Nutella – populiarios lazdyno riešutų šokolado plitimui

Šiuo metu, mes esame tikri, kad kiekvienas girdėjo šios populiarios lazdyno riešutų šokolado plitimui, žinomas kaip Nutella. Ir jei dar neturite, jums gali tiesiog norite pakuoti savo nugarą ir galvą į Marsą!

Ir tiems iš jūsų, kurie turi, tai tikriausiai turite valgyti šį skanus plitimą su duona ar blynelių taip, kad primena žemės riešutų sviesto, tik šokolado y ir słodszego. Tai pirmą kartą buvo sukurta 1940 metais konditerijos gamintojos „Pietro Ferrero, kaip makaronų gianduja, bet dėl ​​to, kad šokolado trūkumą jis nuvyko į gauti pradėjo per metus 1964 iki populiarus vardas, Nutella.

Labai populiarus vakaruose, kai mitybos specialistai suskirstyti į žąsis plitimą kaip daug kalorijų ir penėti. Taip, Nutella nėra – mes pakartoti nėra – „sveikas maistas“. Tačiau tyrimai sako, kad dėl riešutų turinį, reikalaujantis Nutella mažų proporcijų gali būti vienodai saugūs ir mitybos. Su tuo, mes išvardyti keletą Nutella faktus ir naudą jums perskaityti prieš jums užkandis prie jų… Nom nom

Ingredientai Nutella

Nutella yra populiarus plitimas suvartoja didelį gyventojų segmentą.

load...
 • Pagrindinis komponentas yra Nutella kakavos ir cukraus.
 • Prekės ženklas sudėtyje yra riešutų skonio, kuris lieka savo antrinės ingredientą.
 • Pagrindiniai ingredientai Nutella, tačiau tai, kad kakavos, lazdynų riešutų, cukraus, modifikuoto palmių aliejaus, išrūgų miltelių, nugriebto pieno milteliai, vanilino, ir lecitino.
 • Kai kuriose JAV valstijose, Nutella yra reklamuojami ir parduodami kaip „Riešutas grietinėlė“, kuriame yra papildomas ingredientas sojos baltymų.

Nutella Mitybos informacija:

Nutella sudėtyje pernelyg daug riebalų ir baltymų. Kaip iš tiesų, jūs turėtumėte pabandyti išvengti produkto, jei turite antsvorio arba yra nutukę. Tačiau produktas nėra tikėtina, kad pakenkti jūsų bendrą sveikatą ir atvyksta supakuota su gana įtikinamų naudą sveikatai skaičius. Kaip 2-šaukštai Nutella yra 1 gramas pluošto ir taip pat 4 proc kasdienių geležies ir kalcio poreikius. Ir nors jūs galite mėgautis produkto vieną ar du kartus per savaitę, įsitikinkite, kad jums iškirpti riebalų, darbo. Kitiems, o ypač vaikams, skleisti Nutella su nemaltų kviečių skrudinta duona arba Bajgiel ir pridėti daugiau pluošto savo mitybą.

Eteriniai Nutella Mitybos privalumai:

1. Aukštos kalorijų kiekis:

Nutella yra pagamintas iš kalorijų-tanki sudedamųjų dalių, pavyzdžiui KARAITE. Du arbatinius šaukštelius porcijos Nutella pasiūlyti apie 200 kalorijų, o tai gerokai didelis. Vien tai suteikia 10% reguliariai paklausa 2000 kalorijų.

2. Riebumas:

Nutella yra didelis riebalų kiekis taip pat. Galima būtų gauti 11gm riebalų kiekvieno 2-šaukštelis porcijas Nutella. Iš šio 11gms riebalų, 3.5gm yra sočiųjų riebalų. Būdamas didelis riebumas, tai nereiškia, kad tinkamą patiekalą žmonėms, kenčiantiems nuo širdies ir kraujagyslių sutrikimų. Tačiau, Nutella yra didelis kiekis nesočiųjų riebalų, taip pat. Tai padeda valdyti cholesterolio lygį, o tipas – 2 tipo cukriniu diabetu.

3. Mineralinių turinys:

Be to, kad didelis kalorijų ir riebalų kiekiu, Nutella gausu esminių mineralų taip pat. Ji siūlo apie 4% per dieną, rekomenduojama dalį tiek kalcio ir geležies atitinkamai. Nutella yra turtingas parduotuvė ATP ar adenozintrifosfatu, kuri padeda tiekti energiją.

4. Glitimo Turinys:

Glitimo ar mononatrio glutamatas yra laikomas gana kenksmingi. Nutella nėra jokių glitimo turinčių kaušeliai grūdų.

load...

5. Maistinės skaidulos:

Nutella nėra didelis kiekis maistinių skaidulų.

Nutella Maistinė:

 • Kalorijos – 95kcal
 • Bendras riebalų – 5.5gm iš kurių sočiųjų riebalų – 3.5gm
 • Cholesterolis – 0mg
 • Natris – 7,5 mg
 • Kalis – 0mg
 • Iš viso angliavandenių – 11gm
 • Baltymai – 1.5gm

Nutella, kas?

Tikimės, kad jums patiks šis skanus plitimą. Įsitikinkite, kad jums skaityti straipsnį kruopščiai žinoti, kiek yra gerai jums suvartoja. Mėgaukitės skaniais plitimą ir pasakykite mums, ką naudoti ją su, žemiau komentaruose!

load...