Nepirkite užsienietis kaltina Lenkijos ir Lietuvos produkto rinkodaros parlamentinę kavinė

„Nepirkite užsienietis“ kaltina Lenkijos ir Lietuvos produkto rinkodaros parlamentinę kavinė
Judėjimas vidaus produktus „Nepirkite užsienio“ vadovai skundžiasi parlamentinės kavinė vadovams Nepatriotisks asortimentą produktų, kaip kavinė parduodama daugiausia importuoja produktus.

Kaip informavo atstovas judėjimo Andis Jēkabsons trečiadienis judėjimų „Nepirkite užsienietis!“ Parlamento atstovais pažymėjo, kad Lietuvos parlamentas kavinė produktai vietoj įteikus Lenkijos bendrovės „Mlekovita“ pagamino 3,2% pieno „mléko“. Savo ruožtu, geriamojo vandens riboja Lietuvos „Baltijos“ Mineraliniai Vanden kompanijoje „produktas“ Tichė „.

Ne Lietuvos pieno arba vandens parlamento kavinėje nėra, sakė Jēkobsons.
„Žuvis pūva nuo galvos. Lietuvos parlamentarai kalbėti apie mus paremti nacionalines verslininkai, verslo aplinka, ir kaip, jo veiklai turėtų rodyti pavyzdį, pasirinkdami Latvijos pagamintus produktus. Situacija Seimas pastatas simbolizuoja politinį požiūrį į Lietuvos pramonės, kaip visumos. Nereikia pabrėžti, kad Lenkijos Lietuvos pieno ir vandens, jūs galite gauti didelį kiekį kokybę Latvijos produktus. Tai rodo, kad judėjimas „Nepirkite užsienietis“ vis dar daug reikia padaryti „, sakė Jekabsonas.

Kaip pranešama, judesio „Nepirkite užsienio“ sukurtas 2012 metu Latvijos produktų skatinimo pabaigos. Šiuo metu Lietuvos judėjimas įtraukiant 17 maisto ir gėrimų pramonės įmonės – „Lokiai“, „Karavela“, „Zemitani“, „Home made daržoves“, „Lietuvos pienas“, „Panevėžio mėsos fabrikas“, „Blue Lagoon“, „Vecsiljāņi ‘“ Tėrvetės „,“ Užavas alus „,“ laimėti „, skirta“ Valmiermuižas alaus „,“ Livonijos „Bauskės alus“, „Jelgavos malūnas“, „Brolis“, „Piebalgas alus“ ir „Ryga vagonas gamykla“.

load...
load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *