Naujieji Metai tradicijos pasaulyje

Pasaulis būtų nuobodu, jei visi Naujųjų metų vietos tikėtis pats, bet tai nėra, nes kiekviena šalis turi savo tradicijas, Naujųjų Metų išvakarės, ne mažiau įdomi ir iškilmingai, kaip mūsų latvių papročių.

Kalendorius

Kalendorius

Australija mano, kad kiaulė yra sėkmės simbolis, todėl Naujųjų metų rengia tradicinius Australijos kiaulienos patiekalų, bet desertas patiekiamas mėtų ledų, kuris yra keturių lapų dobilų formos.

load...

Kalendorius

Kalendorius Anglija tradicija, kad Naujieji metai yra pirmas svečias turi būti žmogus, kuris atneša dovanas namų savininkams.

Kalendorius

Velsas Kalendorius Naujieji Metai tradicija yra prijungtas prie laikrodžio. Kai laikrodis pirmas žiūrėti žaidimą, jūs atidarote duris namo viskas blogai, kad buvo šiemet, neišnyks. O kai išgirsite laikrodis ryškus 12, paradas durys atviros namų, todėl skambinant Naujųjų Metų.

Kalendorius

Kalendorius Ispanija turi Naujųjų metų tradicija valgyti 12 vynuogių, kiekvieną vynuogių kiekvieno laikrodžio įvarčiu. Ispanai mano, kad 12 vynuogės atneš laimę už 12 mėnesių.

Kalendorius

Kalendorius Naujieji Metai Japonijoje namus puošia pušų šakų, bambuko ir slyvų žiedų kotelių, kurie ilgaamžiškumo, gerovės ir didybės simbolis.

Kalendorius

Kalendorius Indija švenčia indų Naujuosius metus, kur žmonės keičiasi dovanomis ir sveikinimais. Indų Naujieji Metai šventė susideda iš žibalinių lempų, naujų drabužių pirkti ir dovanoti, dovanoti, saldainių, gimines ir kaimynus, taip pat maldas Viešpats Ganeša ir deivės Laxmi, kuris traukia žmones klestėjimą ir turtus.

Kalendorius

Kalendorius JAV susirenka Naujųjų Metų išvakarės Times Square, Niujorkas, ir ten laukia nauji metai su Naujųjų Metų išvakarės atveju, kai visi iš 0:00 nuotaika, suteikiant garsiai signalus iš mašinų garsiai rėkia Cheers ir vienas kito bučinių dalyvavimo.

Kalendorius

Kalendorius Naujieji Metai Danijoje prie durų yra skirstomi į suplėšyti patiekalų. Per metus, danai renka suplėšyti laivus, nes jie mano, kad tiek, kiek neprofesionalaus blaškosi patiekalas namuose Naujųjų Metų, nes daugelis turi draugų, kurie jiems yra geri.

Kalendorius

Kalendorius Graikija 1 metų sausį istorinis ir svarbi diena, nes ji yra Šventojo Bazilijaus diena, kuri, pasak graikų Bažnyčios, yra viena iš Graikijos protėviai. Tai Naujųjų metų dieną graikai kepti duoną visiems šeimos nariams. Šios šventės jie švenčia su didele skola ir triukšmo.

Kalendorius

Kalendorius

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *