Neutralus plaukų spalvos vadovas – kokia spalva Jums tinka geriausiai?

Mūsų plaukų spalva yra tai, ką mes jau gimsta su. Bet ji laikui bėgant kinta dėl kelių priežasčių, pavyzdžiui, gyvenimo būdo ir tarša. Ne kiekvienas jaučiasi patenkinti savo natūralios plaukų spalvos. Daugelis eilė dažiklių gauti skirtingą išvaizdą, o kiti naudoja plaukų dažus padengti savo pilka sruogų. Plaukų spalva dažnai grupuojami į „šiltas“ ar „kietas“ tonai. „Šilta“ reiškia atspalvių su geltona atspalviu, o „kietas“ reiškia nieko su mėlynu atspalviu. Bet yra ir kita spalva – neutrali, kuris yra šiltas ir vėsioje spalvų derinys.

Kas yra neutralūs Plaukų spalvos?

Neutralios spalvos neturi jokio konkretaus tonas, tačiau gali būti palyginti su smėlio spalvos ne paplūdimyje. Ahh, ką poetišką aprašymas plaukų spalva! Su neutralios spalvos problema yra tai, kad nerodo per vieną paraišką, ir turi bent paraiškų pora tikrai suspindės. Kreipdamiesi neutralią spalvą, vienas visada turi paprašyti Kirpėjas paliesti su spalva blizgus tarp taikomųjų programų, nes ji laikyti atokiau nepageidaujamų tonus. Neutralios spalvos taip pat gali būti palyginti su Ashe spalvą. Vienintelis skirtumas yra tas, kad Ashe yra tamsesnis nei neutralus tonas. Jei vienas nori gauti geriausią neutralų toną, tada vienas turi gauti Ashe spalva padaryti, o po to, šampūnas bent du tris kartus, kad Ashe spalva lėtai atsitraukia gyvasis ir daro kelią tobulos neutralios spalvos.

 [Skaityti: raudona plaukų spalva Guide]

Vienintelė problema su tai, kad niekas nenori šampūnas porą kartų ir pasiekti geriausią spalvą. Ką kiekvienas tikisi, kad tai vaikščioti iš salono su galva pilna puikiai dažytiems plaukams. Bet tai klausia, kaip per daug iš stilistas. Mes turime įdėti šiek tiek pastangų, jei norime, kad mūsų plaukai atrodo gerai. Taip pat svarbu, kondicionuoti plaukai reguliariai taikant neutralią plaukų spalvą. Neutralios spalvos pradeda gauti nuobodu su pakartotinai plaunant; Todėl sugrąžinti blizgesį ir blizgesį vienas turi kondicionuoja plaukus.

load...

Privalumai neutralaus plaukų spalvos:

Iš neutralios spalvos privalumas yra tai, kad komentarai beveik visi odos tonus – sąžiningai, vidutiniškai ar tamsiai. Vienintelė vieta reikia apsvarstyti prieš taikant neutralios spalvos yra tai, kad ar tai pagerina ar puoselėja One atrodo.

  • Neutralus Plaukų spalvos kostiumas tiek šiltas ir kietas odos tonai. Plaukų spalvos, pavyzdžiui, juoda, šviesiai ir tamsiai rudais atspalviais gali būti apibūdinta kaip neutralių spalvų, kaip jie suporuoti gražiai su visais odos tonai.
  • Žmonės su vėsioje odos tonas visada turėtų pasirinkti neutralios pavėsyje, nes jie jau yra teisinga ir turi Pink savo odos atspalvį. Tikrosios skaldytos žmonės turėtų vengti raudonos arba auksinės Šviesūs o prilimpa prie pelenų ar kitų neutralių atspalvių.

[Skaityti: plaukų spalva Patarimai ir gudrybės]

  • Jei vienas nenori eksperimentuoti per daug, o nori jų plaukai būtų vienos spalvos nuo šaknų iki galiukų, tada vienas turėtų apsvarstyti neutralią spalvą. Pasiekti neutrali ar yra Pelenų spalvos, vienas pirmiausia turėtų eiti į profesionalus ir pašalinti visus anksčiau taikytą spalvos pėdsakus iš savo plaukų. Bet jei vienas dažymo plaukus dėl jų pačių, tada vienas visada turėtų pirkti dažų su žodžiu „pelenų“ arba „neutrali“ Spalvų vardu.
  • Apskritai, balta, juoda ir ruda spalvos atspalviai yra laikomas neutraliu požiūriu plaukų spalvos. Tačiau, ruda yra tiesa neutrali spalva, kai jis ateina į plaukus. Neutralūs iš juodos į palest Šviesūs, puikiai atrodo ant daugumos žmonių.

[Skaityti: Plaukų priežiūra Patarimai ir gudrybės]

Neutral plaukų spalva atspalvių paprastai yra lygiomis dalimis visiems trims pirminių spalvų derinys. Šios spalvos yra dažniausiai naudojamas padengti balta arba pilka plaukus, nes ji užtikrina aprėptį ir aiškius signalus. Tačiau, jei jūs ieškote drastiškai Plaukų makeover, neutralūs atspalviai tikrai neveiks! Norėdami, kad jūs turite pabandyti radikalesnių atspalvių, pavyzdžiui, blondinė ir vario.

load...