Pasidaryk pats – nuostabus būdas natūraliai paruošti skutimą namuose

Pavargote splurging pinigus brangių paraudimui ir skruostų dėmių gauti natūralų flush jūsų skruostus? Kaip apie bando kažką namų kažką, kad yra visiškai saugus, tačiau 100% veiksminga?

Dabar, mes turime savo dėmesį, pakalbėkime dar daugiau! Šiandien mes pasidengti įdomus, bet veiksmingas „pasidaryk pats padaryti natūralų skruosto dėmę minkšta rausva pylimas ant skruostų. Taigi, dabar jūs galite turėti BABY-kaip rožinis skruostų! Su kelių bendra virtuve ingredientų, galite sukurti skruosto dėmę, kuri bus įdėti daug brangus rinkos pirko produktus gėdos!

Reikalinga produktai:

Patikrinkite produktų, kurie yra reikalingi šiai Pasidaryk pats sąrašą:

  • Pusė vidutinio dydžio burokėliai
  • Rožių vanduo
  • Maišytuvas
  • Kiaurasamtis
  • Mažas konteineris
  • Medvilnės tamponu

Kaip padaryti, kad natūralus skruosto Stain?

Atlikite toliau nurodytus veiksmus, kad natūralus skruosto dėmė:

load...

1 žingsnis:

Mes turime viską, švarus Šiuo samouczku-juk mes bus naudojant šį produktą mūsų veido! Taigi, plauti burokėliai paprasto vandens. Tada, nulupkite išorinį odą su augaliniu skustukas pagalba. Cut smulkiais gabaliukais ir įdėti juos į maišytuvą. Dabar sūkurį su malūnėlis iki Pastebėjus kai vandeningas skystis plaukiojantieji į maišytuvą. Dabar, jums gali būti linkusios pridėti šiek tiek vandens, kad šlifavimo procesas šiek tiek lengviau. Bet ar negali būti gundomas! Mes nenorime, kad praskiesti spalvų gyvumo, mes? Jei reikia ką nors padaryti lengviau šlifuoti, naudoti kai rožių vandeniu.

2 žingsnis:

Dabar, kad burokėliai yra visas skystis, kamienas ją. Supilkite skaidrus skystis, sans jokių gumbų ar gabalus, į švarų dubenį ir iškart perkelti jį į dubenį ar didelis mentele. Tada įdėkite dubenį virš vandens didesniame konteineryje. Kaip aš didelį šaukštą, buvau laikydami šaukštą virš karšto vandens indą sušilti burokėlių sulčių. Laikyti liepsną mažas ir šiltas jį lėtai. Naudokite nedidelį šaukštą įmaišykite sultis, o tai yra daugiau nei viryklės padėti lengvai sustorėjimas produkto komplektacijoje. Tiesiog tegul burokėliai sultys sušilti geras 2 iki 3 minučių ir išimkite ją iš liepsnos.

3 žingsnis:

load...

Dabar pridėti rožių vandeniu šaukštą į burokėlių sulčių. Rožių vanduo padeda minkštinimo ir drėkina odą. Kaip man patinka naudoti tik natūralius produktus, aš naminė rožių vandeniu. Tai gana lengva padaryti. Sugerti rožė gėlė į 4 šaukštų atšaldyto vandens per naktį šaldytuve į savo grynas rožių vandeniu.

4 žingsnis:

Dabar, imtis švarų šaukštą ir maišyti ingredientus gerai.

5 žingsnis:

Tada perkelti mišinį prie konteinerio saugojimui. Čia aš seną kvepalai bylą saugoti burokėliai ir rožių gėlių skruosto atspalvį. Konteineris ar stiklainis turi būti valomos ir gerai dezinfekuotas, kad būtų išvengta bakterinės infekcijos. Valyti ir dezinfekuoti jį naudoti ploviklio tirpalu arba purkšti kai patrinkite spirito į indą veiksmingai išvalyti jį.

Tada užpildyti sulčių ir uždarykite pakuotę, įdėkite jį į šaldytuvą tirštėti iki. Kadangi tai skruosto atspalvis yra visiškai natūralus, be konservantų, reikia jį laikyti šaldytuve, kad jis trunka ilgiau. Jei norite, kad skruosto atspalvis formulė, kuri bus vien tada norėčiau rekomenduoti pridedant šiek tiek daugiau rožių vandeniu.

Naudokite švarią medvilnės tamponu imti skruosto atspalvį dėl taikymo. Taikyti šį natūralų burokėliai ir rožių vandens skruosto atspalvį ryte arba vakare gauti subtilų rožinis raudoną atspalvį jūsų skruostus. Kuo greičiau būtų taikomas skruosto atspalvis, atrodo, kad būtų minkšta rožinės spalvos.

Bet, kai ji oksiduoja maždaug nuo 5 iki 10 minučių, jūsų skruostai bus pakeisti į spalvingas rausvai rožinės spalvos atspalvį, kuris bus atrodo apsvaiginimo bet odos tonas! Rausvai rausvą atspalvį trunka gerą valandą ant skruostų ir reikalauja pakartotinį. Išbandykite ją pasilikti saugūs ir gražūs!

Kaip jūs nuolat skruostus ieško visi paraudo? Pasidalinkite savo paslaptį pas mus.

 

load...