Norvegija nuotykių arba Mano nuotrauka ant fono objektas

load...

Nagrinėjant socialinius tinklus daugelyje grupių keliautojams, mano draugė Anita gana atsitiktinai „uzrakusi“ Maris „ir Aigars su nuostabiu pasiūlymu. Dviejų savaičių kelionė per Norvegiją (su visais valgyti) kainuos tik 270 latų, plius nenuspėjamas kempingas mokestį!

Kelias

Didelis autobusas naudojamas vietoj dviejų mažyčių akimirksniu sujungia grupė sudaro santykiai asmens, juda greičiau. Leidžiama statyti autobusų ir automobilių stovėjimo aikštelę, ir salēkšana grįžti į svetaines yra minučių reikalas. Vaizdas iš lango tobula, jei vienas iš galinės sėdynės todėl nemanau, kad vairuotojas gali pamainīties kitus keleivius. Ilgesnio kelionių gabalus lengva žaisti tiek muldamās ir kortų žaidimus, ir taip pat pasakoti anekdotų, visi jie išgirs be mikrofono.

Nakvynė

load...

Ji suteikia malonią kelionę netikėtumas poveikį. Norvegijos kempingai paprastai yra tie, kurie keliones i portugalija tez tour šeima galėtų gerai gyventi kiekvieną dieną. Variacijos mūsų yra skirtingas – nuo vietos, kur yra didžiulis nemokamai baseinas ir pirtis, ir labai reikia maždaug vidurnaktį rainstorms palapinėse, nes visi namų okupuotose darbuotojų migrantų. Bet iš nuomotojo poilsio prideda papildomų nebaigtus namus išsinuomoti nemokamai (vienintelis skirtumas – nėra elektros, ir jūs negalite užrakinti duris… mes tiesiog nereikia daryti Norvegijoje) ir net laivai ir tinkleliai žvejybos fiordo!

Maisto

Norvegija imasi žvejų! Visas savaitę maitinosi ruoštis pokyčiams juos lydintiems produktus, ir kiekvieno valgio buvo giriamas. Bet protas liko:

  • fiordo izmakšķerētās skumbrės (visiškai kitoks skonis nei Rygoje galima įsigyti rinkoje!)
  • Bergeno žuvų turgaus pirkti banginių mėsą (nieko ypatinga remti keliones i turkija novaturas banginių) < /li>
  • banga pakėlė midijos (pilnas puodas)
  • tinklai įstrigę ryklius (pelekų sriuba iš puikiai, bet virti per putrīga nuoseklumą).

ir didžioji žemuogės Pievos! Didieji mėlynių krūmai! Laukiniai avietės be vieno kirmino! Kaip norvegai grybai neskaito šią parinktį, galite taip pat reikia nepamiršti.

po ranka

Mes visi tikrai privalomas „mano nuotrauka ant objekto fone“ ir kopų, kur turbūt civilizuotos organizuoja kelionių grupių neuzlīstu kaip baisu kietas Roebuck atgal. Jis buvo baigtas su trijų skirtingų spalvų ežerų vienoje vietoje. Ieškoti naujų takai ir plaukti nuogas kur pulkai turistų netrukdytų. Stavangeris parodė, kad kasmet vyksta grafiti festivalis ir miesto yra įdomi keliones i malta novaturas alternatyva meno vietą. Tačiau, žinoma, verta mėgautis nuokalnėje paleisti su skriemuliu visoje kanjono ir gumijlēcienu į daugiau gylio nei dvigubai, kas yra prieinama Sigulda.

grupė

15 žmonių kiekvienoje grupėje gali būti asmenybės formą ir prisidėti prie bendros gerovės. Žvejų, vėžiagyvių rinkėjai, braškių skaitytojų viesībspēļu organizatoriai, stalo žaidimai kaupikliai, žmonės su gastronomijos iniciatyva, skleidėjų, smīdinātāji šnipai nivelēt… Nereikia apriboti ir disciplina, kuri yra įsipareigojusi iki penkiasdešimties žmonių grupės vadovas laiku valdyti palikti vienas šarvuotas programa objekto į kitą. Ši programa skiriasi priklausomai nuo grupės pageidavimus, oro ir gyvenimo galimybes. Mūsų vairuotojas ministras Aigaras ir elgiasi lygiai taip pat kaip žmonių, kurie patys mėgsta keliauti ir nori patraukti iki tuziną naujų draugų.

Ir jūs dažnai matėme, kad 15 anksčiau svetimi vienas kitam po dviejų savaičių kelionės klasėje, Przekornie širdies hugging?

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *