir ne aukštesnėje nei 50 ° C temperatūroje Be to, garantija reiškia taupymo dizaino spalva, nėra Žuvo lubų paviršiaus plyšių siūles ir klostes visų audinio. Bet kuriuo atveju, prieš galite pateikti užsakymą, kreipkitės į sveikatos sertifikato ir atitikties sertifikato stiprumo ir priešgaisrinės saugos naudojamų medžiagų.

load...