Pasidaryk pats:

Odos priežiūros galimybės yra daugybė šiandien. Kiekvienas prekės ženklas turi tonų produktų pasiūlyti odos problemos, arba net prieš problema gali apkarpyti. Kai darbas, kai kurie ne, o kai kurie kiti, kurie dirba savo oda neatrodo dirbti kišenėje – tiesa? Toneriai, ar veido rūkas yra vasaros pagrindai. Noriu atšaldyti purškimo butelis tonerio manęs laukia į šaldytuvą, kai aš grįžti namo. Aš negaliu naudoti savo miško Essentials vieną kas dabar ir tada dėl to, kad Padorus kaina žyma ji ateina su. Aš rūšiuojami žemyn mano paties sprendimas, kuris gali būti tavo per kai jūs slinkite žemyn ir perskaityti visą pranešimą.

Ką turime agurkų veido Mist?

Rose ar agurkai, kuris jums labiau patinka; galite paruošti dažus su bet kuriuo iš šių dviejų ingredientų. Aš naudojamas agurkai. Nėra nieko varginantis su sudedamosios dalies sąrašą, taip pat. Tiesiog vienas agurkas yra viskas, ko jums reikia.

Ką turime daryti?

 

1 žingsnis:

Paimkite šviežią sveiką agurkai.

load...

2 žingsnis:

Jums reikės maždaug 2 – 3rds iš dydžio turiu agurkų. Jūs galite pirkti mažesnį gabalėlį.

3 žingsnis:

Nulupkite agurką. Jūs galite išvengti odos šveitimas ją ir tiesiog nuplaukite jį kruopščiai. Siekiama visiškai išvalyti agurką.

4 žingsnis:

Dabar, gali būti dviem būdais iš. Jei jūs norite jį naudoti tik kaip dažų ir tikriausiai jį naudoti vieną ar du kartus per dieną, galite iš karto bidonas tai, sietas sultis ir parduotuvėje. Mano tikslas yra parengti veido dulksna Cum tonerio kuri reikalauja, kad jis būtų šiek tiek daugiau suskystintų. Aš einu kita būdu dėl šios priežasties. Aš pradėsiu pjovimo horizontaliai smūgių agurkai pirmas.

load...

5 žingsnis:

Man reikia labai mažus agurkų, todėl duodu vertikalias gabalai taip pat. Aš sunaikinsiu nuo pagrindo gauti baudą ir vienodo dydžio kapotų agurkų vienetų.

6 žingsnis:

Tas smulkias vienetų perkelti į lėkštę.

7 žingsnis:

Įpilkite vandens į šią keptuvę, maždaug nuo sumos, kuria šie agurkai kūriniai bus gerai apsemta.

8 žingsnis:

Laikyti keptuvę ant mažos ugnies, dabar 5 – 7 minutes iš viso. Mes darome tai, nes mes norime, kad agurkai esmė maišyti su vandeniu gražiai. Tuo pačiu metu, nereikia virinti vandenį arba laikyti jį ilgą laiką, nes tai veiks nuo tikslo, tai yra, jis bus nužudyti į agurkų maistinių medžiagų.

9 žingsnis:

Dabar, įdėti liepsną išjungti ir leisti agurkų vanduo atvės truputį. Tai būtų maždaug 10 minučių atvėsti iki tokio lygio, mes norime. Perkelti visa tai į maišytuvo ąsotį.

10 žingsnis:

Bidonas už maždaug 20 sekundžių išlaikyti maišytuvas greitį 1-ojo lygio.

11 žingsnis:

Mes beveik padaryta su tvarka ir atspėti, ką? Esu jau džiaugiamės, kad purkšti ant mano veido! Turime dabar sietą sultis, ir jog bus atskirti didesnius gabalus.

12 žingsnis:

Filtruoti sultis ir surinkti jį tiesiai į saugojimo butelį ar stiklo šiuo metu, kaip ir beje aš padariau.

Štai jis, mūsų agurkai veido dulksna / tonerio yra pasirengusi! Šaldyti jį švarioje butelį ir purkšti, kaip ir kada reikia.

Būdų, kaip galite naudoti:

  • Kaip veido mist- tai yra mano mėgstamiausia naudojimas tipas. Aš tiesiog myliu purškimo ant po mano veido prausiklis ritualas sugrįžus namo vasaros karštomis dienomis. Tai grynas palaima!
  • Agurkų turi natūralių tonizuojančių savybių, todėl jūs galite naudoti ją du kartus per dieną, nes vien tik dažų.
  • Išimkite atšaldyti skystį ant medvilninio tampono ir padėkite jį ant jūsų akis gauti atleidžiamas nuo reljefiniai akis ir skausmas.
  • Sumaišykite jį su ubtans ir veido pakuotėse vasaromis.

Tinkamumo laikas:

Vieną kartą rengiamas šis agurkų veido dažų bus maždaug 4 dienas, kai laikomas šaldytuve. Ta pati procedūra gali būti atliekama su rožių žiedlapių per vietoj agurkų.

Ar jūs kada nors bandė agurkų kaukė jūsų odai? Išbandykite šį ir leiskite man žinoti, kaip jums patinka. Iki kito karto, rūpintis!

load...