Paimkime židinį!

Tikriausiai susijęs dauguma žmonių židinys su komfortu, komfortas namuose. Todėl, noras sukurti vien savo židinys nestebina. Tačiau vienas noras, žinoma, nepakanka, taip pat reikia surinkti reikiamą informaciją, kuri padės padaryti ugnį savo rankomis. 

– Statybos ugnies – misija

Židiniai interjero, žinoma, vaidina svarbų vaidmenį. Jie ne tik sukurti komforto jausmą, bet ir gerai šildomoje patalpoje. Tačiau nereikia tikėtis, kad židinys gali „apšiltinti“ didelį kambarį: jo efektyvumo lygis siekia tik 20%. Todėl, židinys vis dar reikia būti traktuojami labiau kaip dekoro elementas ir įgyti alternatyvius būdus šildymą.

Židinys kuro kameroje turi būti plati, tačiau tuo pačiu metu su mažai gylio, padidinti šilumos energijos peržengė ugnies ir šildo patalpą. Dauguma praktiška pastatyti židiniai arti sienų, geriau bus tarp dviejų vidinių sienų kampas. Bet šalia langų įdiegti židiniai nėra būtina, kaip juodraščius ir hipotermija židinys blogai. Židinys taip pat geriausia įdiegti į kambario plotas 20 kvadratinių metrų. M, nes mažesnio ploto nebus pateikti oro srauto, kurio pakaktų degimui.

load...

– Kur yra įdėti komforto gabalas?

Jei jūs neturite sekti Feng shui mokymą ir sukurti židiniai pagal taisykles, tada jie gali būti įrengti tiek išorės ir vidinės sienelės.

Pagrindinis aspektas židinio su savo rankas statybos yra būtent iš namų pasirinkimas ir vieta, kur kaminas eis. Todėl būtina tiksliai nustatyti, kur jis dedamas ir kaip dizainas bus eiti į kaminą.

Jei jūs nuspręsite padaryti židinys ant lauko sienos ir vamzdžio išėjimo į gatvę, atsižvelgti į tai, kad jūs turite siekti nuo gavimo leidimo iš atitinkamų institucijų. Jei namas yra medinis, būtina būtinai laikykitės visų priešgaisrinės apsaugos priemonių.

Vienas iš populiariausių tipų židinio yra kampas atsižvelgiant į tai, kad ji sukuria visiško komforto jausmą. Įdėkite nedidelį staliuką prie židinio, sofos, ir kiekvieną vakarą jis duos malonių pojūčių daug ir sukurti visiškai atsipalaiduoti jausmas.

Tačiau, prieš jums patinka komfortas, būtina, žinoma, sukurti. Kur yra židinys, jis jau yra žinoma, bet vis dar yra daug niuansų, kurie gali kliudyti komfortą.

load...

– atsižvelgti į visus niuansus į židinio statyba

Taigi, siekiant sukurti Židinys su savo rankas, jūs turite tiksliai nustatyti tvarką, kuri bus naudojama, kuriuo schemą. Toliau, jums reikia pasirinkti tinkamus poryadovkoy piešinius, kurie bus nurodyti, kaip ji yra patogiau sukrauti židinys. Brėžinyje turi būti nurodyta židinys yra pjūvis toliau kiekvienoje eilutėje ir priekinio eskizas. Patogiausias būdas sukurti piešinį ant milimetrinio popieriaus arba sužymėtas kvadratėliais popieriaus. Taigi, kaip jūs dar padaryti gaisrą? Kur turėčiau pradėti?

Norėdami nustatyti, kokio dydžio bus židinys, pirmiausia reikia atsižvelgti į kambario dydį: jos plotas ir tūris. Apibrėžus dydį ir vietą, būtina nustatyti tikslią ženklinimas, tada sklypas kontūrus iš pakuros ir sienos grindų, po to viršutinė dalis pamatų lovos hidroizoliacinės medžiagos – stogų veltinis, pvz.

Sprendimas turi būti naudojamas rodant Ugniai atsparios plytos neturėtų prilimpa prie rankų ir įrankio arba subyrės. Jo konsistencija turi būti panašus į tešlą ir palaikyti formą. Mūras turi būti lygūs, sprendimas neturėtų išsikišti už tai, viskas, ko jums reikia pašalinti perteklių ir nuvalykite drėgnu skudurėliu. Vidinis paviršius kamino tinkavimo nėra būtina, kaip kaitinant, molis būtų byrėti, leistų sparčiai sunaikinimo struktūros.

– Medžiagos pasirinkimas židiniu

Nurodykite statybinių medžiagų židinys, jūs beveik prognozuoti savo gyvenimą. Štai kodėl medžiagos pasirinkimas turėtų būti vertinamas labai atsakingai. Židiniai gali būti pagaminti iš smiltainio, marmuro ir plytų. Būtent šios medžiagos yra laikoma labiausiai patikimas ir patvarus.

Plytos naudojamos statybai židiniu, gali būti raudonos arba ugniai. Tačiau, židiniai, žinoma, taip pat yra gana skiriasi nuo medžiagų, tokių kaip poliuretano arba medienos.

Visi židinio reikia pasirinkti labai atsargiai, ieško ir kiekvieną plytų tikrinti. Žinoma, taip pat reikia mūro laikomi gera, ji turi naudoti specialų segtuvų sprendimą, kuris susideda iš cemento, molio ir smėlio mišinio. Geriausias molis laikomas kambro (mėlyna) molis, nors kitų rūšių molio taip pat nereikia pamiršti.

Norėdami sprendimas liko aukštą kokybę, turi būti kruopščiai nuplauti smėlio, pašalinant iš jos nepageidaujamų priemaišų ir šiukšlių. Cemento naudojamas dedeklėms žymę 200 arba 300.

Statybinės medžiagos, kurios naudojamos daugiausia ugnies savo rankomis statybos:

– smėlio frakcija 1,5 mm – 0,7 m3, atsižvelgiant į išlaidų ant pamatų;

– žvyro frakcija 2-6 mm, apie 0,2 m3;

– Portlendo cementas – iki 100 kg, su pamatų trumpą laiką;

– Molis – 0,5 m3 molio suvartojimas priklauso nuo riebalų kiekio.

Taip pat reikia yra medžiagos, kurios neturi vaidinti svarbų vaidmenį židinio, bet ne mažiau kaip:

– grotelės;

– ekranas židiniu;

– krosnies vožtuvas arba sklendė;

– armatūrinio plieno iš 0,7 m ir 10 mm skersmens – 20 vnt.

load...