Paprastas

Gerai apibrėžtos akys yra raktas į pasiekti spalvingas akių makiažą. Tačiau, kartais akių kontūro pradeda veikti žemyn savo akis. Ar ne? Na, nesijaudinkite. Dabar galite pabandyti šiuos nuostabius makiažo gudrybės ir patarimų, kaip išlaikyti akių kontūro paleisti!

Kaip išvengti akių kontūro Nuo neišsitepant?

Atlikite šiuos paprastus patarimus 7 ir sustabdyti akių kontūro neišsitepant po akimis.

1. Panaudojimas Geras Akių kontūrų Formulės

Gera akių kontūro pati formulė niekada neatsisakys ar tepinėlis nuo savo akis. Visada investuoti į gerą akių kontūro Jūsų akių makiažas. Tai pavyks būti jūsų geriausias draugas makiažas. Jums nereikia pirkti brangiai akių kontūro, kad jis būtų geras. Jei negalite sau leisti aukštos klasės prekių ženklų, tai geriausia eiti prieinamą Eyeliners. Geriausi biudžeto Eyeliners apima Lakme Absoliutus Shine pieštukas, Maybelline Hyper Blizgus skystus akių kontūro dažus ir KRYOLAN skystus akių kontūro dažus.

2. Taikyti makiažo In The paakių zoną

Paimkite savo mėgstamą makiažo ir taikyti jį glostydamas judesius ant paakių srityje. Šis žingsnis leis išvengti savo akių kontūro paleisti. Ji taip pat apsaugo savo patekimo į smulkių linijų pagal akių srityje. Vakaras iš odos, kreminės formulė makiažo užpildo visas linijas. Jis veikia kaip barjeras tarp odos ir jūsų akių kontūro, kad formulė trunka ilgiau ir lieka švieži.

load...

3. Pabandykite sluoksniavimasis technika

Ar ne mes visi stengiamės sluoksniavimasis mūsų lūpų, kad jis energingas ir ilgalaikis? Toks metodas yra paprastas – kreiptis, ištrink ir pakartotinai dar kartą! Na, pats triukas taikoma jūsų akių kontūro taip pat. Tai paprasta idėja saugo jūsų akių kontūro sveika visą dieną. Pradėkite taikyti savo akių kontūro ir tada švelniai išsitepti jį su pieštuku ar teptuku vatos tamponu. Tada pakartotinai dar kartą ir jūsų akių kontūro truks tikrai ilgai. Jis nebus slydimo, tepinėlis ar nuslysti savo akis!

4. Taikyti veido pudra

Aš žinau, tu girdi jį pirmą kartą, tačiau jis daro stebuklus! Lygiai taip pat nustatyti savo kremo pagrindą su milteliais apsaugo nuo susiglamžymo, milteliai vokų prieš taikant akių kontūro vengti susiglamžymo ir nenuslystų nuo akių kontūro. Šis metodas padeda nustatyti akių kontūro nesugadintos ir vietoje.

5. Naudokite absorbentai lakštai

Šis triukas bus labai padėti žmonėms su riebiai odai. Jūs galbūt jau pastebėjote, keletą kartų, kad per vieną taikymo makiažas valandą, kai valymo ir Tłustość atsiranda aplink akis ir T-zonos veido sritis. Naudokite gerus naftos sugeriančias lapus ir sausai nuo srities pašalinti bet kokį riebumą, kuris gali sukelti greitesniam raukšlių išsilyginimo ir slydimo savo akių kontūro.

6. Naudokite Gruntas

Akių gruntas padeda nustatyti ir intensyvinti savo akių šešėliai. Ji taip pat padeda užkirsti kelią savo akių kontūro nuo susiglamžymo. Pradėti taikyti akių gruntą ir nustatykite ją su savo mėgstamą suspausti milteliai, ir tada taikyti savo akių kontūro, kad ji ilgai, visą dieną.

7. Sandarinimo It Up

Jei vandeniui akių kontūro formules vis dar bėga, pabandykite Eyeliner sandariklis, kurie yra lengvai prieinama šiandien. Gruntas padeda nustatyti akių kontūro vietoje ilgas valandas. KRYOLAN pieštukas gruntas ir Make Up Forever „akių kontūro sandariklis galite lengvai padaryti jūsų akių kontūro nugalėtojas Jums!

load...

Paprasta pamoka Kaip Stotelė Eyeliner Nuo neišsitepant

Produktai, naudojami

Čia yra produktų, kad jums reikia, kad jūsų mėgstamą akių kontūro paleisti žemyn akis sąrašas:

  • Kompaktiškas arba permatomi milteliai
  • Shimmery aukso akių šešėliai iš elfas 144 galutinis Akių šešėliai paletės (neprivaloma)
  • Matinė juoda Akių šešėliai iš „Oriflame“ Marcel Akių šešėliai ir skaistalai paletės.
  • Loreal Million Lashes „blakstienų tušas
  • Lakme Absoliutus Kohlis Galutinis Kajal

Palaipsniui Susipažinkite

1 žingsnis: paglostyti Paakių kremas

Prieš mes judėti į faktinį pamoka, mes turime gauti mūsų akys pasiruošę! Švelniai paglostyti tikrą akių kremą į paakių srityje drėkinti ir sumažinti bet kokį džiūvimą, kad yra. Taikyti ir mišinys jį visiškai su šviesos ranka, kol jis visiškai įsigeria į odą. Žmonės su pigmentinių vokų reikės naudoti apelsinų ar persikų spalvos korektorių iki makiažo sluoksniavimasis gauti nepriekaištinga apdaila.

Paimkite skysčio arba kremo makiažo ir švelniai paglostyti jį savo paakių srityje. Jei turite pigmentinių vokų, tada galite taikyti makiažo virš akių srityje per daug. Šis triukas bus išlaikyti jūsų akių kontūro vietoje ir užkirsti kelią veikia. Papildoma nauda dėvėti makiažo yra tai, kad jis neleidžia patekimo į Kajal į plonas smulkių linijų savo paakių srityje. Kreminė formulė produkto užpildo visus odos linijas, sukurti nepriekaištingą bazę. Jis taip pat veikia kaip barjeras tarp Jūsų odos ir akių kontūro.

2 žingsnis: Nustatykite makiažo

Tada, nustatyti makiažo anksčiau su permatomų arba suspausti milteliai taikomi siekiant apsaugoti dergimas kremo arba skystų produktų. Pasirinkite purūs milteliai arba akių šešėliai teptuku ir įkelti šiek tiek miltelių, tada paglostyti ant vokų, taip pat pagal akių srityje, kad būtų išvengta slydimo išjungti savo akių kontūro. Ši makiažo technika mylimas makiažas menininkų, nes ji nustato akių kontūro sveika ilgas valandas!

3 žingsnis: Taikyti Eyeliner

Kitas žingsnis yra akių kontūro taikymo. Pasirinkite tobulą akių kontūro formulę, priklausomai nuo jūsų akių srityje. Formulė vaidina svarbų vaidmenį užkertant kelią veikimą Eyeliners. Ilgai nešioti ir išsitepti įrodymas formules truks ilgiau ir jums nereikės nerimauti dėl jų dergimas išjungti savo akis. Jūs tikrai nereikia investuoti į brangius Eyeliners. Jei tikrai negali sau leisti brangių aukštos klasės prekių ženklų, tada geriausia yra pasirinkti prieinamą Eyeliners kaip Lakme Eyeconic Kajal, Maybelline Colossal Kajal, Loreal MAGIQUE Kajal. Tai yra geriausias biudžeto draugiškas kajals, kurie yra lengvai prieinami ir likti ilgas valandas. Taikyti Kajal storai ar plonai ant savo apatinę blakstienų liniją taip pat linija savo vaterlinijos su juo.

4 žingsnis: Nustatykite Kajal

Kitas žingsnis yra nustatyti Kajal kaip mes padarėme su makiažo anksčiau. Tai tikrai puikus triukas sustabdyti akių kontūro nuo dergimas ar veikia. Tepdami akių kontūro, leiskite jam išdžiūti nuo 2 iki 3 sekundžių. Tada patraukti juodą akių šešėliai ir sluoksnis visa tai per savo akių kontūro. Akių šešėliai turėtų būti tos pačios spalvos jūsų akių kontūro. Naudoti bauda ploną arba smailiu akių kontūro šepečiu sukurti tvarkingą ir tikslią apdaila.

5 žingsnis: Milteliai Žemutinė Pagal Akių Plotas

Paskutinis žingsnis yra į miltelius apatinė pagal akių srityje vėl su labai šviesos ranka. Šis žingsnis bus pašalinti bet rudenį mokinius paliko juodą akių šešėlių, taip pat užkirsti kelią tolesniam kasdieninį akių kontūro.

Štai ir viskas, turite sandarinimo nepralaidūs savo akių kontūro geras! Dabar roko dieną nuo ryto iki vakaro su jokia Kajal baimė dergimas ar veikia! Pasilinksmink!

Kaip išvengti savo akių kontūro iš smudging? Pasidalinkite savo patarimais su mumis.

load...