Norvegijoje sulaikytas Rusijos pilietis. Britai susidomėjio kitų ES valstybių narių pasų

Pasak žiniasklaidos naujienos Petrovsky yra neonacistas.

Rusijos pilietis įsikūrusi Norvegijoje, kur jis gyveno nuo 2004 metų, pripažįstamas kaip grėsmė nacionaliniam saugumui, ir įdėti jį palikti šalį.

Pasak Ukrainos žiniasklaida naujienų Petrovsky 2014 santechnikas siauliuose vienetas Rusič Top dalyvavo ataka Ukrainiečių savanoris bataliono Aidar skiltyje. Jis taip pat kaltinamas nužudymu ir kankinimu sulaikytųjų.

Oficiali Rusijos reakcija į šią informaciją dar.

load...

Rusija okupavo Ukrainą 2014 vasario valdo Krymo pusiasalyje. Nuo 2014 balandžio Maskva rėmė ir ginkluoti kovotojai, diversantai ir vienetai Rusijos reguliariai kareivių užėmė didelę teritoriją Luhans’ka ir Donecko Ukrainos regionuose rytuose.

Laikraščių: sparčiai išaugo britų susidomėjimas kitų ES valstybių narių pasų

Aštuonis mėnesius 2016 per 2800 britų paprašyta, kad jie būtų suteikta 18 šalių, pateikusių pilietybę. Palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, kurį iš apibrėžties nuo skaičius padidėjo 250%.

Sparčiausiai auganti paraiškų skaičius Danijoje – nuo 30 iki 300-osioms

Brexit po referendumo, kai daugelis pradėjo turėti susirūpinimą dėl judėjimo laisvės ES, smarkiai išaugo paraiškų taip pat nustatė, Italijoje, Airijoje ir Švedijoje.

load...

Aštuonis mėnesius dauguma programų buto remonto darbai kaune – daugiau kaip 1100 – gavo Švedijoje. Prašymas augimo kreivė pasiekė kulminaciją kitą savaitę po referendumo.

Dublinas anksčiau šį mėnesį paskelbė, kad paraiškų šiais metais Airijos pasų nuo liepos skaičius iki rugsėjo siekė 37 306. Lyginant tą patį laikotarpį pernai buvo 20,360 tokie prašymai.

Pasak populiariausių vaizdo duomenis į ES ne JK gyvenantys ne mažiau kaip 1,2 milijono Didžiosios Britanijos piliečių.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *