Nepavyko aukciono įkeistą orlaivių Krājbanka

Pirmadienis suteikė gerą likvidavimas UAB „Lietuvos taupomasis bankas“ („taupomasis bankas“) įsipareigojo orlaivis „Learjet 60“ neįvyko, nes jis buvo prisijungęs ne dalyviui, bankas informavo administratoriumi UAB „KPMG Baltics“ atstovas Oskaras Fīrmanis.

UAB „Hosley Company Limited“ šiuo metu priklauso orlaiviai buvo parduoti aukcione, kaip vieną turto fondu su kitų komercinių objektų – „Postimus Limited“ valdo 100% „Simplejet E“ akcijų.

Akcijos yra verta vieno pl, tačiau lėktuvas įvertis 4,5 milijonų JAV dolerių, po Lietuvos banko vasario 6 JAV kursas buvo 2.344.500 latas. Taigi aukcionas Pradinė kaina buvo nustatyta 2.344.501 litų, kurie nėra apmokestinama pridėtinės vertės mokesčiu 21%.

Kaip pranešė Vilniaus apygardos teismas Geg 2012 nusprendė pradėti „taupomasis bankas“ bankroto. Bankroto paprašė „taupomasis bankas“ administratorius atidarymą – audito bendrovė „KPMG Baltics“, – kurioje daroma išvada, kad nė viena iš keturių pagal banko reabilitacijos gautais pasiūlymais yra neįgyvendinamas. Finansų ir kapitalo rinkos komisija patvirtino iš bankų nemokumo sprendimo bankroto.

load...
load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *