Pasidaryk pats: kaip paruošti Kajalą namuose

Kajal, kuris taip pat vadinamas Kohl buvo plačiai naudojamas tarp moterų visame pasaulyje apibrėžti savo akis gražus išvaizdą. Tai riebus ir sklandžiai kosmetikos, kuri suteikia jūsų akims rasotas šlapias išvaizdą. Ne tik makiažas, Kajal yra taip pat populiarus dėl savo gydomųjų savybių. Jis švelniai ramina akis, atvėsina ją ir apsaugo nuo žalingo saulės spindulių poveikio. Kajal yra prieinama iš pieštukai, lazdos ir gelio pavidalo beveik visur nuo dirt pigiau kaina tie prie daugiau brangesnė firminių tie. Kokie jie bebūtų, dauguma parduotuvėje nusipirkau kajals konservantų ir kitų tokių cheminių medžiagų, kurios gali pakenkti jūsų akis. Jei esate alergiškas tiems parduotuvėje nusipirko kajals, tada jūs galite eiti į namų versiją. Žinoma. Jūs galite padaryti savo Kajal namuose! Ar ne todėl, kad įdomu? Jūs galėtų arba negalėtų būti žinomas, bet Kajal priėmimas yra labai paprastas ir natūralus procesas. Dabar, leiskite mums pamatyti rengiasi savo Kajal namuose veiksmus.

Ką jums reikės:

  1. Izoliatorius stovi
  2. Plona plokštė metalinis
  3. Žiebtuvėlis
  4. Ilga adata
  5. Migdolai
  6. Ne laidininkas adatos rankena
  7. Migdolų aliejus

  Kodėl šie ingredientai?

  Migdolai:

  Migdolų yra natūralių aliejų ir todėl mes pasirinkome jį kaip mūsų Kajal bazę. Jūs galite naudoti bet kokį migdolų savo norą, priklausomai nuo Kajal suma jums reikia skaičių.

  Migdolų aliejus:

  Mes jau naudoti migdolus. Tada kodėl migdolų aliejus? Tai bus klausimas veikia jūsų protas dabar. Mes naudojame migdolų aliejaus, kad jis grynas migdolų Kajal tačiau taip pat galite naudoti keletą lašų ghi vietoj. Vos du ingredientai vyksta mūsų namų Kajal. Cheminės medžiagos ar konservantai. Lengvas ir natūralus ar ne?

  Žingsnis po žingsnio instrukcijas, kad Kajal:

  • Vieta du stovi 180 laipsnių linija paliko 15 cm atstumą tarp jų. Švelniai uždėkite ploną plokštelę ant šių dviejų stovų viršuje. Turėtų būti pakankamai vietos viduje laikyti degančią migdolų kaip parodyta paveikslėlyje.
  • Švelniai įkiškite adatą į migdolų ir palaikykite adatą anketa galą su ne dirigentas. Tai apsaugo nuo šilumos perdavimo ir taip jūsų pirštai bus saugus. Būkite atsargūs, jūs neturėtumėte nutraukti migdolų daugiau nei maitinimui.
  • Dabar naudojant lengvesni ar žvakę, šviesos migdolų ir imtis jį plokštelės, leidžiant dūmus neliesti plokštelės bazę. Po migdolų sustoja deginimas, mesti jį ir atlikite tuos pačius veiksmus su keliais kitais migdolų riešutų. Tegul tamsiai suodžių būti renkami ant plokštelės bazę. Atminkite, kad daugiau migdolus jūs dega, daugiau suodžių gausite.
  • Galiausiai, laužas visą juodą suodžių mažame senosios Kajal stiklainį su tortas peiliu ar kitu scrapper. Pridėti migdolų aliejaus lašą ir gerai išmaišykite su šaukštu pabaigoje. Pridėti alyvos lašas po lašo, kol gausite tirštą ir kreminės konsistencijos tikitės. Du lašai aliejaus yra pakankamai 6 migdolų maždaug.
  • Jūsų naminis natūralus Kajal yra paruoštas naudoti jau dabar! Laikyti tai švarioje ir sausoje vietoje. Įsitikinkite, kad prieš kiekvieną naudojimą nuplaukite ir nusausinkite rankas neleisti jos Niehigieniczny.

  Swatches naminio Kajal:

  load...

  Tit bitai prisiminti:

  • Namų kajals paprastai turi gerą galiojimo laikas, nors jokių konservantų naudojami, bet tai geriau pasiruošti šviežių bent kartą per 4 mėnesius.
  • Palikus šį Kajal per naktį ant jūsų akis, valo ir paaiškina savo akis.
  load...